Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1856. Adrienn20
2009. máj. 21. 19:19

sziasztok csajszik!

most találtam rátok nagyon szimpi cuccokat irtok.:)

azzal a kérdéssel állok elétek h hajvasaló vétele elött állok.jól át akarom gondolni mert nem olcsó mulatság.olvasgattam h a ga mat dicséritek én még sohs nem hallottam rola.elötte imetecet használtam.hosszú szöke hajam van és kb 3naponta vasalom.

Kérdésem: MOST ti milyen hajvasalót vennétek ha van rá 20 000 ft-otok? melyik a legjobb?

köszi a válaszokat ti vagytok a szakértök:)

2009. máj. 21. 17:55
Ízlések és pofonok:) van olyan hajvasaló amit elvileg vizes hajra is lehet használni, de azt szerintem se szabad...
1854. Csigusz 79 (válaszként erre: 1853. - Ba892c9f6f)
2009. máj. 21. 16:49
Nekem Babylissem van,nagyon ritkán vasalom a hajam,de megvagyok vele elégedve,de szerintem amugy egyik vasalo sem tesz jót a hajnak,nedvesen meg abszolut nem jó a hajnak.
2009. máj. 21. 16:41

Sziasztok!

Nekem Remington hajvasalóm van, de nagyon ritkán használom. Előtte egy nagyon rossz minőségű hajvasalóm volt, rendesen tönkre is tette a hajam, és tényleg függőséget okozott:) amikor legelőször kivasaltam a hajam szebb volt mint bármikor máskor, fényes volt imádtam...de bizony egyre többet vasaltam annál fénytelenebb és szárazabb lett. Sokan mondják..."muszáj kivasalnom, mert különben nagyon durván néz ki..." hát igen:) mostmár sikerült "leállnom" róla:) csak Remingtont használok, sztem nagyon jó. A Babyliss szerintem is nagyon rossz...bnőmnek is olyan van, egyszer vasaltam vele a hajam, tépett és áá...nemszeretem. De lényegében a legjobb minőségű hajvasaló is tönkre tudja tenni a hajat, ha sokat használjuk. Folyamatosan vágattam a hajam, hogy meggyógyuljon, de mindig is hosszú hajat szerettem vna, ezért meghosszabbítattam (a már egészséges, de rövid hajam), így mostmár pláne vigyázok rá:) balzsam, pakolás...minden:) hajszárítózni nem is szoktam, hagyom megszáradni. Vigyázzatok a hajatokra:)

1852. Szutyi
2009. máj. 20. 20:22
De ez csak személyes véleményem... Mindenki mást gondol a témáról
1851. Szutyi
2009. máj. 20. 20:19

Ezzel én teljesen egyetértek... :S

Semmi nem egészséges a mai világban :( A töredezős dologról még annyit fűznék hozzá, hogy ha nagyon ápolod, akkor egyáltalán nem vagy csak minimálisan fog megtörni a hajad (tapasztalat alapján mondom; - még festeni sem festem a hajam; na erről ennyit)


A hajvasalótól is függ szerintem, de azt is csak mértékkel. Vagy csak vitaminhiány okozza, a vékony haj könnyebben sérülhet és törhet

2009. máj. 20. 19:47
Én kb. fél évben 1x használok hajvasalót, de akkor 2 hétig kell nyírkálni az eltöredezett, kiszáradt szálakat, amik min. 3 centik... Teljesen tönkreteszi, és még függőséget is okoz..
1849. radar (válaszként erre: 1848. - -KisTücsök-)
2009. máj. 14. 16:57
Nem tudom, hogy a hajvasalás és a haj csillogása hogy függ össze.. Lehet, hogy nagyon az elején még szép, 'csillogó', de pár alkalom után inkább fénytelen és száraz lesz a hajvasalástól. Minden hajvasalónál szerintem. Lehet, hogy ritka használattal nem minde töri el, de hogy kiszárítja, az tuti. Amúgy a Babyliss tényleg egy szemét..
1848. -KisTücsök- (válaszként erre: 1847. - Szokepicccsa)
2009. máj. 14. 07:17
Megnézve nincs semmi lekopva a hajvasalón. Hajlakkot meg soha nem használtam (nem is tudom, h passzol össze a hajvasalással). Mindig hajszárítás után átsimítottam a hajam és gyönyörű selymes, csillogó és egyenes lett a következő hajmosásig. Szóval ha annyira nem lett volna jó a vasaló, akkor 1 évig nem vasaltam volna minden gond nélkül szerintem.
1847. szokepicccsa (válaszként erre: 1838. - -KisTücsök-)
2009. máj. 14. 02:55
Szia, szerintem is tuti a sampon a hibas.. S talan, hogy a Babyliss egy semmirekellő vacak marka (tapasztalat...), bizonyara lekopott a bevonat rola, vagy agyon hajlakkoztad, s ettol zsirosodsz..
2009. máj. 13. 16:55
Úgy látszik, hogy nem is válik be.
1845. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1844. - -KisTücsök-)
2009. máj. 13. 16:54
Igazából sokat olvastam hajzsírosodásról, a vitamint, hogy erre szedni, azt viszont még sehol sem hallottam.
2009. máj. 13. 16:52
Lehetséges az, h pontosan az ellenkezője lenne a vitaminoknak a hatása? Mert hajzsírosodás ellen ezt ajánlják, nálam meg ezek okozhatták?
2009. máj. 13. 16:50
Keresheted ebben is a változás okát, ha heti kétszer vasalod profi vasalóval, azzal sem lesz baja. Próbáld ki, hogy leállsz a vitaminnal és mi lesz 1-2 hónap múlva.
2009. máj. 13. 16:43

AZ még furább, h az utóbbi időben (2 hónapja) szedek egy elég erős B-vitamin komplexet. Azaz sok B és H-vitamin van benne.

"„B” vitaminok bevitele: szabályozzák a faggyútermelést."

"Biotin: („H” vitamin): Ezt az anyagot úgy ismerik, mint a zsíros haj legnagyobb ellenszere, ugyanis kellő mértékben szabályozza a zsíranyagcserét."

Szóval ezekből most sokkal többet viszek be, mint eddig bármikor és mégse használ semmit. Nem a hajam miatt kezdtem el, csak most találtam rá erre a "mellékhatására".

1841. -KisTücsök- (válaszként erre: 1840. - 94c02c5bb5)
2009. máj. 13. 16:26

Az a baj, h mostanság próbálgattam új samponokat (persze fructisen belül, mert csak ez felelt meg nekem eddig), de ugyanaz...gyorsan zsírosodik :(

Szóval ez lehet amolyan természetes változás is, h most gyorsabban zsírosodik? De ha 2-3 naponta mosom és vasalom, azzal nem ártok többet a hajamnak? Sajnos vasalás nélkül nem szép, mert nem maradnak egyben a hullámok. Azaz csúnya is és fésülni szinte lehetetlenség :SSS Vasalással pedig mindkettőn tudtam segíteni.

1840. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1838. - -KisTücsök-)
2009. máj. 13. 16:23
Szia, válts sampont, az lesz az oka. Vagy pedig beléptél abba az időszakba, amikortól gyorsabban zsírosodik a haj. Sokan vagyunk, akiknek korábban pl. 10 naponta kellett csak hajat mosni, most pedig a napi gyakoriságnál tartunk.
2009. máj. 13. 16:09

Még valami: a vasalóm BabyLiss (nem tudom pontosan, melyik tipus).

És 1 évig minden vasalás után csillogó, gyönyörű egyenes hajam lett, mostanság hat csak zsírosabbnak.

2009. máj. 13. 16:07

Sziasztok!

Én kb 1.5 éve vasalom a hajam. Nem bóvli vasalóm van és eddig nem is nagyon volt gondom. Hajmosás után vasaltam és következő hajmosásig ki is bírta. Akkor szinte 5 naponta kellett csak hajat mosnom, most viszont már 3.napra nagyon zsíros lesz a hajam fent. Sose volt gondom zsírosodással, ezért is nem értem :S Így 3 naponta kell már hajat mosnom és vasalnom :(

HOsszú és vastagszálú a hajam és sokáig Fructis Hosszú hajra sampont használtam, de egy ideje kivonták a forgalomból és azt a Gyümölcsolajas regenálásóssal mosom (zsírosodás ellenitől mér zsírosabb lett) :S

Kérdésem:hajvasaló okoz ilyen gyors zsírosodást? Mostanság már frissen vasalva se olyan csillogó a hajam a tetején, már akkor lehet látni,h kicsit összébb áll :(((

1837. Szutyi
2009. máj. 9. 21:11
s=n
1836. Szutyi (válaszként erre: 1832. - Szisszike)
2009. máj. 9. 21:08

Az és vasalóm kb. egy hét alatt (igaz húsvét előtt egy héttel rendeltem meg, így az ünnepek után kedden érkezett meg).


Egy héten belül tuti megkapod nekemígy szállították :)

2009. máj. 8. 21:46
A ga.ma 1036-on nincs hőfokszabályzó, de a ga.ma cp3-on van. Digitálisan állítható meg minden. Nekem jelenleg mindkettő van és mindkettő jól vasal.
1834. radar (válaszként erre: 1833. - Radar)
2009. máj. 8. 21:06
Vagy van hőfokszabályzó? Sehol sem találok normális termékleírást. Valaki segítsen ki..
1833. radar (válaszként erre: 1827. - Szutyi)
2009. máj. 8. 20:56
Ezen nincs hőfokszabályzó? Eddig érdekelt, de így nem hiszem, hogy túl jót tenne.. Vagyis, jót egyik se tesz, de kevésbé ártalmas lehet.
1832. Szisszike (válaszként erre: 1828. - Szutyi)
2009. máj. 7. 23:14
Szija!! én is a hajvarázson rendeltem meg, a kérdésem az lenne, h kb. hány napon belül érkezett meg neked??
1831. Szutyi (válaszként erre: 1830. - Zsófika91)
2009. máj. 6. 20:23

Nekem is pont ez van meg (az oldalon is én kommenteltem a vasalóhoz ;p), nagyon szeretem!


Hajvégápolót nem használok, félek h. beleég a hajvasaló lapjaiba :S

1830. zsófika91 (válaszként erre: 1828. - Szutyi)
2009. máj. 6. 19:27

Köszi!!

Szét is néztem a Ga.mak között, és ez tetszik:

Ga.ma hajvasaló Tourmaline Digitális Laser ionos CP3

Nem tudod ehhez muszály ilyen hajvégápolókat használni??

Köszi!!!

1829. Szutyi
2009. máj. 6. 19:02
(Bocsi az ismétlésekért, lelassult a böngésző, és kétszer szúrtam be :D)
1828. Szutyi
2009. máj. 6. 19:00

zsófika91:

Hát szerintem inkább a Ga.Ma... Sokkal jobb, próbáltam már Remingtont, de úgy tönkre tette a hajamat, hogy rossz volt ránézni. Hát szerintem inkább a Ga.Ma... Sokkal jobb, próbáltam már Remingtont, de úgy tönkre tette a hajamat, hogy rossz volt ránézni. A Ga.Ma vasalómmal semmi probléma (én a hajvarázson vettem meg; elég körülményes lett volna máshonnan beszereznem, habár olcsóbb személyesen. Már a stella oldalán is meg lehet találni:)

1827. Szutyi (válaszként erre: 1825. - Szisszike)
2009. máj. 6. 18:37

Szerintem nagyon jó választás... :)

Úgy vasal, mint a "huzat"! És a fodrászom is csodálkozott, meg kételkedett, hogy a fenébe csinálom hogy nem látszik töröttnek a hajam vasalás ellenére?

Remélem nagyon beválik majd! ;)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook