Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szoktatok spontán víznapot tartnai?Milyen gyakran és milyen tapasztalataitok, eredményeitek vannak? fórum

Szoktatok spontán víznapot tartnai?Milyen gyakran és milyen tapasztalataitok, eredményeitek vannak? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 17. 11:56
Én a víznapot leginkább nyáron tartom, amikor már van görögdinnye. Hazavánszorgok a 16-18 kilós dinnyével... általában 2 napig tart és utána nagyon jól érzem magam. De jó a sima gyömölcsnap is, legyen az őszibarack vagy szőlő. Az utóbbiak mellett csak tea mézzel és citromlével, esetleg ásványvízzel.
2009. máj. 10. 07:15
Ritkán tartok spontán víznapot,többnyire előre tervezem,egy-egy bűnözés után vagy amikor már nagyon régóta stagnál a súlyom.Nagyon hatásos,de eddigiek alapján azt tapasztalom,hogy sokkal jobban betudom tartani,úgy ha nem tervezem,egyszerűen csak úgy alakul a napom,hogy délben jut eszembe/van lehetőségem először enni és akkor azt mondom,hogy ma már akkor megpróbálok egyáltalán nem enni,mint azokon a napokon amikor előre tudom,hogy víznap lesz.Olyankor képes vagyok akár este 7kor elbukni a dolgot:(
2009. máj. 10. 07:04

hogyne, amikor egész nap a strandon vagyok!:-)

és egész jól birom!!!

2009. máj. 10. 05:44
Szoktatok spontán víznapot tartnai?Milyen gyakran és milyen tapasztalataitok, eredményeitek vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook