Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
25241. whiteswan (válaszként erre: 25236. - Rebi22)
2018. nov. 22. 15:39
Szia. Okt 31-én és nov 14-én volt néhány időpont Boga dr-hoz, de pillanatok alatt elfogyott. Én is pont lecsúsztam róla sajnos. :( Mire kicsörgött végre nem sokkal 8 után, és nem volt foglalt a vonal, már el is fogytak. :( Azóta sztem nem volt időpontkiadás...
25240. Viola7575 (válaszként erre: 25233. - RosaGina)
2018. nov. 21. 19:21

Szia,


nekem tavaszra kell majd időpont bárhova,a HABAB majd csak jan-ban lesz,6 hét mire eredméyne lesz,szóval elkezdenek kibújni a tavaszi virágok:))

bármelyik vidéki hely jó,a BMC-t kezdem felejtőbe rakni.

Most pihen a szervezetem,próbálok regenerálódni testileg és idegileg is.

25239. Viola7575 (válaszként erre: 25235. - Fabianoke)
2018. nov. 21. 19:19
Köszönöm:)
25238. Rebi22 (válaszként erre: 25237. - Zafi)
2018. nov. 21. 14:30
Mi október eleje óta próbálunk időpontot kapni, azóta kb 1-szer volt időpont kiírás, és fél 9-kor már nem volt. Azóta egyszer nem hallottam új időpontról. Szerencsére Budapestre már bejelentkeztünk, és lassan fel is adom, hogy sikerül Győrbe kapnunk.
25237. Zafi (válaszként erre: 25236. - Rebi22)
2018. nov. 21. 14:26
Szia. Én hétvégén hallottam annyit, miközben valakinek mondták telefonban, hogy a következő két hétben nem várható új időpont. Bár mint ahogy olvastad már gondolom, ez semmit nem jelent...
25236. Rebi22
2018. nov. 21. 14:10
Sziasztok! Sikerült valakinek a napokban időpontot kapni? Én kb 2 hete nem is hallottam időpont kiírásról.
25235. fabianoke (válaszként erre: 25232. - Viola7575)
2018. nov. 20. 18:21
Kedves Viola!Nagyon sok olyan gondolatot írtál,ami engem is és sokakat foglalkoztat.Szerintem az egészséges csecsemő örökbefogadásáról nem vagy lemaradva.45 év a max.korkülönbség szülő-gyerek közt és kb.3-4-5 év a várakozás.Talán érdemes most belevágni.Donorpetesejtes,sőt donorembriós beültetés olyan mint egy örökbefogadás,sőt itt már az anyaméhben gondozzuk a picit.Hogy nem örökli a szememet,v.a betegséghajlamaimat?Nekem tök mindegy.Boldog és jó embernek tudom nevelni..Szóval fel a fejjel!!!(Ezt magamnak is mondom☺)Sok lehetőség van!Utánajárás,kis spórolás és nem feladni!...Amúgy a győri kaáli szuper!Kőrösi doki pedig egy zseni!!!
25234. macika33
2018. nov. 20. 15:06

Sziasztok, Andologiára milyen hamar adnak időpontot és mennyi idő alatt lesz eredmény?


Áprilisban kezdjük a lombikot és most még nem szeretnék egy ideig vizsgálatokkal foglalkozni. Meddig halogathatom?

25233. RosaGina (válaszként erre: 25232. - Viola7575)
2018. nov. 19. 20:10

Szía. A győri Kaáli ilyen, idegek kellenek az időpont szerzéshez. Minden áldott nap hivjad őket, egyszer reggel egyszer délután.

Pár hónap alatt egyszer csak sikerülni fog:-).

Legalábbis a csajok itt ezt mondják:-) De ha visszaolvastál, akkor te is láttad, hogy itt ez a rendszer sajnos.

25232. Viola7575
2018. nov. 19. 18:04

Sziasztok "győri Kaáli-s Lányok" !


Új vagyok ebben a csoportban.

Röviden leírom a történetem. Tb-s intézetet keresek. Ha egy mód van rá Bp-en ( Kaáli intézet kizárva),de egyre jobban ábrádulok ki a többi helyi lehetőségből is,úgyhogy Győr vagy más vidéki hely felé kezdek hajlani.

Próbáltam hívogatni Győrt,de soha nincs időpont. Visszaolvastalak Benneteket,látom vannak még hozzám hasonlóan így mások is. Még is hányszor próbálja ezt az ember??? Nekem elég lenne januárra is időpont,de mindig leráznak. Még így is.


Próbálom a lehető legjobbat kihozni abból a helyzetből,amiben vagyok. Padlóra kerültem szept. közepén és azóta is vannak hullámvölgyek rendesen.


Próbálom amennyire lehet dióhéjban leírni,amin keresztül mentem eddig.


42 éves vagyok, túl 2 inszemináción és 7 sikertelen lombik beavatkozás után.

Most a totális kilátástalanság,ami leginkább jellemző rám.


Túl minden részletekbe menő kivizsgálás és sokszori műtét után mindent rendben találtak nálam és a páromnál is.

A 7 lombikból volt,ahol megtapadtak az embriók,(2),de vetélés lett a vége. A többinél semmi,még ennyi sem.

Most a legutolsó beavatkozásnál az AMH szintem 0,56 volt,de ennek ellenére megpróbálták a stimulációt. A szervezetem megint csak "tiltakozott" valamilyen szinten,mert sikertelenség lett újra a vége. Minden más értékem jó, a cidris pajzsmirigy is, nincs inzulinrez. sem.

Olvastam,hogy ezt az AMH szintet lehet ugyan növelni,de ez is egy lutri,mert nincs ugye két egyforma szervezet,van,akire máshogyan hatnak akár gyógyszerek,akár vitaminok.

Én rengeteg mindent próbáltam, D vitamin,Inofolic, barátcserje, Dhea, most legutóbb lipid inf. is kaptam, valamint a Prednisolon mellé Prolutex injekciót, hüvelygélt, Estofermet,és hiába....


Ekkor az orvosom javaslata a donor petesejtes beavatkozás.

Két dolog is van,ami ezzel kapcsolatban "nehéz". Egyrészt az anyagiak,hiszen egy közalkalmazotti fizetéssel kemény több hónapnyi spórolás után lehet valamit is elkezdeni, a másik,hogy az a leendő baba csak félig-meddig lenne az enyém, az én genetikai vonalamat ( a szüleimét) nem vinné tovább,kizárólag a páromét és az idegen donorét. Pszichésen nehéz ezzel megbarátkozni,hogy én hordanám ki ( ha majd megtapadna és szeretne velünk maradni),de valahol a genetikai "anyja" ki tudja merre kering az éterben...

Maga ez a procedúra nagyon költséges és a megtapadásra a garancia.....

Gondoltunk az örökbefogadásra is, de 40 felett lecsúsztunk arról,hogy csecsemőt kapjunk, és valljuk be a lehetőségek úgy korlátozottak,hogy először a beteg és a ....gyerekeket adják ki. Most őszintén melyiket vállalná be az ember,ennyi kudarc és lelki gyötrelem után,ha sajátod nem lehet,nevelj egy vadidegen beteg vagy ....gyereket? Egyiket sem szeretnénk. Félő,hogy ezek miatt itt is falakba ütközünk.


Múlt héten jártam egy immunológusnál,aki azt javasolta,hogy mielőtt a donor-os beavatkozást megpróbálnák, ő még a megmaradt 3 db TB-s lehetőségből egyet megpróbálna.

Amiben biztos vagyok,hogy a Kaáli intézetbe nem megyek vissza,hiszen elloptak 4 évet az életemből....


Most a szervezetemnek pihenni kell,de az időpontok miatt,meg muszáj gondolkodnom,mivel mindenhova hosszú a várólista.


Ha valaki tud hasznos tanácsot adni,szívesen fogadom.

2018. nov. 13. 12:13

Szia. Igazából az, hogy mi lesz a menetrend nálatok az eredményeitektől függ, illetve az időnèl az is befolyásolja, hogy éppen hogy esnek a ciklusaid és a konzultációs időpontok.

Nálunk ismeretlen eredetű meddőségről van szó, tehát minden eddigi leletünk jó, de baba még nincs.

Tavaly novemberben volt spermavizsgálat, decemberben átjárhatósági nekem, februárban ultrahangos peteérés vizsgálat és PCT teszt.

Márciusban spermán akroszóma reakció teszt.

Áprilisban konzultáció volt, megbeszéltük az inszemináció menetét és megkaptam a gyógyszer recepteket. Első inszem májusban volt, majd júniusban és az utolsó augusztusban. Most első lombikra várunk.

Sokaknak az inszemináció is elegendő, kívànom hogy ti is köztük legyetek :)

2018. nov. 12. 07:11
Sziasztok én még nagyon az elejénn vagyok voltunk konzultácion vérvételen férjem most megY sperma vizsgálatra utána hogyan történik a folyamat sokat kell még várni az inszemináciora valaki segitene ?
25229. Lagertha (válaszként erre: 25228. - 1638)
2018. nov. 12. 06:55
Mi dec.12-re. Remélem aztán már felgyorsulnak az események...
25228. 1638 (válaszként erre: 25227. - Lagertha)
2018. nov. 9. 17:02

Szia.

Dec.10.

25227. Lagertha (válaszként erre: 25224. - 1638)
2018. nov. 9. 11:19
Szia!Mikorra kaptál?
25226. Rebi22 (válaszként erre: 25225. - Rebi22)
2018. nov. 9. 08:24
Csak a lemondott időpontosoknak adnak ki :( Elvileg Boga dr úrhoz várható, hogy jövő héten lesznek új időpontok..
25225. Rebi22 (válaszként erre: 25224. - 1638)
2018. nov. 9. 08:21
Úúú már hívom is őket!!
25224. 1638
2018. nov. 9. 08:08

Sziasztok!Osztanak időpontot Kőrösi doktorhoz!Most kaptam.

Hajrá!

25223. Amina93 (válaszként erre: 25222. - Macika33)
2018. nov. 9. 05:48
Tb alapon nem..önköltsegen igen..
25222. macika33 (válaszként erre: 25220. - Rebi22)
2018. nov. 8. 22:21
Egyébként olyat nem lehet hogy egyszerre két helyen lombikozni? Mire az ember kivárja Győrt, máshol túl van 3 lombikon.
25221. 1638 (válaszként erre: 25219. - Lagertha)
2018. nov. 8. 19:01

Ami az 1. Konzultációhoz kellett, azok akkor érvényesek/elfogadottak voltak(1 éven belüliek). Amit azóta írtak ki...és olyanok voltak, hogy műtét és nem megy egyik napról a másikra, aztán meg miattuk nem lehet időponthoz jutni...nagyon ajánlom, hogy elfogadják.Mi időben minden tőlünk telhetőt megtettünk.Az 1. Konzi előtti papírokat/vizsgálatokat már ne kérjék újra, mert idegbajt kapok!


De sajnos nálunk még a "hibakeresés" folyik, mert minden leletünk negatív, illetve normális eddig.

25220. Rebi22
2018. nov. 8. 15:10
Mi szerencsére rugalmasak tudunk lenni a munkahelyen, úgyhogy bejelentkeztünk Budapestre... Engem nagyon kiábrándított, hogy nem lehet kapni időpontot Győrbe... Januárra kaptunk ip-ot, addig még próbálkozom Győrrel, aztán ha sikerül, max lemondom BP-et.
25219. Lagertha
2018. nov. 8. 13:59
És mennyi ideig érvényesek azok a vizsgálatok? Mert mire oda kerül az ember kezdheti előröl,mert lehet azóta teljesen más értékek lennének a vizsgálati lapon.
25218. 1638
2018. nov. 8. 13:52

Sziasztok!


Mi 2. konzultációra várunk Kőrösihez...júniusban voltunk elsőn, kiírtak LSC-t nekem, meg férjemnek is vizsgálatokat, most az eredményekkel mennénk vissza..de hetek óta hívogatom őket az időpontért...


Azt kell, hogy mondjam, eszméletlen micsoda rendszerben dolgoznak...


Egyszerűbb lenne, ha havonta köztudottan lenne 2 fix nap, amikor mindig új időpontokat adnak ki..és akkor elég lenne nekünk is és nekik is a telefonálgatással foglalkozni...így mindenki élete meg van keserítve!

25217. Lagertha (válaszként erre: 25186. - Ivett24)
2018. nov. 8. 11:21
Szia! Igen,25-re volt időpontunk de előtte való nap lemondták.Nektek már van új időpontotok?
25216. Lagertha
2018. nov. 8. 11:15
Sziasztok! Szeretném megkérdezni,hogy akinek most október végén lemondták az időpontját (az első konzit) az mikorra kapott újat Kőrösi doktor úrhoz?
25215. whiteswan (válaszként erre: 25211. - Vmacska)
2018. nov. 8. 10:58
Nem fognak hülyének nézni! Nem emlékeznek rá, h ki hívta őket. Én már jártam úgy, hogy azt mondták reggel fél 9-kor h ma már biztos nem lesz, majd délután újra hívtam őket, és kiderült h délelőtt volt időpontkiadás és pont lecsúsztam róla. Reggel még nem volt, délután már nem volt... :(
25214. whiteswan (válaszként erre: 25213. - Rebi22)
2018. nov. 8. 10:52
Rossz a rendszer sajnos. :( Kőrösi dr úrhoz nehezebb időpontot kapni, azt az infót kaptam, h ő már elég rég adott ki utoljára. Boga dr-hoz gyakrabban szoktak időpontok lenni, múlt héten adott ki néhányat, de 10 perc alatt elfogytak, sajnos. Ne add fel!
25213. Rebi22
2018. nov. 8. 10:27
Minden nap felhívom a győri Kaálit, de lassan 1 hete nincs időpont, azt mondják.. :( ez így szokott menni? Tényleg ilyen ritkán vannak időpontok?
25212. Rebi22 (válaszként erre: 25211. - Vmacska)
2018. nov. 8. 08:46

Én is így éreztem magam az elején, de rájöttem, hogy valószínűleg annyian hívjuk egy nap őket, hogy nem emlékeznek, hogy ki az, aki már hívta őket aznap vagy tegnap. :)


Én is néha úgy érzem, hogy amin keresztül kell menni, az annyira megterhelő lesz lelkileg, hogy nem tudom, képes leszek-e rá... De közben meg ott van a barátnőm, akiknek sikerült végül a lombik, és most a napokban születtek meg az ikrei :)

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook