Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a mai divat öltözködésben? fórum

Mi a mai divat öltözködésben? (beszélgetős fórum)


1 2
10. 78826dc958 (válaszként erre: 5. - 65827eeb74)
2009. máj. 10. 08:00

Igazatok van!Én sem a divat szerint öltözködöm hanem ami jól áll.Már csak azért sem mert nem vagyok vékony!

De az előttem szólókhoz hasonlóan én sem ajánlom a szandihoz a zoknit meg ilyesmit.

Viszont a vidám nyárias szinek nagyon jók.Pl. sárga,zöld,rózsaszin.

9. 96126be7d9 (válaszként erre: 8. - Supin)
2009. máj. 10. 08:00

Hát igen, elég nevetséges ruhadarab.

Optikailag lerövidíti és összenyomja a lábat, és megnagyobbítja a hasat. :S

Most azok a nadrágok divatosak, amik bőven köldök fölé érnek (igaz csak vékony lányokon), inggel viselve nagyon szép és különleges viselet.

8. supin (válaszként erre: 7. - 96126be7d9)
2009. máj. 10. 07:56

Örömmel olvasom,hogy a csipőnadrág már nem divat!!!

Undorító amikor látom a sok rábuggyant hájat.

Akinek ez van az ne viseljen ilyet..

2009. máj. 10. 07:49

Ami ajánlott, különösen idén nyáron:

- boyfriend jeans

- csőnadrág

- természetes smink

- sárga színű ruhák és kiegészítők


Ami már jó ideje jó:

- balerina cipő


Ami gáz és divatja múlt:

- trapéz nadrág

- csípő nadrág

- szandál

- mműköröm

2009. máj. 10. 00:43
Igen, a mai divat szerint jóformán mindent fel lehet venni mindennel, de szerintem az a legfontosabb, hogy a sokféle stilus és ruhapárositás közül valaki megtalálja azt, ami igazán illik hozzá, és kifejezi, kihangsulyozza az egyéniségét.
5. 65827eeb74 (válaszként erre: 4. - Emsa)
2009. máj. 9. 23:20
szerintem tokeletesen igazad van Emsa!!!nekem is sok minden tetszik,de csak azert nem veszek meg valamit mert divat,es foleg nem veszem FEL!!!barmennyire is szeretnem nem all jol!!!ez van!!!viseljen mindenki magahoz illo ruhat!!!en is sokat nevetek amikor latok lanyok ugy feloltozve mint egy madarilyeszto!!!:))))))))))
4. Emsa
2009. máj. 9. 23:13
szerintem az a fontos hogy amit felveszünk azt tudjuk VISELNI.plusz ha valakinek van belső kisugárzása telejesen mindegy mi van rajta, fel fognak rá figyelni.Szánalmas mikor látok lányokat akik tetőtöl talpig trendiben vannak és nem tudják viselni ami rajtuk van mert nem illik az egyéniségükhöz viszont divatos.. pff
2009. máj. 9. 23:04

Nem az a lényeg, hogy mit mivel, hanem, hogy mit mivel ne:

-szandál, papucs zoknival, harisnyával

-csípőnadrág kilógó bugyival

-sárga a pirossal...ezek bajosak.

Egyébként teljesen mindegy, csak passzoljanak a ruhák egymáshoz. Egyszer láttam egy ismerőst, öltönyben és tornacipőben...az gáz, szerintem.

2009. máj. 9. 23:00
Szerintem ez mostmár annyira szabad, hogy minden előfordulhat
2009. máj. 9. 22:54
Nagyon kíváncsi lennék arra hogy mi a mai öltözködés szabálya.Most nem stílusra gondolok hanem arra hogy mit mivel vesz fel.Mert ahogy elnézem a mai fiatalokat elég érdekes.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook