Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom megnyitni az APEH-től jött értesítőt az ügyfélkapu tartós tárban. Mit és hogyan tegyek? fórum

Nem tudom megnyitni az APEH-től jött értesítőt az ügyfélkapu tartós tárban. Mit és hogyan tegyek? (tudásbázis kérdés)

8. Júlia* (válaszként erre: 5. - Cabcd72c72)
2009. máj. 12. 07:59
Ment priviben, de itt is köszönöm.
7. Júlia* (válaszként erre: 4. - Cc6a363661)
2009. máj. 12. 07:58
Ezen túl vagyok, 5 éves hozzáférést adtak.
6. Júlia* (válaszként erre: 3. - Mandulaszem)
2009. máj. 12. 07:57

pdf, de az Abode Reader ACrOBATOT követelte.

:-)

Megizzasztott, de én győztem

Köszönöm.

2009. máj. 12. 05:05

Kaptál az e-mailedre az APEH-től egy értesítőt. Mindjárt az első sorában ott van, hogy hogyan kell belépni /www....../ , valamint tartalmaz egy számot, azt írjad fel magadnak.


Belépsz a megadott helyre és megjelenik az APEH fejléc, két számot kér az első a Te adóazonosító számod, a második amit a levélbe találtál és már ott is vagy ahol kell nyomtatni, onnan is tudsz, de a gépedre is mendheted.

2009. máj. 11. 23:50

Az Ügyfélkapuhoz az okmányirodában kell segítséget kérni, mert amikor én akartam jelentkezni az egyik főiskolára, az ügyfélkapun keresztül, akkor az Internet adott olyan lehetőséget, hogy ideiglenes ügyfélkapun keresztül tudok regisztrálni az okmányirodába, miután kiválasztottam a lakóhelyem, és a Neten az is megjelent, hogy utánna pár napon belül be kell menni az okmányirodába, ahol lakom, és az ideiglenes regisztrációm véglegesíteni kell...


LÉnyeg, ha bemész a Lakóhelyed szerinti okmányirodába, ott tudni fogják, megkapod a segítséget hozzá...

2009. máj. 11. 23:35
Fogalmam sincs az ügyfélkapuról és arról sem, hogy milyen kiterjesztésű fájlok vannak ott, de ha pdf fájl, akkor azt adobe readerrel tudod megnyitni, amit az adobe honlapjáról tudsz letölteni.
2009. máj. 11. 22:52

Nem tudom megnyitni az APEH-től jött értesítőt az

ügyfélkapu tartós tárban.


Mit és hogyan tegyek?


Ott küldtem el az adóbevallást, de az érkezett levelet sem menteni, sem megnyitni nem tudom.


Köszönöm.

2009. máj. 11. 22:49
Segítséget szeretnék számítógép programhoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook