Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Győri Kaáli Intézet infók

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

24498. nanosz2017-07-24 13:17
Milyenek az inzulin eredmenyid? Marmint a kezelés előtt és után ha nem titok? Nagyon kivancsi lennék rá. Nekem pl mensmentis azt mondta h ez ir de eletmod es sport gyogyszer nem kell, Kőrösi csak kipipalta a cukor eredmenyt h ez elég.
(válasz Manóálom 24497. hozzászólására)

24497. Manóálom2017-07-24 11:13
Szia! Igen elméletileg 2.-án jön meg 3.-án mehetek vérvételre meg UH-ra és remélhetőleg kezdünk. Doki nem örült annyira az eredményeknek, de a belgyógyász szerint meg nyugodtan mehet ababaprojekt. Remélem így is sikerül. Bocsi hogy nem írtam, hétvégén nyaraltunk egy kicsit. Nálad
kiderült hogy mitől nem sikerült? Valamit még kezeltetni kellene?
(válasz Zafi 24488. hozzászólására)

24496. acsa752017-07-24 06:20
Sziasztok!
Eladó 3 db cetrotide
6000/ db

24495. Szabinaa32017-07-21 22:27
Mindenképpen írok majd, hogy mit mondtak. Igen tudom hogy van mindenki indoka, és ezért nem is értem hogy akkor még fizessünk is hogy gyerekünk legyen. Nektek nem mondták hogy a cryossal vannak kapcsolatban és dán spermákkal dolgoznak? Nekünk ezt mondták márciusban de rákérdezek erre is.
(válasz nanosz 24493. hozzászólására)

24494. nanosz2017-07-21 21:49
Ma volt az implantációs ablak vizsgalat. Hát eléggé felszisszentem amikor a második biopsziat is megcsinálta az orvos. Remélem az eredmény hozzásegit a sikerhez. :) már csak a hisztero van hátra a lombikig. Lassan kezdek izgulni.. :)

24493. nanosz2017-07-21 14:01
Nagyon érdekel hogy mit mondanak nektek a donorral kapcsolatban. Főleg a dán dolgot nem értem. Sajnos indoka mindenkinek van mert ha a férjnek problémája van az egy erős indok. :(
(válasz Szabinaa3 24492. hozzászólására)

24492. Szabinaa32017-07-21 07:36
Szia! Köszönöm a választ. Most megyünk 2.-ik konzultációra, és most beszéljük a donort, vagyis hogy akkor azt szeretnénk. Amúgy nem értem hogy miért kell fizetni, amikor mi például sajnos megtudjuk indokolni miért van erre szükség. Az még oké hogy a donorért fizetünk de hogy magáért a lombikért is. Tudok a botrányról, de azóta már rendeződött azért a helyzet nem? Nekünk annyit mondtak hogy dán anyagokkal dolgoznak. De akkor még nem akartam tovább belemenni, mert reménykedtünk hogy lehet közös is. Amúgy azt érten hogy a lombik sikeresebb de ha a nőnél minden ok akkor az inszem mégsem annyira megterhelő, megha fizetünk érte akkor miért nem dönthetünk? Nem értem ezeket...
(válasz nanosz 24490. hozzászólására)

24491. nanosz2017-07-20 07:29
Mármint első lombik Győrben ami fizetős. Volt már egy lombikom bp-n a donorbotrany előtt ahol csak a donorert kellett fizetni a lombikert nem...

24490. nanosz2017-07-20 07:27
Szia, sajnos mi is ugyanebben a cipőben járunk. Nekem ha minden vizsgálat jó lesz akkor szeptember elején lesz első lombikom. Szerintem azt a nagyon kevés donort csak lombikra használják hiszen annak sokkal nagyobb az esélye és a donorosok számára sajnos csak fizetős verzióban elérhető. Olyannyira hogy se alapítványi se semmilyen támogatás nem igényelhető. Ez nagyon kegyetlen szerintem hogy fizetjük a tb-t igazán semmilyen csodában nem remenykedhetunk és még bő fél milliót is különitsunk el az álmunkra.
Nekem nagyon újnak tűnsz. Donor ügyben 2015 közepén volt egy nagy balhé mert eddig elérhető áron (50e) és viszonylag széles választékban voltak külföldi minták elérhetőek majd volt valamilyen génprobléma az egyik babánál (számomra ködös a valódi ok) de egyik napról a másikra megtiltották az intézményeknek a külföldi donor használatát, ez olyan szinten értendő hogy volt akit stimu közben állítottak le.. azután jó ideig semmilyen megoldás nem létezett majd a kaali elkezdte a magyar donorok gyűjtését tárolását de a magyar minőség sajnos siralmas és sokaknak amúgy sem ez a hobbija így egy ideig kb várólista volt donorra ( amit könnyű elkepzelni mert ha a ferjed barna hajú akkor hiába van x db szőke donor várni fogsz a leghasonlobb paraméterre..) ráadásul egy donor mire donor lehet az több mint fél év mivel ha minden vizsgálat rendben utána fél évvel ellenőrző aids teszt és ha az is negatív akkor oldják fel a fagyasztott mintát használatra. Amúgy ha rakeresel 15-16-ban jó pár cikk megjelent a témában.
A fentiek miatt én nagyon meglepődnék ha inszemre is jutna.. :(
Ez a magyar donor helyzet. :(
Ezekről nem kaptál tájékoztatást?
(válasz Szabinaa3 24489. hozzászólására)

24489. Szabinaa32017-07-19 22:23
Sziasztok! Júli 31.-én megyünk második konzira. Spermadonoros lombik lesz, vagy esetleg lehet inszem is szerintetek? Nem találok erről semmit hogy ilyenkor mi a helyzet. És azt tudja valaki hogy ha lombik akkor mivel donoros csak fizetős lehet, vagy lehet tb-s is? Van itt valaki akinek donoros inszem vagy lombik volt Győrben? Köszönöm előre is! :)

24488. Zafi2017-07-19 20:18
Szia! Kezdés jövő hónapban? :)
Minden rendben volt a konzultáción?
(válasz Manóálom 24487. hozzászólására)

24487. Manóálom2017-07-17 20:09
Holnap tudjuk meg hogy jók-e az eredményeink. Inzulinom elindult lefelé de ahhoz még idő kell, hogy többet javuljon. Remélem augusztusban azért kezdhetünk. Nagyon sajnálom hogy nem sikerült 😞, de fel a fejjel!!! Pihend ki magad!
(válasz Zafi 24486. hozzászólására)

24486. Zafi2017-07-17 19:20
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz.
Sajnos nem sikerült :(
Te hol tartasz?
(válasz Manóálom 24485. hozzászólására)

24485. Manóálom2017-07-17 18:08
Szia Zafi! Remélem sikeres volt a beültetésed. Szurkolok neked. Én holnap megyek Boga dokihoz, meglátjuk mit mond.
(válasz Zafi 24427. hozzászólására)

24484. Tamara0022017-07-15 10:18
Köszönöm. Igen, pont ez a problémám, hogy a nőgyógyászom 3 hét szabadságon van...Elvileg az eddigi terápiát a 12. hétig kell folytatnom, csak picit elbizonytalanodtam. De akkor az aspirin protecttel biztos nem ártok, köszi :)
(válasz Hanga05 24482. hozzászólására)

24483. hajba.o2017-07-14 21:17
Köszönöm! Gratulálok! :-) Meddig kellett szedni? Neked is volt előtte inplantációs vizsgálat Debrecenbe? Nekem emiatt ìrta, bár az eredményt nem tudom, csak hogy nem lehet spontán ciklusos a Fet.
(válasz asvdorika 24479. hozzászólására)

24482. Hanga052017-07-14 18:14
Ebben szerintem a nőgyógyászod is tud segíteni, és vele is egyeztetned kell. Én speciel külön folsavat nem szedtem, "csak" Elevitet, és az én orvosom a 12. héttől csak másnaponta javasolta. Én a 35. hétig szedem az Aspirin protectet.
(válasz Tamara002 24481. hozzászólására)

24481. Tamara0022017-07-13 10:01
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy sikeres lombik után meddig tartatták be veletek a kaális terápiát? A negyedik beültetésem lett végül sikeres, az injekciót és a crinone-t tudom, hogy a 12. hétig kell, elsősorban a folsav és az aspirin protect érdekelne, hogy azt is a 12. hétig szedtétek e ti is? Van itt esetleg olyan, aki hasonló cipőben jár/járt? Köszönöm szépen

24480. nanosz2017-07-13 07:42
Én úgy számolom hogy a stimuláció kezdetén már kiadják a kaalis igazolást és megyek is tappenzre. Csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra hogy kinek milyen volt ez az időszak.
Már lelkesen tesztelek a beagyazodasi ablak vizsgálatra, következő hónap hsc és én szeptemberi lombikos leszek ha minden eredmény jó lesz hozzá. Már nagyon izgatott vagyok. Vegre történik valami :)
(válasz Makonya13 24473. hozzászólására)

24479. asvdorika2017-07-13 07:00
Márciusban nekem is fet-es beültetésem volt, én is akkor szedtem először ezt a gyógyszert. A beültetés sikerült, két pocaklakónk van azóta, a 18.hétben járunk. 😊
Nálam semmilyen mellékhatás nem volt,így erről nem tudok nyilatkozni.
Sok sikert kívànok a beültetéshez! Szorítok, hogy hozzátok is megérkezzenek a ti kis csodáitok! 😊
(válasz hajba.o 24478. hozzászólására)

24478. hajba.o2017-07-12 22:00
Szia! Igen, ês kìváncsi vagyok tapasztalatokra. Ezt még sosem szedtem. Teljesen irányìtott ciklusos Fet lesz. Kicsit félek, mellékhatások, stb. De remélem, meghozta a várva várt csodát!
(válasz asvdorika 24476. hozzászólására)

24477. mudo172017-07-12 13:15
Sziasztok!Tud vki abban segíteni,hogy ha Boga dokinak akarok írni akkor mi az e-mail címe?SOS lenne 😞

24476. asvdorika2017-07-12 12:12
Szia.
Én szedtem, nem volt vele semmilyen negatív tapasztalatom.
Te most kezded?
(válasz hajba.o 24475. hozzászólására)

24475. hajba.o2017-07-10 22:18
Sziasztok! Szedett valaki pogynovát? Tapasztalatok?

24474. macska152017-07-10 21:36
Sziasztok
még nem beszéltem Győrrel,Hogy gond-e az májusba volt a miomaemblomizációm és agusztusba lesz a lombik.
Úgy félek ,Hogy nem csinálják meg😔

24473. Makonya132017-07-03 19:57
Szia!
Tökéletes megoldással nem tudok előrukkolni, de a férjednek teljesen igaza van!
Szabadságokat ki tudsz venni a stimuláció során?
Aztán leszívástól tp??
Vagy végig tp, h pihenni tudj!
Én amondó vagyok, ne rizikózz! Harcoltok és nem kevés pénzt otthagytok.....
Ágyazz meg a nyugalomnak! ;)
(válasz nanosz 24472. hozzászólására)

24472. nanosz2017-07-03 19:34
Tudjátok esetleg most a munka törvénykönyve alapján mi vonatkozik ránk és mikortól? Hogy oldjátok meg a munkahelyen ezt a kérdést? Előző lombikomnal volt egy szuper főnököm aki drukkolt itthonról dolgoztam pihentem. Jelenleg egy multinal vagyok egy 40+ gyerektelen nő főnökkel aki gyűlöli a terheseket gyerekeseket tehát szinte esélytelennek tartom hogy elmondjam neki ráadásul nagyon pletykás és más zárt ajtó mögötti dolog is kijött már sajnos.. jelenleg is több ember munkáját végzem nagyon stresszes munkám van. A férjem folyton mondja h sokkal sokkal hamarabb el kellene jönnöm pihenni hogy ne idegroncskent kezdjek a lombiknak gyógyszereknek amiben igaza van es sajnos fizetős lombikunk lesz így elég nagy a tét de azért azt sem szeretném hogy kirugjanak. Szóval nálatok hogy megy ez? Hátha valakitől ellesem a tökéletes megoldást. :)

24471. Hanga052017-06-30 09:23
Szerintem ha nem volt rajtuk különösebb eltérés, és azóta sem történt olyan, ami nagy változást okozhatott, akkor nem kell megismételni. Ha volt közben esetleg vetélés, műtét, akkor kérhetnek pl átjárhatóságit.
(válasz pinkycat 24470. hozzászólására)

24470. pinkycat2017-06-30 05:37
Tavaly októberben voltam petevezető-átjárhatóságin, laparoszkópiával csinálták, altatásban, illetve dr. Kőrösi elküldött márciusban méhtükrözésre is, az is altatásban volt.
Szerintetek ha letelik 1 év, újra kell csinálnom ezt a procedúrát?
Hát igen, Busznyák doktor a szobatársam orvosa volt, amikor méhtükrözésen voltam, olyan kedvesen, türelmesen elmagyarázott neki mindent, és mondta a csaj, hogy tényleg nagyon jó orvos. Meg úgy tudom, neki volt már lombikos kismamája, aki szintén nagyon elégedett volt vele.

24469. adnil9132017-06-29 11:16
Nekem pozitív lett a pct... Azon az inszem segíthet, de nekünk egyèb gondok miatt csak a lombik jöhet szóba.
Busznyák doki valóban rendi, illetve Hillier Balázzsal vannak még jó tapasztalataim.
(válasz pinkycat 24467. hozzászólására)