Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
26411. Szisz3
2020. febr. 21. 13:19

Sziasztok!

Új vagyok itt, és megdöbbenve látom, hogy Győrbe még mindig milyen nehéz bekerülni... :) Nem úgy volt, hogy eltörlik a várólistát?

Mi is fontolgatjuk, hogy ide jövünk, mert eddig volt 5 lombikunk, 4 stimus, 1 FET, de mind fizetős helyen és anyagilag eléggé megviselt bennünket... Szeretnénk mi is kihasználni az ingyenességet és Győrről hallottuk a legjobbakat. De sajnos 41 éves vagyok, nincs időnk fél évet várni az első konzultációra...

26410. liliána35 (válaszként erre: 26409. - Alba)
2020. febr. 14. 10:39

Szia!


Mi tavaly nyáron voltunk első konzultáción Boga Doktornál, a recepción kellett kezdenünk ott felvették az adatinkat, adtak egy csomó papírt amit ki kellett a várakozás alatt tölteni, majd kb. fél óra várakozás után hívott az emeleten a főnövér. Aki minden papírunkat átnézett, egy csomó mindent kérdezett.... Ez kb. 15 percig tartott, majd le kellett mennünk a recepcióhoz és itt is vártunk valamennyit, majd nőgyógyászati vizsgálatot (ultrahang is volt szerintem) csináltak, figyelembe véve, hogy hányadik napon voltam épp. Majd a vizsgálat után személyes találkozás volt a doktor úrral, aki még kérdezett pár dolgot és megbeszéltük a továbbiakat, nálunk pár vizsgálat következett. Összességében kb. 1,5 órával később hagytuk el az intézetet, mint amire hívtak bennünket, de nem arról szólt, hogy 1 órát ültünk folyamatosan. Arra viszont itt fel kell készülni, hogy az idő itt megáll, nem tudod kiszámítani mikor végzel.... Cserébe viszont komoly alapossággal találkoztam.... Ez az egész egy türelemjáték...

26409. alba
2020. febr. 14. 10:24

Sziasztok 🤗

Lassan elérkezik az első konzultációnk ideje és e kapcsán szeretnék érdeklődni, hogy mire számíthatunk a megadott időpont tekintetében.

Viszonylag tartják az időpontokat vagy nagyobb csúszásra számítsunk?

Az első konzultáció kb.mennyi időt tart?

Ekkor már van uh vizsgálat?


Köszönöm az infókat 🤗

26408. Tmaci8191 (válaszként erre: 26407. - Alba)
2020. febr. 12. 17:29
Köszönöm szépen! :)
26407. alba (válaszként erre: 26406. - Tmaci8191)
2020. febr. 12. 16:51

Szia,

Igen érdemes. Én több hónapig hívtam őket minden nap, mire sikerült időpontot kapnunk.

Hallottam olyat is, hogy vki délután kapott időpontot, mert más vki éppen akkor mondta le.

Nagy adag szerencse kell az időponthoz és kitartás.

Sok sikert 🤗

26406. Tmaci8191
2020. febr. 12. 12:13

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Mi múlt héten kezdtünk el telefonálgatni, első konzultációra, persze időpont nem volt, még akkor sem, amikorra azt mondták, hogy adnak ki, vagy lecsúsztunk róla. Ma azt mondták, hogy csak a jövő héten adnak. Itt olvastam, hogy volt, aki mindennap telefonált. Érdemes hívni őket minden reggel úgy is, hogy recepció szerint csak kedd, szerdára várható új időpont?

Köszönöm előre is a válaszotokat.

26405. PeggyGordon (válaszként erre: 26403. - Liliána35)
2020. jan. 29. 19:47

Szerintem jobban jársz így. Engem tapolcan tulstimulaltak és mégis volt beultetes utána, be is lazasodtam, szóval szerintem esélytelen volt, hogy sikerül.

A fagyasztott beultetes nem is olyan megterhelo mint egy stimulált ciklus.

Azért igyál nagyon sokat, hogy ne legyen tulstimu!

26404. liliána35 (válaszként erre: 26402. - Hope :))
2020. jan. 29. 13:15

Szia!


Ne add fel, nekem anno május közepén június végére adtak időpontot tavaly, tegnap pont ott ültem a recepción és úgy értettem, hogy március elejére adtak....

Minden reggel 7:58-tól hívd őket folyamatosan, ha kell 200szor egymás után. Tegnap 8:15kor már azt mondták el is fogyott... Én hívtam őket anno minden reggel, addig amíg ki nem csengett és el nem értem őket.... Jó eséllyel tudják a recepción, hogy mikor fognak időpontot kiadni, de én attól függetlenül minden nap hívtam őket.

Hajráááá!!!

26403. liliána35
2020. jan. 29. 13:09

Sziasztok!



Petesejt leszívás után azt mondta a Doktor Úr, hogy OHS veszély miatt nem ültetik egyből vissza az embriókat ebben a ciklusban, hanem lefagyasztják őket és majd a következő spontán ciklusban kerülnek visszaültetésre.

Járt már így valaki? Mikor ültették vissza? Mennyit kellett várni?

Előre is köszönöm.

26402. Hope :)
2020. jan. 28. 19:26
Sziasztok! Akinek sikerült ma idöpontot kapni Kőrösi dokihoz, annak mikorra adtak? Én lecsúsztam róla, de kíváncsi vagyok, h mennyi a várakozási idő az első konzira. Köszi
26401. PeggyGordon (válaszként erre: 26400. - Berta02)
2020. jan. 26. 17:38
Aprósüteményt, kávét, teát.
26400. berta02
2020. jan. 26. 11:28
Utolsó látogatásra köszönet képpen mit vittetek?
26399. 8ed80e4016
2020. jan. 24. 17:26

1 fagyasztott embriónk van.

Mi van olyan esetben ha nem “ ébred “ fel ?

26398. 1638 (válaszként erre: 26388. - Alba)
2020. jan. 24. 15:04
Szia! Nekem 1. konzi után is sokat kellett telefonálgatnom.Na nem azért mert nem volt időpont, mert ha már 1x voltál, akkor másképp szól a recepciós nem úgy, hogy nem tud időpontot adni.DE. Mi Kőrösihez járunk és sokszor azért mennek el hónapok, mert inszem után 1 hónap eleve kimarad mert ha nem sikerült akkor konzultáció aztán mondják a továbbiakat és akkor megint ketyegnek a napok a ciklusból Ok.Megbeszéled hogy a következő ciklusban mit és hogyan.Na jön a következő ciklus és telefonálsz és közlik, hogy nincs a doktor úr vagy legalább is amikor neked esedékes lesz a beavatkozás akkor nem lesz így nem kezdődik el a menet...Szóval sokszor az a baj, hogy Kőrösi doki sokszor nincs..és ha az épp akkor van amikor neked kéne...megy az idő.Nem tudom lombiknál ez hogy megy.
26397. Pineta (válaszként erre: 26396. - PeggyGordon)
2020. jan. 23. 20:43
Szia! Írtam privátban.
26396. PeggyGordon (válaszként erre: 26395. - Pineta)
2020. jan. 23. 17:50
Szia! Én azt használom, még 2 dobozzal kell elhasználnom.
26395. Pineta
2020. jan. 23. 14:30
Sziasztok! Van köztetek olyan aki győri és Crinone hüvelygélt használ jelenleg vagy használni fog a közeljövőben?
26394. PeggyGordon (válaszként erre: 26393. - Hope :))
2020. jan. 21. 21:33

Itt én 2 v 3 naponta jártam.

Nekem ezeken a tuneteken túl nehézlégzés is volt, akkor nagyon megijedtem, és letuszkoltam több mint 4l folyadékot, az segitett

26393. Hope :) (válaszként erre: 26391. - PeggyGordon)
2020. jan. 21. 20:47
Az jó ha odafigyeltek rád. Bár én sem mondhatom, h Szegeden nem figyeltek volna mert minden második nap mennem kellett. Amikor meg gond volt 1 héten át minden nap ellenőriztek, nehogy nagyobb baj legyen. Nekem csak a rettenetes puffadás volt hetekig, nagyon erős hányinger, hányás napjában többször, meg ugye nem tudtam enni szinte semmit.
26392. Hope :) (válaszként erre: 26390. - Alba)
2020. jan. 21. 20:40
Hú, hát nem semmi! Én egyedül telefonálgatok. Férjemnek nem nagyon tetszik Győr mert több mint 400 km. Mi Szegedre járunk, de az is elég messze van. Én ragaszkodnék Kőrösi dokihoz mert az előző 5 stimum alatt már rájöttem, h a megszokott protokolok nekünk nem igazán jönnek be és, h mi (és a sejtjeink is) mindíg olyat produkálunk amire senki sem számít. Pl tökéletes AMH-val 8 tüsző mellett hiperstimulálódtam pedig csak 100 Gonal F -et kaptam meg 1 Gonapeptilt, ami nem is sok, de mégis annyira elszálltak a hormonjaim, h lekellett állni. És ez csak 1 stimu volt, de mindegyiknél volt valami ami miatt, csak nézett a doki, meg sokszor a biológus is, h ő ezt nem érti, ilyet még nem látott. Persze aztán legyintettek egyet és mindíg mentek tovább aminek nem is lett eredménye. Legalábbis nem az amit szerettünk volna.
26391. PeggyGordon (válaszként erre: 26386. - Hope :))
2020. jan. 21. 20:13

Nagyon rosszul voltam utána, szerintem nem is szabadott volna akkor a beultetest megcsinalni, mert be is lazasodtam.

Itt Győrben figyeltek, hogy ne tolják túl, itt 9 petesejt lett.

26390. alba (válaszként erre: 26387. - Hope :))
2020. jan. 21. 20:11

Igen Hozzá. Én úgy voltam vele, hogy mindegy kihez, csak jussak be Győrbe. Azt hallottam, hogy a két doki összedolgozik és, hogy Boga dr. a bonyolultabb eseteket megkonzultálja Körösi professzorral.

Júniusban kezdtük a telefonálgatást, de akkor még nem ilyen "fanatikusan". November óta telefonálunk minden nap én reggel 8-tól folyamatosan amíg fel nem veszik, a férjem pedig 10 körül.

2 hete azt mondták, hogy ezen a héten valószínűleg mindkét doki fog kiadni időpont, így rajtam kívül ma 8-tól próbálkozott a férjem, apukám és a barátnőm. Végül nekem sikerült 🤗

Ti most hol vagytok?

26389. PeggyGordon (válaszként erre: 26388. - Alba)
2020. jan. 21. 20:10

Oh, értem. Itt ezekre szerintem nagyon odafigyelnek, tényleg nagyon alaposan.

Az első konzi után már nem ilyen telefonalos a rendszer. Majd amikor kiderul a lombik időpontja, akkor a ciklus 2.napjan kell menni vérvételre és ultrahangra, aztán ott már a doki mondja meg hány naponta kell menni.

Én immunológusnal Zalaegerszegen voltam, ő kifejezetten meddőségi immunológus, érdemes esetleg utána nézni neki is, mert az én "sima" immunológusom semmi pluszot nem ajánlott a lombikok alatt. Nem tudom a tiéd milyen.

26388. alba (válaszként erre: 26384. - PeggyGordon)
2020. jan. 21. 19:59

Magas Fsh, alacsony amh, IR, Nk aktivitás és Mthfr hetero.

Előzmény BMC leállított stimu, mert max hormonnal kevés, nem fejlődő tüszők voltak. Menjek Brunoba petesejtdonorért...

Kaposvár ♥️ 4 tüsző, 2 petesejt, egyet tudtak beültetni, sajnos nem tapadt meg. Nagyon emberségesek az egész csapat és én sikernek éltem meg, hogy egyáltalán a beültetésig eljutottam és az orvosom nem hajtott el az előzmények után.

... viszont mindenhol azt olvastam és más doki is Győrt ajánlotta, hogy az lesz a legjobb az én problémámra. Így hát Kaposvár mellett folyamatosan telefonálgattunk, hogy hátha egyszer bejutunk. És most jött el a mi időnk 🤗 Fáj a szívem Kaposvárért annyira emberiek, de meg kell próbálnom Győrt. Bízom benne, hogy tényleg tudnak segíteni.🤗

Viszont ez a rendszer...Az első konzi után is így fog menni az időpont szerzés?

26387. Hope :) (válaszként erre: 26383. - Alba)
2020. jan. 21. 19:40
Szia! Ugye Boga dokihoz kaptál időpontot? Én lecsúsztam róla, bár én elsősorban Kőrösi dr-hoz szeretnék menni. Mennyi ideje próbálkoztál az időponttal? Én már 1x feladtam a hívogatni őket, s maradtunk a régi helyen, de már megbántam, csak ne lenne ilyen nehéz időpontot kapni.
26386. Hope :) (válaszként erre: 26378. - PeggyGordon)
2020. jan. 21. 19:35
24, az nem semmi, gondolom milyen rosszul lehettél. Nekem csak 8 volt, amikor le kellett állni miatta. A másiknál meg csak 7, mondjuk akkor csak a punkció után voltak kellemetlen tünetek, nem volt vészes. El sem tudom képzelni velem mi lenne annyi sejttel. Hiszteroszkópiám az most volt szeptemberben.
26385. 2015fun
2020. jan. 21. 17:54

sokan írjátok, hogy Győrben elsőre sikerült. Meg tudnátok mondani, hogy mi lehet szerintetek a siker titka?


Mit láttok másnak más intézethez képest?

26384. PeggyGordon (válaszként erre: 26383. - Alba)
2020. jan. 21. 16:50

Az mindjárt itt van! 😊

Nekem Boga dr csinálta, mi hozzá jártunk. Szerintem is várj a konzultációig, mert ha úgyis kérnek hiszteroszkopiat, lehet az atjarhatosagit is megcsinaljak.

Mik az előzmények nálatok?

26383. alba (válaszként erre: 26382. - PeggyGordon)
2020. jan. 21. 16:39

Február végére kaptam időpontot.


Akkor Győrben a hyszteroszkopiat a két ottani doki közül csinálja valamelyik?


Végül felhívtam őket és azt tanácsolta a hölgy, hogy várjam meg a konzultációt inkább.

26382. PeggyGordon (válaszként erre: 26381. - Alba)
2020. jan. 21. 14:08

Én ott kértem a hiszteroszkopiat, igen altatasban, hogy akkor már az a doki lásson belülről, aki utána a lombikot is végig viszi.

Szerintem nem kell ismételni, nekem 2017es volt az atjarhatosagi, igaz a nyári laparoszkopian újra megneztek és meg is tudta nyitni valamennyire az orvos.

De nyugodtan hívd fel őket, én is többször teloztam, ha nem voltam biztos valamiben.

Mikorra kaptál időpontot?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook