Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Conisatio-val kapcsolatos "élmények" fórum

Conisatio-val kapcsolatos "élmények" (beszélgetős fórum)


2010. jan. 13. 23:25
Én január 19. napján megyek műtétre, félek. Nem szeretnék bajokkal, gyulladásokkal, újabb ijesztő dolgokkal (szövettan) szembesülni, mert nem bírom már ki.
2009. jún. 16. 13:01
Hát túl estem a dolgon,köszi a megnyugtatást.Nekem nem tampont tettek fel,hanem egy drain csövet,amit 3-4 nap múltán szedtek ki,összesen 5 napot kellett bent feküdnöm.Kibírtam,bár nekem görcseim voltak rendesen...most nem szabad emelnem,még 6hétig ülőfürdőt venni,szexelni.
2009. máj. 21. 23:00

Szia!Ne izgulj,ez sajnos már rutinműtétnek számít.Nekem 2002-ben volt hpv vírus miatt.Amikor bemész elaltatnak,így fájdalmat nem érzel.Sőt nekem utána sem volt nagy fájdalmam,egyedül ami zavaró hogy egy nagy tamponféleséged tesznek fel..

NO és az előnye hogy utána könnyebben teherbe eshetsz..nekünk elsőre sikerült:)Ha van vmi kérdésed nyugodtan írj hátha előjönnek az emlékek..így nemtudom mit írhatnék még róla..tényleg ne izgulj ,bár könnyű ezt mondani..anno én is paráztam.

2009. máj. 11. 15:17
Hamarosan conisatios műtétre megyek a II.szülészeti klinikára,nagyon-nagyon félek és ha valaki már túlesett ezen,nagyon szívesen venném a beszámolóját,hátha megnyugtat egy kicsit...vagy legalább tudnám mire számítsak.Köszi mindenkinek :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook