Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor lehet újra festeni szőke hajat? fórum

Mikor lehet újra festeni szőke hajat? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 12. 14:27
Ja és valaki tudja a ˇˇreceptettˇˇCzeizel Endre volt a Rtlklub reggeliében és hogy kislány legyen mondott egy tippet viz+ ecet vagy valami ilyesmi hogy megváltozzon a PH.aki tudja irja már le köszönöm!?És hogy mit kell csinálni!
11. Lipiani (válaszként erre: 6. - Kitti1981)
2009. máj. 12. 13:07
Nem jut be.A hajfesték nem szívódik be a bőrbe,így nem juthat be a véráramba sem.Én is festettem a hajam amikor terhes voltam,megkérdeztem a dokimat,hogy lehet-e.Azt mondta,hogy lehet,csak arra ügyeljek,hogy ne nagyon lélegezzem be.Így vagy nyitott ablaknál festettem,vagy még maszkban is jó.Semmi baja nem lett a kisfiamnak.
2009. máj. 12. 13:06

akkor próbálj meg kevesebbszer menni, esetleg az elején kihagyni a fodrászt.

Én se tudtam eldönteni pocakosan minek-kinek higgyek, ezért úgy döntöttem nem festetem be a sogórnőm is csak szülés után festette be.

9. Cepheus (válaszként erre: 1. - Kitti1981)
2009. máj. 12. 13:05
Semmi bajt nem okoznak a festékek, különben a terhes fodrászokat is eltiltanák a munkájuktól. Tegnap egy másik topikban ugyanezt kérdezték.
2009. máj. 12. 13:03
Ha ennyire félsz, akkor mit gondolkodsz, hogy festesd vagy ne? Melíroztass és kész, úgy biztos nem lesz baj!
7. ramoona (válaszként erre: 6. - Kitti1981)
2009. máj. 12. 13:00
Egy biztos.... makk egészséges a Kisfiam :-) És tényleg megkérdeztem a fodrászom, aki azért otthon vandesen a szakmájában...
6. kitti1981 (válaszként erre: 4. - Ramoona)
2009. máj. 12. 12:55

Szia!

Azt mondják hogy bejut a vérébe a mérgező anyag!!

És ezért nem jó az első szakaszban!!Hát nem tudom??!:)

2009. máj. 12. 12:55

Szia,

A terhesség alatt lehet nyugodtan festeni a hajat, vagy melliroztatni! Csak néhány fekete hajfestékkel kell vigyázni, de ma már az sem gáz!

Nem rég kérdeztem meg én is nőgyogyászomtól!

Én is 30hetes kismama vagyok, és mellirozva van a hajam ;)

2009. máj. 12. 12:52

Szia!

3 hónapos a kisfiam, én is szőke vagyok, és mindvégig festettem a hajam... hamarabb ledobta, de ennyi! És én kérdeztem annó a fodrászomat, hogy lehet-e, és azt mondta, hogy semmi problémát nem jelent a Babára nézve!

2009. máj. 12. 12:52
Akkor csak melíroztass:) Az a biztos. De nem bizonyított, hogy lenne összefüggés a festés meg a baba közt.
2009. máj. 12. 12:51

melíroztatsd csak nyugodtan, sztem már nincsennek olyan kemények ezek a kemikáliák mint pl.15 éve...


legyél kis helyes, dögös kismama!


Nekem is volt melíroztatva a terhességem idején és a védőnő sem tiltakozott érte.

2009. máj. 12. 12:49

Sziasztok!


Kisbabát szeretnénk ismét:)És most szőke vagyok.Szerintetek meddig ne festessem a hajam szőkére,hogy ne okozzak a babának semmi bajt!Arra gondoltam hogy mellírótattok csak!!

Aki tud ezzel kapcsolatban segíteni kérem írjon!

Köszönöm előre is!:Kitti :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook