Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


1871. Bogica977
2011. márc. 26. 18:46

Rita


Az,ahol sokat kell várni,nem lehet olyan rossz hely)))

Én ezzel bíztatom magam.Nekünk 2 hónap alatt még időpont sincs((Nektek legalább már az van,és már egyszer be is jutottatok oda!


Kitartást!!! Hidd el,mikor elkezded majd szúrni magad,nagyon felgyorsulnak az események)))

1870. Rita1977
2011. márc. 26. 17:31

Sziasztok!

Már sokat olvastalak titeket és jó tudni,hogy nagyon sokatoknak segítettek az intézetben.Mi április 06.-án megyünk 2. konzira a párom eredményeivel és remélem eldől,hogy milyen módszerrel lesz babánk.Az kicsit letört, hogy sokat kell várni, mire az ember bekerül egy kezelésre.... de majd csak lesz valahogy :)

1869. agnesung
2011. márc. 26. 16:49
Hajra szisz nekem is volt 3 ki lehet birni picit befeszitettem a hasizmomat es nem is ereztem semmit.
1868. NYUFIKA
2011. márc. 26. 14:35

Sis

Hétfőn szorítok:))))))))

1867. Bogica977
2011. márc. 26. 14:11

Sis


Akkor holnapután gondolatban veled leszünk!!!!

Remélem minden rendben lesz!!!!!

Puszi)

1866. NYUFIKA
2011. márc. 26. 13:58
Sis szorítok érted holnap!!!!
1865. sis1984
2011. márc. 26. 12:27

Bogica, koszonom, draga vagy! En is szedek most grapefruit cseppeket, remelem gyorsan hasznalnak! Ma kapom az utolso szurit, de tenyleg sokkal jobban vagyok!


EmmaDani, halas vagyok a reszletes leirasert! Nem felek a fajdalomtol, lassan be kell latnom, igaz a regi mondas, ami nem ol meg, az erosit...

Gondolom akkor nekem majd a 20-22. napi mini suction-nel mar lesz ennek eredmenye, kivancsi vagyok, hogyan is lesz. Olyan van, hogy nem jo az eredmeny? Mert ugye bar szurod magad, mikor meg nincs is eredmeny.


Ma telefonaltam, hetfon 10-re megyek es 10.30-kor lesz a mini suction. Majd jovok es jol leirok mindent! Hat tenyleg remelem, hogy ez a nehany bemetszes pont jo hely lesz a dragainknak megtapadni es kapaszkodni! :)

1864. EmmaDani (válaszként erre: 1862. - Sis1984)
2011. márc. 25. 19:57

Sis: - a műtőben volt,

- egy keserű löttyöt kellett meginni zsibbasztás gyanánt,ugyanúgy mint Et-nél az asztalon csinálja a dr, felhelyez egy mintavevő pálcát, és azzal kaparászik(nekem eléggé fájt, ami szerintem azért volt, mert rengeteget kellett várni nagy volt acsúszás, és a zsibbadás nekem teljesen elmúlt mire a beavatkozásra került a sor)

- dr. és egy asszisztens volt bennt,

-hálóinget adtak,

-nekem kb.10 napot mondtak, akkor lesz eredmény

- igen volt a mini suction után azonnal konzi(és az eredményétől függetlenül másnap el kellett kezdenem a szurikat, az első stimus uh-kor mondta a doki hogy jó a méhnyálkahártya)

Nekem ezt csak a ciklus 25. napján csinálták, elképzelhető ha neked többször is lesz egy hónapban akkor lesznek eltérések hozzám képest.

Nagyon sok sikert Neked, remélem segíteni fog a mini suction a megtapadásban.

1863. Bogica977
2011. márc. 25. 17:31

Sis1984


Nagyon örülök,hogy mehetsz nemsokára)))

Remélem a torkod hamarosan rendbejön!

Nekem a dokim Grapefruit magolaj cseppeket adott immun erősítőnek.Tényleg nagyon jó.

Van belőle keserű is,meg jó ízű is.

Kitartást!

1862. sis1984
2011. márc. 25. 15:58

A kismamikat imadom olvasni, ti lebegtek a szemem elott peldakent!!!:)


Teganp du. 3 ota orvostol orvosig maszkalok. Arcureggyalladas-gyanu kizarva, a torkom csunya piros, de nem tudjak mitol. Kaptam gyogyit, meg szurit, DEEEEEEE mehetek Gyorbe, nem tiltottak le! :D Ha vege a gyogyszereknek, akkor jo kis immunerosito kura lesz, mert majusban bekoltoznek a gyonyoru ikerbabaink! Ma mar klasszisokkal jobban vagyok, meg fogok gyogyulni, mert muszaj!


Lanyok, akiknek volt mar mini suction-je, hol csinaljak? Siman az UH-s szobaban lent vagy fent a mutoben? Mi tortenik pontosan, kik vannak bent? Azt mondtak nem kell vinnem haloinget, ott kapok akkor? Es meg aznap lesz eredmeny vagy hogyan tudom meg az eredmenyt? Lesz meg konzultacio is a dokival? Minden erdekelne!

1861. sis1984 (válaszként erre: 1850. - Aand)
2011. márc. 25. 15:53

Hat Aand, nem is tudom mit irjak...

Nalunk is felmerult anno ez a verzio, de igy, a felev kozepen ez nem megy. Viszont a ferjem is jott volna, tappenzre vetette volna magat.

Az elso utunk azt kertem tole, hogy ne hagyjon ott Gyorben egyedul, soha. Az elso ket lombiknal akkor jott, ha muszaj volt (nem volt szabija), es nem volt jo egyedul sinalni az egeszet, ures varora kimenni...

Igy, hogy a tappenzt lecsokkentettek, elvetettuk ezt a verziot. Most az van, hogy jovunk-megyunk, punctio es ET napjan ott alszunk. De ez meg nem biztos, lehet visszaterunk a kiberelunk egy lakast opciohoz.

Nyilvan nem ismerlek titeket jol, de nekem nem volt jo egyedul vegigcsinalni az egeszet. Barhogyan is dontotok, bizzatok az orvosokban, magatokban, most menni fog!

1860. sis1984 (válaszként erre: 1846. - Agnesung)
2011. márc. 25. 15:40

Agnesung, nagyon szoritok!

Mondom en, szepen sorban mindenkinek sikerul, Monibakos, Szisz, Nati, Krisz, remelem nem felejtek el senkit!


En is megneztem a filmet, mondjuk nekem neha mar kicsit sok volt, de a pozitiv gondolatok resze tetszett. Biztosan van benne valami, mert en mar 3 eve nyaron az indexes lombikos forumot olvasgattam,mikor meg eppen csak az eskuvonkre keszultunk... Most meg hajtogattam, nehogy megjojjon 21-e elott, hat persze, hogy 19-e lett belole. na de mindegy is, mantrazom az ikerbabainkat, es kesz.

1859. NYUFIKA (válaszként erre: 1858. - Bóbita77)
2011. márc. 25. 11:53

Köszi!!!!

Erre gondoltam....megyek én is megveszem....

1858. bóbita77 (válaszként erre: 1857. - NYUFIKA)
2011. márc. 25. 11:35
Nem a HelloBaby-re gondolsz? Bár az kéthavonta jelenik meg. Épp ma vettem meg a március-áprilisi számot.
1857. NYUFIKA
2011. márc. 25. 11:17

Sziasztok!!

Valaki megtudná nekem mondani a negyed évente megjelenő lombikos újság címét. .

hello világ rémlik. . . . . de nem vagyok benne biztos. . .

Köszönöm

1856. sziszi0318 (válaszként erre: 1854. - Monibakos)
2011. márc. 25. 10:49

Szia Monibakos!

Örülök, hogy ti is jól vagytok. Mi is jól vagyunk. Ma vagyok 18 hetes és 4 napos!:))) Tegnap voltam UH-n , Babócánk jól van!! De sajnos nem akarja megmutatni, hogy mi lesz. Olyan mocorgást csinált, hogy a fontos adatokat is alig tudta megmérni az orvos:)))Vigyázzatok magatokra!

A többieknek nagyon sok kitartást kívánok! Sikerülni fog!!

1855. NYUFIKA
2011. márc. 25. 09:16

Köszönjük Móni.

Vigyázz magatokra!:))))))

1854. monibakos (válaszként erre: 1852. - Bóbita77)
2011. márc. 25. 07:51

Koszi, nagyon jol vagyunk, szepen novogetunk. ma reggel 6-kor arra ebredtem hogy valaki rugdos odabentrol :)) meg ilyen nem volt. napkozben erzem tobszor is a kis mocorgasat meg neha erosebb bokeset na de ilyet mint ma reggel :)))

nemsokara ti is, mind, megtapasztaljatok ezt a csodas erzes! Puszi mindenkinek!

1853. Bogica977
2011. márc. 25. 07:40

Aand


Nem kérdeztétek meg az utazásit,hogy lehet -e kérni?

Kíváncsi lennék.Tegnap voltunk Debrecenben és ott adnak.Remélem akkor itt is.

Kitartást !

1852. bóbita77 (válaszként erre: 1851. - Monibakos)
2011. márc. 25. 06:56
Nagyon köszönyjük Moni, ránk fér! Hogy vagytok? :)
1851. monibakos (válaszként erre: 1846. - Agnesung)
2011. márc. 25. 06:40
Agi nagyon szoritok! Ma nagy unnep van es megyek reggel 9-re temploma, imadtokom ertetek is!!! nagyon drukkolok!!!
1850. Aand
2011. márc. 24. 20:01

Nyugi Sis nics semmi baj csak én abba gondoltam bele hogy egy teljesen idegen városban mit kezdek magammal, és a férjem is mit kezd magával, hazajön az üres lakásba.

De igaza van a férjemnek hogy rengetegbe van az ingázás.


Köszönöm Zizman


Agnesung sok sok babaragaccsot

1849. bóbita77 (válaszként erre: 1846. - Agnesung)
2011. márc. 24. 17:40

Hajrá!! Pihenj sokat, drukkolunk nagyon!!

Én is nemrég vettem meg a könyvet, ezért van az, hogy még nem kattantam meg, mert tudom, hogy ha rosszul állok hozzá, az is lesz a végeredmény. Így, bár áprilisra programoztam a srácokat, egy pillanat alatt áttettem az agyamban májusra őket... Jó dolog, az biztos! :)

1848. NYUFIKA (válaszként erre: 1846. - Agnesung)
2011. márc. 24. 17:15

Szorítok neked nagyon!!!

Megy a babaragacs++++++++++++++

1847. ziziman (válaszként erre: 1846. - Agnesung)
2011. márc. 24. 17:09
:) Nagyon szorítunk!!!! Nekem megvan filmen a Titok, tényleg jó! Viszont nagyon régen láttam,lehet megnézem.
1846. agnesung
2011. márc. 24. 17:00
Sziasztok ma voltam ET fagyasztotton 2 kis embriot ultettek vissza, lanyok ma majus 4 re adtak idopontot. En is beszelek az angyalkaimhoz es a babocaimhoz nagyon sokat segit, mindotoknek ajanllom a TITOK cimu konyvet nekem nagyon sokat segitett!
1845. ziziman
2011. márc. 24. 14:35
Én tavaly szülinapomra majdnem kaptam egy kis követ, amit a barátnőm szeretett volna "beprogramoztatni" nekem a babára. De aki ezt megcsinálta volna, azt mondta, az ilyen nem szabad erőltetni, így az elfogadásra kértem a kő (kristály) beprogramozását. Aztán persze én is "beszélgetek" a leendő babánkkal, hogy siessen hozzánk, nagyon jó helye lesz itt nálunk... Szerintem egy idő után egyre többen fordulnak ilyen irányba... mint pl. sokan elmennek jósnőhöz is. :)
1844. ziziman (válaszként erre: 1842. - Aand)
2011. márc. 24. 14:31
Én itt lakom Győrben, ha úgy alakulna, ahogy írtad, bármiben szívesen segítek!!!!
1843. sis1984 (válaszként erre: 1841. - Aand)
2011. márc. 24. 13:44
Jaj Aand! Baj van? Elfaradtatok?
1842. Aand
2011. márc. 24. 11:18

Sis én már régóta beszélgetek az angyalokkal meg a kisbabókkal hogy tapadjatok meg, jó helyen lesztek .... stb.


Nincs ebbe semmi őrültség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook