Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2186. micimacko72 (válaszként erre: 2185. - Yargan)
2011. jún. 12. 17:39

Szia!

Nekem is hullámos, vastag hajam volt. Párszor a fodrász kivasalta, azóta már nagyon bánom. Elvékonyodott, kiszáradt :-((

2185. yargan (válaszként erre: 2183. - Angi5)
2011. jún. 12. 13:03

Szia!

És ez a Vasaló jó a hullámos és vastagszálú hajra is? Vagy csak annak, akinek kicsit hullámzik?


Én ilyet akartam venni, ez kicsit drágább mint

a tied, szerinted melyik éri meg jobban?


[link]

2184. amy2312 (válaszként erre: 2109. - Robert1229)
2011. jún. 7. 17:35
Szia! Ha még nem vettél vasalót, akkor ajánlani tudom a Remington Sleek&Smooth modelljét. A teflonszövetes pedig nagyon hamar lekopik. Remélem tudtam segíteni :)
2183. Angi5
2011. máj. 31. 12:59

Sziasztok!


Ma hozta meg futárbácsi a Remington s9500 Pearl hajvasalót, amit rendeltem. Ki is próbáltam és hihetetlenül jó!!! Nagyon szépen vasal. Ajánlom mindenkinek, aki hajvasaló vásárlás előtt áll, és nem sajnál a minőségre plusz pár ezer ft-ot.

Egy tanács: elég 150-170 fokon vasalni a hajatokat, egyszer végighúztam a hajamon és tű egyenes lett! Szóval 200 fok alatt is ugyanúgy vasal, mintha maximum fokozaton égetitek! Amúgy is össze vissza göndör a hajam, hol ilyen hol olyan. Előtte Babyliss-em volt...hát egy kalap kaki annyit nem ért. Kivasalni kivasalta, de 5 perc után összeugrott hiába benn voltam a házban. Mivel nem vasalt jól a ketyere, ezért kreppeltem már kb 4 éve....hát gondolhatjátok...ciki nem ciki, csak így maradt egyenes a hajam. Jah és folyamatosan össze volt fogva. De ennek mától vége :) Mostantól csak kiengedve, vasalva. :) Remélem helyrerázódik valamennyire a hajam :)

2182. Szini07 (válaszként erre: 2180. - Veronika27)
2011. máj. 29. 16:11

Sziasztok!

Nekem Ga.Ma hajvasalóm van, és tanusíthatom hogy a legjobb! 5 éve vettem a Stella fodrászkellékesben, és semmi baj nincs vele! A mi napig tökéletesen működik, állítható hőfokszabályzós. Ha jól emlékszem 15 ezerért vettem, de én azt mondom megéri, mert egyszer kell megvenni. Barátnőm vett Babylist 12 ezerért, másfél év után kuka volt....

2181. amy2312
2011. máj. 29. 14:30

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni ,hogy valaki használt-e már Braun hajvasalót(ezt az új Satin Hair-eset) vagy a Remington sleek&smooth készülékét. Véleményeket várok,h melyik a jobb és melyik vált be jobban. :) Válaszaitokat előre is köszönöm. :)

2180. Veronika27 (válaszként erre: 2179. - Bianka1218)
2011. máj. 18. 09:31

A színesekre gondolsz? Unokaöcsémnek van és én is szoktam használni. Nem rossz, de nem is jó. Nekem a Remington sem volt jó.

Attól függ, milyen a hajad. Ha vékony szálú, akkor hőfokszabályozósat vegyél, nehogy szétégesd. Ha vastag és bírja a strapát, akkor mindegy. Állítólag a Ga.Ma a legjobb, igaz árban is elég jó :/

2011. máj. 17. 21:27

Sziasztok!

használ valaki közületek vidal sassoon hajvasalót? véleményt tud mondani valaki róla? nem tudom hogy ilyet vagy remingtont vegyek...

előre is köszi! =)

2178. holyshit (válaszként erre: 2177. - Wednes.day)
2011. máj. 5. 18:59
pontosan 200 fokon "gyilkolod" a hajad:)
2011. ápr. 29. 20:03

sziasztok!

a segítségeteket szeretném kérni, hátha valaki tudja kérdésemre a választ:)

ga.ma turmalinos lézerionos CP3-as hajvasalóm van, egyetlen problémám vele hogy nincs rajta hőfokszabályozó, de mégis érdekelne hogy mekkora hőmérsékleten gyilkolom a hajam. ötletek esetleg tipp valaki? :)

2176. Veronika27 (válaszként erre: 2175. - Freepetra)
2011. ápr. 15. 09:24
A hovedo nagyon fontos, elengedhetetlen a hajvasalashoz. Olyat vegyel, ami nemcsak hovedo, hanem egyenesito is van benne. Nekem ami bevalt, az az Indola, de jo a Wellae is. Alfaparfosat nem probaltam meg.Igaz, hogy eleg dragak, de nagyon sokaig eleg.
2175. freepetra
2011. ápr. 14. 21:21
Én ma megvettem a remington hajvasaló s 1001 tipusát. Nagyon jó csak, sőt félek túl erős is a hajamhoz, kicsit bánom, hogy nem a hőállithatós s1005 tipusút vettem. Van valakinek tapasztala, e két tipussal kapcsolatosan? Illetve másik kérdésem, hogy szerintettek mennyire fontos a hővédő spray? Illetve milyen tipusút érdemes venni?
2174. fean
2011. ápr. 2. 14:52
hogy érted h károsítja a hajad??
2173. holyshit
2011. ápr. 2. 14:36
egy hónapja van meg, én 19ezerért vettem, a neten is annyi. nekem hullámos hosszú hajam van, nem vékony szálú, teljesen átlagos. általában 190-200 fokon vasalom, hővédő spray-t is használok hozzá, így nagyon tartós, 3 napig is egyenes marad. Az hogy hány fokon vasalom igazából csak attól függ, hogy mennyi időm van, ugyanis magasabb hőfokon hamarabb végzek, nem kell annyiszor végighúzni, meg nagyobb tincseket is kivasal, csak hát károsítja a hajamat. A hajvasalót megtalálod a hajvarázs honlapján 19780-ért van.
2172. fean (válaszként erre: 2171. - Holyshit)
2011. ápr. 1. 16:16

szia


ez az a hajvasaló ami 22ezerbe kerül??mióta van meg és amúgy milyen a hajad?vékonyszálú?hány fokon vasalod?tartós az eredmény??milyen gyakran használod?bocsi a sok kérdésért...

2171. holyshit (válaszként erre: 2170. - Fean)
2011. ápr. 1. 15:46
most vettem Ga.ma CP3-as hófokszabályozós hajvasalót. nagyon meg vagyok vele elégedve, komolyan nagyon ajánlom mindenkinek. sokat javított a hajam állagán, sokkal selymesebb és nem seprűs a vége. az ára húzós, de gondold meg.
2170. fean
2011. márc. 30. 18:17
sziasztok akinek van ga.ma hajvasalója az írjon nekem véleményt!!most készülök venni és érdekelne h ki mit gondol!!!
2169. sissyso (válaszként erre: 2166. - Holyshit)
2011. márc. 22. 11:36
Na, én Gama hőfokszabályozó nélkülit vettem tavaly, így is 22000 körül van az ára. Elvileg 200 fokra melegszik. Én megbántam, hogy nem hőfokszabályozósat vettem, mert hiába ilyen-olyan technológia, a ritka használat ellenére is roncsolja a hajam. Szerintem hőfokszabályozósat vegyél, ha vékony szálú a hajad!
2011. márc. 21. 19:28
Csajok, végre megvan a Remington vasaló, S1005 típus (szülinapi ajandék, csak egy kicsit hamarabb kaptam meg). Nagyon meg vagyok elégedve, 1-2 húzásból szép egynes lesz a hajam és jól tartja, míg a régivel legalább 5x végig kellett menjek egy tincsen és akkor sem volt szép egyenes, folyton hullámosodott vissza. Syoss hővédő sprayt használokmelléje és nagyon boldog vagyok. Mindenkinek csak ajánlani tudom a Remingtont!
2167. Veronika27 (válaszként erre: 2166. - Holyshit)
2011. febr. 18. 22:32
Nekem egyik hajvasalómon sem volt. Igazából akkor fontos szerintem, ha vékony szálú hajad van, mert az hamarabb roncsolódik, egy vastag szálú (pl. enyém) jobban bírja a "kiképzést".
2166. holyshit
2011. febr. 18. 17:03
Ga. Ma hajvasalót szeretnék venni. Kinéztem a kerámialapos laser ionos CP1-est. Ez elvileg nem károsítja annyira a hajat, csak az zavar hogy nincs rajta hőfokszabályozó. Viszont van egy másik kerámialapos is amin van hőfokszabályozó, de az csak sima ion technológiás. Esetleg valaki tud valamit tanácsolni? Fontos az a hőfokszabályozó? Nekem eddig mindegyik hajvasalómon volt, mert felesleges 200 fokon vasalni a hajam, ha 180 fokon is egyenes lesz. Segítsetek léci!
2011. jan. 25. 10:23
Most vettem Yunsei hajegyenesítő, hővédő sprayt, a héten kipróbálom és megírom, hogy milyen.
2011. jan. 25. 10:00

Kipróbáltam a Schwartzkopf Gliss Asia Straight egyenesítő balzsamot, majd vettem Syoss hővédő sprayt is és nekem a Syoss vált be jobban.


A hétvégén fodrásznál voltam, levágattam a töredezett végeket és jót beszélgettem a fodrásznővel. Azt mondta, hogy ezek a termékek minden embernél másképp hatnak, szervezetünk másképpen reagál a kémiára.


Fodrásznőmnek egyszerű no-name kerámiás vasalója van és elcsodálkoztam, hogy milyen egyenesre kihúzta a hajam, pedig semmit nem kent rá, csak sima hajmosás és szárítás volt.


Most egy Remington vasalót szeretnék, jó lenne ha szülinapomra meglepném magam eggyel, de kicsit félek a teflonostól... Talán a kérámiás mellett döntök...

2163. 1986Anita
2011. jan. 25. 07:23

Sziasztok!


Valaki tud erről a hajvasalóról véleményt mondani?

Remington 5520!

Érdekelne a véleményetek!

Ha ezt nem ajánljátok, akkor mit ajánlotok helyette? A Pearl-t néztem, de az olyan drága...

2162. Anda39
2011. jan. 8. 19:57
úgy általánosságban elmondható, hogy bármit választasz, professzionális terméket vegyél, mert a lakosságiaknál sokkal jobbak.
2161. Anda39 (válaszként erre: 2158. - Mineko-san)
2011. jan. 8. 19:55
Az a Loreal, amiről én írok, professzionális termék, és jóval drágább, mint a Syoss. Kb. 4-5e Ft egy flakon. A "rendes" neve: hot style iron finish hajsimító krém - fodrászkellékesben kapható.
2011. jan. 8. 18:18
Azt hiszem, hogy az itt felsorolt termékek nagyja nem nagyon található meg Erdélyben. Glisskur Asia Beauty szettet se lehet mindenhol találni, de akkor lehet mégis a Glisskur vagy a Loreal mellett döntök.
2159. Veronika27 (válaszként erre: 2156. - Mineko-san)
2011. jan. 7. 21:40

Szió!

Sajnos a Syoss sem csodaszer...Én próbáltam és nem ájultam el tőle.

A hővédő spray hátránya, hogy nem egyenesít.

Amit ajánlani tudok, az az Indola hajegyenesítő, hővédő spray-je és a Wella, ezeket fodrászkellékesnél tudod beszerezni. Ezek drágábbak, mert professzionális termákek, olyan 2-3000Ft az áruk, de megéri megvenni, nekem pl. hosszú vastagszálú dús hajam van és már egy éve használom a sprayt heti 2 alkalommal és még mindig van belőle.

2011. jan. 7. 20:14

Ez a Syoss új termék. Nem rég kezdték reklámozni a magyar csatornákon, állítólag profi fodrászok által fejlesztett sampon-balzsam és egyébb hajápoló szerek. Ez sem olcsóbb mint a L'oreal.

Egyébként a Niveától használok Straight and Easy balzsamot, ami állítólag hővédő de engem valahogy nem győzött meg...A hajam könnyem feltöltődik és repül mint a csuda :-(

2157. Anda39 (válaszként erre: 2156. - Mineko-san)
2011. jan. 7. 19:52
Ezt nem ismerem, de nagyon ajánlom a Loreal hővédő krémjét (fekete flakonban van, mint egy hajbalzsam), göndör hajra használom, gyönyörű lesz és tartós. Nem annyira olcsó, de kiadós, sokáig elég.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook