Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkítés otthon fórum

Szőkítés otthon (beszélgetős fórum)


20. Réka vagyok (válaszként erre: 18. - Kiramami72)
2014. júl. 25. 17:09
Láttam, a hajradírt ajánlották, viszont azzal vigyázni kell, mert vöröses lehet az eredmény, és ha megint szőke szeretnél lenni, nehezen tudod majd kiirtani a vöröset a hajadból, aztán sárgulni is lehet, meg szürkülni is. Fodrász, Kiramami72, járj utána a neten, kihez mehetnél, ne kockáztass
19. Réka vagyok (válaszként erre: 17. - Madika76)
2014. júl. 25. 17:01

Nem rég olvastam az oxi reload nevű termékről, ami a sötét hajszín eltávolítására van direkt specializálva. Állítólag nem roncsoljaa hajat, mert csak a mesterséges pigmenteket távolítja el belőle. Viszont utána rögtön festeni kell, mert visszasötétedhet. Ha biztosra akarsz menni, keress egy jó fodrászt, mindenképp le kell szedni a feketét, mert festék festéket állítólag nem világosít.

Vannak még különféle hajradírok meg koktélozás... hogy melyik a legjobb módszer? Jó kérdés.

2014. júl. 18. 14:49
Halihó! Én festetlen középbarna hajamra mentem fel hajdanán Garnier C.sensation 111 ezüstszőkével először sötétszőke, majd mézszőke lettem., . Aztán tovább világosodtam, gGarnier C.naturals extr-vil. hamvasszőkével. Én balgatag, egy hirtelen ötlettől vezérelve aztán visszabarnultam, de A hajam további történetét márleírtam egy másik fórumban. Tanácsot is kaptam, hogyan szőküljek vissza, érdekes módon itt is szembetalálkoztam vele. :D Azt hiszem neki is durálom magam mert a,fodrászokkal megjártam még ifjú koromban nem egyszer, szőke helyett narancssárga lettem, ezért is barkácsolok itthon...
2014. febr. 27. 13:48
Sziasztok!Régóta fekete a hajam és szeretném újra kiszőkíteni,mert már nagyon sokan mondták,hogy az jobban állt.Segítsetek.Mi a legjobb módszer?Köszi!
2011. jún. 15. 15:15

Sziasztok!

Én kb. 4 éve szőkítem a hajam. Az eredeti hajszínem sötét barna. Ez alatt a négy év alatt 2-szer festette fodrász és soha nem olyan lett, amilyet akartam. Az én tippem: Ne ilyen bolti vacak festékeket használjatok! Fodrász boltban lehet kapni nagyon jó Londa festékeket, persze ezekhez kell 12%-os oxi is, de a végeredmény tényleg olyan, ami a palettán szerepel. :))

2010. márc. 5. 11:35
Használt már valaki Garnier Nutrisse hajfestéket? gyönyörű szőke szinei vannak. pl szahara, vagy dűne. garnier 111 nagyon nagyon világos? mert az sem tetszik ,ami ilyen erőltetett szőke. szebb egy szép természetes.
14. Zsuccy
2010. febr. 19. 09:58

Sziasztok!

Nem rég én is kivilágosodtam rengeteg energia és pénz árán:S.barna szemű vagyok és olyan középszőke az alapszinem.eddig barna festékkel festettem h szép élénk legyen.Szép volt a hajam de nagyon untam "szürkének"éreztem magam tőle.Ezért új év új haj gtam én.Legutóbb sötét gesztenyére volt festve így mentem el fodrászhoz olyan 3cmes lenövéssel.Leradírozta a hajamat ami elég szépen sikerült nem roncsolta viszont aranyszinű festékkel ment rá amitől naon sárga lett(én ilyen karamelles-kávés szőkésbarnát szerettem vna).Sárga fejű voltam szó szerint:(.Rámentem hamvasító samponnal és festékkel is de semmit nem ért.És tegnap lelettem radírozva(otthon) újra és mostmár normális fejem van, melíros hatású lett vaníliaszőke és aranyszőke kompozícióban de eltűnt a vörös.Aki világosodni szeretne sztem nem kell feltétlen fodrászhoz menni mert nagyon sok pénz és ugyanúgy elszúrhatja sőtt még jobban.A radírozást ajánlom mert tleg jó és utána extra hamvasszőkét rákenni,ha nem is lesz egyből platina de később meglehet ismételni és nem teszi a hajat tönkre.Akinek esetleg vmiről többet szeretne tudni írjon nyugodtan.Ez csak az én történetem de gtam leírom ( :

13. 2f61415a97 (válaszként erre: 1. - 4ce0ebd54f)
2010. febr. 10. 20:52

én a szőkítő oxi(12es)keveréket használtam az akkori pasim hajához...és addig hagytam a fején míg meg nem kötött a fején az a kék bigyó hogy már kopogott!!!!...


és akkor lesz FEHÁR...VAGY TEJFEL SZÍNŰ....

XD

12. island (válaszként erre: 8. - Fiona11)
2010. jan. 11. 12:37
ha már a fodrász leszőkítette a hajad,akkor már óvatosan kell szőkíteni,mert eléggé árt a hajnak a szőkítés főleg ha többször csinálják.Menj vissza reklamálni és hozasd helyre!
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Pemete)
2010. jan. 10. 09:08
Ezt kinek írtad?
10. pemete
2010. jan. 10. 08:56
Szerintem meg keress egy másik fodrászt, mert aki ezt művelte veled, az nem fodrász, hanem egy barbár!
2010. jan. 10. 08:53

Én csak fodrásznál szőkítettem, tehát tapasztalatom nincs. Mielőtt bármihez is hozzáfogsz, ( bár gondolom, te nem ilyen drasztikusan akarod ) ugorj át Patti baba adatlapjára. Érdekes, és tanulságos!

(remélem nem bántottalak meg)

2010. jan. 10. 08:49

Sziasztok!


Akinek van tapasztalata az otthoni szőkítéssel, mit használ, mi vált be légyszi írja meg.

Palette XXL color jó pl?

Nekem sötétbarna a hajam, amiben szőke melír csíkok voltak. Elhatároztam, hogy teljesen szőke leszek. Elmentem fodrászhoz, az eredmény: töve rézszőke, látszanak a világosabb melír csíkok, és a vége barna. Egyszóval katasztrófa.

Segítsetek!

2009. máj. 11. 15:12
Igen,nekem is csak másodszorra alakult ki a várt hatás.
2009. máj. 11. 14:43
ha valaki használta is már, akkor is lehet teljesen más az eredmény.
2009. máj. 11. 14:38
és Palette ultra intenzív szőkítő UIL1-ről a vélemények? Sajnos ilyet vettem, úgyhogy megpróbálkozok vele mindenképpen. kiváncsi leszek az eredményre...
2009. máj. 11. 14:36
Én a Garnier 111-et használom.A gyerekeim szerint olyan,mint Ibolynak a sorozatban.Pont tegnap este használtuk utoljára,a férjemnek is nagyon tetszik.
3. 4ce0ebd54f (válaszként erre: 2. - 318512f90e)
2009. máj. 11. 14:35
szőke a hajam, olyan természetes szőke hajtípusú. Persze festett, amúgy meg eredetileg barna. Vettem már palettéből ultra világos hamvasszőkét,sarki ezüstszőkét, palette xxl jégszőkét. Kb 1-2 hajmosásig oké.
2009. máj. 11. 14:26
most milyen színű a hajad?
2009. máj. 11. 14:19
Régóta szeretnék nagyon világos szőke hajszínt. Sajnos amikor rendszeresen fodrászhoz jártam, sosem olyat kaptam amit elvártam. Mindig tett rá egy kis hamvasítót ami inkább hamvas volt, mint nagyon nagyon világos szőke-fehéres-tejfelszőke. Most vettem egy Palette ultra intensive lightening szőkítőt hátha olyan lesz a hajam mint a képen a csajnak. Van valaki aki használt ilyen terméket, és bevált, vagy tapasztalatok róla??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook