Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy kell a töltött káposzta vegetáriánus változatát elkészíteni sárgarépával? fórum

Hogy kell a töltött káposzta vegetáriánus változatát elkészíteni sárgarépával? (tudásbázis kérdés)


15. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2008. nov. 7. 12:33

Áááááááá, dehogy. Rizst és párolt gombát összekeverek szójagranulátummal, jól megfűszerezem, tojással összekeverem, gombócokat gyúrok belőle, a pataki tál alját beszórom savanyúkáposztával, rárakok egy sor gombócot, megint káposzta, megint gombóc, a teteje káposzta, rá a teteje, be a sütőbe és kész.


Na, ettől hal be igazán a topic :)))

14. emagdi
2008. nov. 7. 09:18

fú, ezzel a csokimikulással most behalt a topik...

bocsánat!:)

13. emagdi (válaszként erre: 12. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 6. 11:55
na igen... én a magam részéről tömegmészárlást szoktam végezni decemberben, hullanak a csokimiki fejek rendesen:))
12. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2008. nov. 6. 11:50

:)))


követve a nyúl és a csokinyúl axiómát, mi a helyzet a csokimikulás és az igazi mikulás esetében?


LOL

11. emagdi (válaszként erre: 4. - Anyafül)
2008. nov. 6. 11:40

mi a fenének akarsz töltött káposztát enni?:)))

ha hiányzik a hús, akkor egyél azt, ne próbáld meg szójából kelteni az illúzióját.

ha meg nem hiányzik, akkor felesleges azon problémázni hogyan másold le a húsos ételeket:))


ez olyan, mint húsvétkor a csokinyúl... se nem csoki, se nem nyúl. lássuk be, nem sok értelme van :))

2008. nov. 6. 11:36
káposztával töltött káposzta. Az ám a jó vega kaja
2008. febr. 1. 11:40
Fogalmam sincs, de ahhoz sincs hogy milyen lehet
8. balogh75 (válaszként erre: 7. - Wicca23)
2007. okt. 24. 16:16
igaz igyjo a tőltőt káposzta sárrga répa mézelmég nem kostoltamlehet hogyjo amugy andinak hivnak
2007. aug. 29. 09:35
Tudom,nem ez a kérdés,de nekem a töltöttkáposzta darálthússal,jó fűszeresen,kis csülökdarabkákkal a töltelékek között-ezt jelenti.Sárgarépa nálam csak nyersen jöhet lereszelve,kis mézzel megcsurgatva.
2007. júl. 25. 07:43

Találtam egy receptet, igaz nem sárgarépás.

A recepteknél megtaláljátok.

2007. júl. 25. 06:22
huhh, el nem tudnám képzelni így a töltöttkápit :-o
2007. máj. 12. 14:03

Szeretném kérdezni, mit tegyek, ha azt akarom, hogy egyben maradjon a töltelék a káposztában.

A tojás sem tartotta össze a töltelékeimet, csináltam már gombával, szójával (de rossz lett!:() quorn-nal (még rosszabb!:()

A fantáziám a konyhában szinte határtalan:) vega vagyok:) de a vega töltött káposzta úgy látszik nem az én müfajom...

2007. márc. 12. 09:03
Az en izlesem szerint tennek bele gombat es szoja granulatumot is. A tobbit ugy, mint az elottem hozzaszolo leirasaban van. Ki is fogom probalni, mar regota tervezgetem, de most eppen aktualis lesz a fogyokuram miatt.
2007. márc. 10. 20:18
Nalunk nagyon sok fele kepen csinaljak a toltelekes kaposztat de nem azert mert vegetarianusok hanem a szigoru bojt miatt,legkozelebb irok receptet ha erdekel.
2007. márc. 10. 14:17

Megpirítod a kocára vágott hagymát, hozzáadod a lereszelt sárgarépát sózod borsozod, tovább fonnyasztod a kettőt együtt, amig a sárgarépa megpuhul.

Főtt rizzsel összekevered, és a leforrázott káposztába tekered, lehet paprikába szöllőlevélbe is tölteni.

Vízben elkevert vegetával illetve paradicsomos vízzel lehet felönteni, és a menete ugyanaz mint a hagyományosnak. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook