Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Expasikkal való viszony fórum

Expasikkal való viszony (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 12. 09:19
ha bezarom magam mogott az ajtot akkor nem nezek vissza,de tudom sokan maskeppen gondolkodnak.
37. ina87
2011. nov. 3. 09:28
szia,én csak egy exemel tartottam a kapcsolatot de mára már avval sem,amugy meg ha már egyszer véget ért az már elment,sőt én nem örülnék ha a párom jóba volna az exével.nincs értelme,szerintem a mostani párodra kellene koncentrálnod mert az exel már nem biztos hogy úgy fojtatodna ahogy szeretnéd vagy az ellőt volt....
2011. nov. 3. 09:19
Én jóban vagyok az exemmel, még mindig szexelünk egymással. :)
2011. nov. 3. 09:12
van aki csak baratnak jo,de annak kivalo,mig tarsnak meg nem.
34. Ivána18 (válaszként erre: 33. - Veronika27)
2011. ápr. 2. 17:33

igen de az a baj, hogy az exem meg nem akart röviden tartani sőtt....

Mindkettőben van jó és rossz is az exem meg ráadásul nagyon hiányzik még mindig és odavagyok érte én is ő is értem :(

33. Veronika27 (válaszként erre: 32. - Ivána18)
2011. ápr. 2. 11:43

Hát ha egyik sem volt jó, akkor mi itt a kérdés?

A mostanit eleve kidobnám, mi az, hogy rövid pórázon tart? Tartsa úgy magát... Meg gépfüggő pff... Itt a jó idő, hagyd ott, ahol van és menj a barátnőjeiddel!

A régi kapcsidat is felejtsd el szerintem és ismerkedj új emberekkel. De te döntesz, csak sokszor egy kívülálló jobban látja a dolgokat.

2011. ápr. 2. 09:30

Sziasztok nagyon nagy segítség kéne :(

4hónapja új kapcsolatom van de elötte 10hónapig volt egy srác,nagyon szerettem de csak titokban lehettünk együtt :(

Ő vetett véget a kapcsolatnak 10 hónap után és most mikor már 4 hónapja új párkapcsolatban élek újra feltűnt h még mindig szeret stb. én is szeretem még mindig de a mostani páromat is szeretem ( bár nem annyira mint őt) attól félek h most se lenne jobb ráadásul a kapcsolatom elég zúzós mivel a srác (rövid pórázon tart) és nagyon gépfüggő :( én meg nem bírok ülni világ életemben lovagoltam jöttem mentem és a lakótelepen meg bevagyok zárva!!! röviden ennyi kérlek segítsetek ha tudtok :'(

2009. szept. 9. 19:23
Akkor mi itt a kérdés?:)
30. Marcsykaa (válaszként erre: 29. - Veronika27)
2009. szept. 9. 19:19
Személyesen minden nap találkozunk:D De már ugyérzem megváltozott a dolog, nem "índít be" semmit nálam, az ha látom... Bár néha eléggé zavar, mikor órán bámul a pofámba... Rá se merek nézni, nemtom, nekem olyan rossz lenne vele "szemezni". Van hogy látom h néz engem, de én direkt nem fordulok oda..
29. Veronika27 (válaszként erre: 17. - Marcsykaa)
2009. szept. 9. 18:42
Marcsyka, barátilag miért ne találkozhatnátok? Személyes tali után többet tudnál, mármint éreznéd, hogy mi a helyzet. Szerintem...
2009. szept. 9. 18:41
Egyetlen exemmel tartom a kapcsolatot, az első szerelmemmel (a 2. a férjem:) Vele is csak msn-en beszélünk. A többivel is msn-en beszéltünk, de egyik sem gratulált az esküvőm alkalmából. Le is töröltem őket.
27. 62cc0f78ae (válaszként erre: 25. - Fiatal nő)
2009. szept. 4. 22:20
Majd lesz:P
26. o.andi
2009. jún. 10. 00:24
mikor hogy:-)
2009. máj. 25. 08:18
Nincsen ex'pasim', ilyen gondom nincsen.
2009. máj. 13. 08:09

Én nem tartom egyik ex-emmel sem a kapcsolatot!Nincs rá szükségem.A válófélben lévő férjemmel is csak a gyerek miatt beszélek.Persze nem bunkón!

Nincs kedvem az ál barátsághoz.Ha szakitottunk annak oka van és ezek után nem hiszek a barátságban.

23. izmike
2009. máj. 12. 18:30
Hát igen de a cigii még nem ok arra sztem hogy az exed után "sóvárogj" lehet mélyebbről jön ez a dolog csak még magadnak se mered bevallani ülj le egy csendes sarokba vagy hallgass zenét s gondolkodj el azon hogy mi hiányzik a jelenlegi kapcsidban s azt megkaptad e az előzőben
2009. máj. 12. 17:55
hát igen... de nem szereti a cigit.. így megy a dugiba bagózás... és ez olyan rossz
21. izmike
2009. máj. 12. 17:38

mért tiltja? így ismert meg, nem?

Akkor lehet itt a kutya elásva:)

De sajna nem lehet összegyúrni őket:) bááááár néha jó lenne.

20. Marcsykaa (válaszként erre: 19. - Izmike)
2009. máj. 12. 17:35
igen, vannak dolgok, amit az exemtől kaptam meg! Legfőképp, ő nem tiltotta nekem a cigit..
19. izmike
2009. máj. 12. 17:32
Boldog vagy a jelenlegi pároddal? megkapsz tőle mindent érzelmileg? mert lehet azért "vágysz " vissza az exhez mert tőle pont "ezt" kaptad meg.
18. MMea (válaszként erre: 17. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 17:25
Szerintem felejcsd el, itt a suli vége, úgysem fogod látni. Magadban kell lezárnod, ehez ő nem is kell. Biztos visszajönnek a kellemes emlékek, de valamiért mégis megcsaltad, valakire lecserélted.
2009. máj. 12. 17:10
hát valami ilyesmit szeretnék... de olyan nehéz.. most nem minden nap talizunk, így ma ráírtam a sulival kapcsolatos témával kapcsolatban. és elkezdtünk beszélgetni! Jó volt, baráti... de nem írhatok rá minden nap, h mivan a suliba!
16. d94544bae9 (válaszként erre: 7. - 54246605c4)
2009. máj. 12. 17:08

Egyet értek Süsüke23-al, teljes mértékben!

Én személy szerint nem hiszek a szerelem utáni barátságban!

6 évig voltam együtt a volt pasimmal és azóta se beszélünk! Minek is beszéljünk? Nincs miről! Élje szépen mindenki a saját életét! Mi lezártuk teljesen a kettőnk dolgát! Valószínű, hogy Ti még nem, vagy legalább is Te nem!

Tényleg tisztázd le magadban a dolgokat, mert ha a volt pasidról álmodozol, oda is húz a szíved, de akkor a mostani kapcsolatodnak, semmi értelme, csak fájdalmat okozol neki! Persze Ő biztos nem tud erről a titkos vágyadról, de akkor sem fer vele kapcsolatban!

Persze ez csak az én véleményem!

15. izmike
2009. máj. 12. 17:08
Ha mindennap taliztok és meg van a baráti viszony akkor miért kellene megkérned, hogy beszéljetek, alakítsd úgy, hogy szóba elegyedjetek ha sikerül, abból minden kiderül
14. c42aaaac41 (válaszként erre: 13. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 17:05
ha őszintén szeret a barátod,meg fogja érteni!Meséld el neki,hogy Te úgy érzed,nem zártad le az előző pasiddal a kapcsolatot és szertnél vele elbeszélgetni erről.Anno nem voltál korrekt vele és felelősnek érzed magad a volt pasid mostani viselkedési formájáért.Úgy érzed,hogy esetleg az ami történt esetleg közrejátszhat abban,ahogy most viselkedik a lányokkal.Ezt szerintem a mostani pasid is megérti,hiszen miatta is lehet ze a dolog.
2009. máj. 12. 17:00
És mit mondjak neki? h miért nem beszélgetünk? vagy nem is tudom, konkrétan mit akarok! Azóta mióta szétmentünk nagyon megváltozott! Nőcsábász lett, és hasonló! És nem tehetem meg sztem h megkeresem, hogyan este a barátomnak..
12. c42aaaac41 (válaszként erre: 11. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 16:57
Akkor keresd meg és mondd el neki,hogy beszélni szeretnél vele.Minden meg fog oldódni!:DD
11. Marcsykaa (válaszként erre: 10. - C42aaaac41)
2009. máj. 12. 16:56
sajnos már 2 éve nem múlik el!
10. c42aaaac41 (válaszként erre: 5. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 16:56
Ami volt az elmúlt!Nem véletlen,hogy szét mentetek!Az ember hajlamos a nosztalgiázásra,főleg ha nap mint nap látja a voltat.Elmúlik!
9. 54246605c4 (válaszként erre: 8. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 16:56
Nem lehet, hogy simán tisztázni akarod vele a régi dolgokat??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook