Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vett már fel valaki Osztrák hitelt? fórum

Vett már fel valaki Osztrák hitelt? (tudásbázis kérdés)

7. Trükkös. (válaszként erre: 6. - Életkezdés)
2012. febr. 28. 14:55
Nem akarok senkit se kioktatni, de józan paraszti ésszel mi várható egy osztrák hiteltől, ha Ausztria 6x nagyobb mértékben van eladósodva, mint Magyarország egy főre számítva, és láss csodát Ausztria 2-3 százalékra kap hitelt az IMF-től amit kihelyez magyaországi osztrák bankokba 6-7 százalékért. Hát ezért olyan csunya fránya az a Magyarország, ami bedöntheti a helyde "JÓL" működő osztrák fizetőképességet.
2012. febr. 8. 15:03
Nos megpróbálom és előrehozom a fórumot nem nyitok újat......jelenleg felvehető magyar cég által kiközvetített Bárosok számára is adható osztrák hitellel kapcsolatban kérdezném van e valakinek negatív tapasztalata .....nem tilthatom meg persze ki szóljon hozzá,de tényleg csak tapasztalatból beszélők véleménye érdekelne kioktatások nem,köszönöm szépen a jóindulatú válaszokat!
2009. máj. 12. 07:35
Oberwartban vettük fel.A férjem kicsit beszél németül én nem beszélek,de dolgozik ott egy srác aki tökéletesen beszél magyarul.Maga a szerződésmegkötést Szombathelyen csináltuk.A férjem egyébként kint dolgozik így euróban fizetjük.Azt viszont nem tudom h. ha itton vettünk volna fel oszták hitelt mennyiben lett volna más.
2009. máj. 11. 22:24
Én az osztrák hitelről azt olvastam egy ujságban, hogy oriási átverés, sokan tönkrementek miatta!! ugyhogy azt ajánlom, ne vegyetek fel, járjatok utána, hogy miről is van szó!!!
3. hnora (válaszként erre: 2. - Micsu)
2009. máj. 11. 22:13
és mik a tapasztalatok? jobb most, mintha itthoni lenne, ugye?
2009. máj. 11. 21:09

Szia!

Igem mi vettünk fel 2006-ban.

2009. máj. 11. 21:00
Vett már fel valaki Osztrák hitelt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook