Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
1436. csajooooo (válaszként erre: 1433. - Ericska3)
2008. dec. 17. 13:49
Köszi,megnézem mit irnak, de egyre jobban kezd tetszeni a GA.MA. hajvasalo.:))
1435. veronik82 (válaszként erre: 1433. - Ericska3)
2008. dec. 17. 12:50
Ericska3, nem rétegezve,csak amelyik tincs épp a kezembe akadt. :) Nem tartott még 5 percig sem a művelet.Persze ettől sokkal kreatívabban meg alaposabban meg lehet csinálni,de én csak átmentem a tincseken.Előtte megmostam,kiszárítottam hajszárítóval és közben körkefével fésültem.Ezután a szokásos boszorkányos,kócos frizurát kaptam,majd rámentem a hajvasalóval és mintha a fodrásztól jöttem volna. :)
1434. veronik82 (válaszként erre: 1432. - Csajooooo)
2008. dec. 17. 12:47
A GA.MA vasalót fodrászkellékesnél lehet beszerezni,meg fodrászoknál.Győrben minden bizonnyal találni fogsz,ha én találtam Salgótarjánban. :)
1433. Ericska3
2008. dec. 17. 12:25

Veronik, húúúú de jó! :) Rétegezve vasaltad a hajad vele? Úgy értem, hogy feltűzted és mindig leeresztettél egy sort? Előtte kihúztad a hajad körkefével? Bocsi a sok kérdésért. :)

Csajoooooo! Én úgy tudom, hogy mindegyik hajvasalóval lehet göndöríteni is, csak kézügyesség kérdése. Az NLC-n olvastam a Belissimáról személyes tapasztalatokat, ott meg tudod nézni. :)

1432. csajooooo (válaszként erre: 1431. - Veronik82)
2008. dec. 17. 12:24

Köszönöm!:)

még azt akarnám kérdezni,hogy hol lehet GA.Ma. hajvasalot venni? Én nem magyarországi vagyok,nálunk nem tudom hogy lehet e kapni. De mondjuk Győr elég közel van, ugyh oda áttudnék menni érte.

1431. veronik82 (válaszként erre: 1429. - Csajooooo)
2008. dec. 17. 12:13
Szia!Nekem azt mondták,hogy a Belissima csak alapkészülék,tehát ha szép egyenes hajat akarsz,akkor Remington vagy GA.Ma.Mindegyik hajegyenesítővel lehet göndör,hullámos tincseket kreálni.Szóval ez csak egy reklámfogás a Belissima részéről.Ha beírod a youtube-on,hogy How To Curl Hair with a Flat Iron,akkor ott számtalan videót találsz a hajvasalóval történő göndörítésre.Remélem tudtam segíteni. :)
1430. veronik82
2008. dec. 17. 12:07
Sziasztok!Most avattam fel a GA.Ma 1036-ost :)Szuper kis szerkentyű!!Pillanatok alatt felmelegedett,elég volt egyszer végigmenni a hajamon vele és már egyenes is lett,mitöbb nyílegyenes.Ráadásul fényes és puha is tőle a hajam.Remélem tartós is marad.Soha nem volt még ilyen egyenes a hajam,pedig nekem aztán tényleg nehezen kezelhető és nagyon hullámos.Szóval,csak ajánlani tudom mindenkinek.
1429. csajooooo
2008. dec. 17. 10:45
Sziasztok! tudna nekem valaki tanácsot adni? Milyen az "Imetec Belissima" hajvasalo amit Hajas reklámoz? nekem azért tetszik, mert göndöríteni is lehet vele,de nekem fontos(abb) hogy jol simitson.segitsetek légyszi,nemtudom meg e vegyem.koszi
1428. Ericska3
2008. dec. 17. 10:02

Sziasztok!


Én is Ga.ma hővédőt vettem a vasalómhoz, de nincs még róla tapasztalat. Nekem azért ajánlották, mert lenmagolajat tartalmaz.

Dancingqueen! A Ga.ma egy olasz márka, biztos azért nem hallottál róla, mert csak fodrászkellékeseknél lehet hozzájutni.

Andicska! Hővédőre gondolsz, vagy a vasalóra? Mert a hővédő a Hajvarázsnál olcsóbb (100 Ft-tal), viszont a masina a Stellánál. Én is onnan rendeltem, de nekem csak összeállították a csomagomat és apukám elhozta. :)

Most lehet, hogy megköveztek, de én meg rendszeresen sem körkefével, sem anélkül nem szárítok hajat. Otthon a házimunka alatt elvégződik a feladat. :) Lehet, hogy ennek is köszönhettem azt, hogy az egyformán a derekamig érő hajam éveken át egészséges volt, egyáltalán nem töredezett. Most levágattam a vállamig és átmenetesre, mert azt már untam, de azért vérzett érte kicsit a szívem...

2008. dec. 17. 08:12

nEKEM ALAPBÓL EGYENES A HAJAM, CSAK NÉHA OLYAN ÖSSZE- VISSZA ÁLL.

Tépettre van vágva, így ha nincs kedvem beszárítani, csak kivasalom, és kész.

1426. Édeskikk (válaszként erre: 1412. - Dancingqueen)
2008. dec. 16. 22:30
Nos...én szárítás előtt fújom úgy, h köbö mindenhova jusson, és nem körkefével szárítom, bár az is jó lehet, hanem olyan hajszárítóval, ami alapból körkefe alakú:) Nagyon szeretem mert praktikus és kényelmes:)Ezután jön az egyenesítés, akkor már semmit nem használok rá.
2008. dec. 16. 20:50

Hát nem tudom. Én Írországban vettem egy Remingtont.

Szuper, már régóta vasalom a hajam, de eddig semmi töredezés.

Pedig szőke, és vékony.

1424. Veronika27 (válaszként erre: 1414. - Dancingqueen)
2008. dec. 16. 20:09

Igazad van, de nekem nem gondor a hajam, csak hullamos, a problemam ez plusz vastag szalu es sok is. Ennek egyetlen elonye van: nem torik olyan konnyen, mint a vekonyszalu. Regebben elotte nekem is kiszaritotta a fodrasz egyenesre a korkefevel, s aztan vasalta, de egyszer nem volt annyi idom es kiprobaltuk ugy, hogy csak atfujta, aztan vasalta, nem volt kulonbseg, mindketto egyforman tartos az en hajamon.

En nem hasznalok hajhabot, a vastag szalu hajat elneheziti, csak hajmosas utan hajolajat es a sprayt. Amugy meg hajlakkot hasznalok, de ugy, hogy a kezemre fujom, es utana simitom at a hajam vele.

1423. Veronika27 (válaszként erre: 1415. - 94c02c5bb5)
2008. dec. 16. 20:05
Hat igen, az en vasalom meg a Wella altal van forgalmazva, s a fodraszom Wellaval dolgozik. En mindenkepp olyat akartam, amit o is hasznal, egyreszt mert azt o ismeri es tudja, hogy jo, masreszt en hetente jartam hozza es mindig szep volt a hajam.
2008. dec. 16. 18:47
Sziasztok!Én már eldöntöttem hogy Ga.ma-t rendelek a netről, csak azt nem tudom hogy a hajvarázsról vagy a Stelláról rendeljem. A stellán olcsóbb, de itt tényleg meg kell adni a számlaszámot? Mert nekem szimpibb lenne az utánvételes vásárlás. Aki vásárolt már a stelláról mik a tapasztalatai? Meg az ott feltüntetett árak áfa-s vagy áfa nélküli árak? Légyszi írjatok mert csütörtökön meg szeretném rendelni.
2008. dec. 16. 17:15
mi az a Ga?????
1420. Szöszke24 (válaszként erre: 1415. - 94c02c5bb5)
2008. dec. 16. 17:09

Szia!

Milyen ez a kreatinos hővédő amiről írsz? Mi a neve és hol lehet beszerezni? ( ez lenne a ga.ma hővédője? )

Köszike

2008. dec. 16. 17:07

Sziasztok lányok!


Olvasom , hogy most a hővédő a téma :)

Nekem jelenleg L'oreal hot liss van, de valaki írta, hogy a fodrásza mondta, nem jók a krémek, hanem a sprayk. Miért? A krémek károsítják a hajat? Ha sprayt akarok venni, melyiket ajánljátok? Olvastam a Ga.ma hővédőjéről...olyan 900 Ft. Használt már valaki ilyet? Tapasztalat?

Milyet vegyek, hogy jó legyen?

Előre is köszi, aki válaszol! :)

2008. dec. 16. 16:45
Anno fodrászom aszonta,hogy azok a vasalok,amik még ezt meg azt meg amazt tudják,meg cserélhető lapos,hogy cikk-cakkosra is tudj sutni,azok nem az igaziak:Studod,mint a telefon: minél tobbet tud,annál nagyobb az esélye,hogy azt a sokat,csak minimál szinten tudja. Inkább csak telefonáljak rajta,de az tutira mukodjon és jol:D
1417. Encsy86
2008. dec. 16. 16:41

Sziasztok!

Nemsoká indulok hajvasalót venni és már pár napja olvasom a véleményeteket.Kinéztem egy Remington S1031-es hajvasalót,ami göndörít is.Vkinek vmi véleménye nincs róla?Bármi!Nem tom mit csináljak vegye-e meg vagy nem éri meg.Szóval értitek. :)

1416. dancingqueen (válaszként erre: 1415. - 94c02c5bb5)
2008. dec. 16. 16:38

GA MA?:(had kérdezzem meg,hogy az minek a rövidítése,és hol lehet kapni?


nekem az elseve méhpempős pumpás pakolást ajánlották,hogy az is nagoyn jót tesz a tincseknek.

szoktátok göndören hagyni egyébként?akkor mivel fixáljátok?

1415. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1409. - Veronika27)
2008. dec. 16. 16:35
a hajvasalóm GA.MA, ezért azt gondoltam, hogy való hozzá a GA.MA hővédő spray is. Megkérdeztem a fodrászom, az ő tanácsa az volt hogy olyat kell venni ami kreatint tartalmaz, eddig egy olyat találtam. Olcsó árkategóriás termék, nagyon jó az illata, és a hajszárításhoz is tökéletes, néhányat pumpálok belőle, nagyon jó vastagok lesznek tőle egyenesen is a hajszálaim. Egyáltalán nem törik tőle. Ja és fényes és egészséges is.
1414. dancingqueen (válaszként erre: 1413. - Veronika27)
2008. dec. 16. 16:33

aszta!


az én fodrászom mindenképp körkefét ajánlott,mert mikor nélkul probáltam,kiszörösödött a hajam(mint mondta: a haj szerkezete igy nem volt egységes),egyébként ő is ugy csinája nekem a szalonban,és tényleg tükör sima. De ha csak úgy simán száritom,akkor nagyon göndör lesz(nem egyszerűbb egyenesebből egyeneset csinálnia a vasalonak,mint göndörből egészen egyenest?)


bocsi ha bonyolult voltam:)De köszi a tippet!elhasználom még akkor a lorealos hajvasalohoz a krémet,és majd utána keresek spay-t(tartosit is egyébként a spray,v "csak hőálló?)


jah,és hogy,mivel fixáljátok?csak mert a hajhab,lakk ezek mind vizes alapuak,és ugyan ugy beugrik:S

1413. Veronika27 (válaszként erre: 1412. - Dancingqueen)
2008. dec. 16. 16:30

Igen, en is spraykrol irtam.

Ugy hasznalom, ahogy a fodrasz mondta: hajmosas utan hajolaj, majd a spray, s nem korkefen szaritom, hanem siman. Mielott vasalnam, minden tincsenkent fujom a sprayt. Es igy is eleg fel evig.

1412. dancingqueen (válaszként erre: 1411. - Édeskikk)
2008. dec. 16. 16:22
juuuj,de jóóó neked!szóval spay legyen...nekem krém állagú,akkor ezekszerint "azt benéztem":Sés,mennyit fújsz belőle?és hol lehet rendelni?és,minden vasalás előtt befújod,vagy csak hajmosás után?
1411. Édeskikk
2008. dec. 16. 16:20
Sziasztok! Én Toni&Guy hajvédőt használtam, és ami nagyon fontos, nem krémet, hanem spayt!!! A fodrászom sem győzte hangsúlyozni, hogy mindenképp sprayt vegyek! Ez a fajta nagyon bevált, a hajam 3éve vasalom, semmi baja, pedig melírozott és minden nap "nyűzöm". Most viszon a Ga.ma hajvasalóval a Ga.ma hővédő sprayt rendeltem meg, erre is nagyon sok jót hallottam, és árban sem vészes (900ft körül). Ha van tapasztalat, azonnal írok! :)
1410. dancingqueen (válaszként erre: 1409. - Veronika27)
2008. dec. 16. 16:11
hogy használjátok ezeket a hővédő krémeket?én anno lorealosat vettem,baromi finom az ilata-mondjuk az ára már nem volt az!!!!!:(-de tokre zsiros lett tőle a hajam két nap után...és,érezhetően használnak nektek ezek a krémek,vagy inkűbb csak a lelkiismeretet nyugtatja meg,ha már "szétégettük" a hajunkat?:(
1409. Veronika27 (válaszként erre: 1405. - Ericska3)
2008. dec. 16. 16:08

Szia.

En Wella flat iron sprayt hasznaltam, az nagyon bejott! Fel evig volt eleg 1 flakonnal. Most - mivel Wellat sajnos nem kaptam- Babyliss pro lyss 3-t hasznalok hovedonek, haaat...kb. annyit er, mint a vasaloja... Nem sokat!

En inkabb kifizetem a duplajat egy jobb minosegu hajvedoert, de tobb ilyet biztos nem veszek.

Ga.ma-sat probalt mar vki?

2008. dec. 16. 15:37

remington nekem is volt,nem tudom melyik típusa(mert babylissbol is millió egy féle van),de semmire sem volt jó:Sez a nedves hajas-száraz hajas,hőállítós történet nagyon bejön.


Nektek mennyire töredezik,szárad a hajatok utána?én 2-3 éve vasalom,nagyon rtkán,de már kevesebb a hajam,és sokkal kevésbé göndörödik:(

1407. Bluelake
2008. dec. 16. 15:35
Sziasztok nekem Remingtonom van, de szerintem ez a legjobb. Nagyon dús és göndör hajam van, de ezzel könnyen megszüntethető:)
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook