Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betegségedre milyen természetes gyógymódot használtál amivel meggyógyúltál? Írd le tapasztalataidat, és hogy mire mit szedtél. fórum

Betegségedre milyen természetes gyógymódot használtál amivel meggyógyúltál? Írd le tapasztalataidat, és hogy mire mit szedtél. (beszélgetős fórum)


2009. máj. 12. 06:33
<font color=purple><font color red ><b> Több hozzászólást szeretnék. Milyen tapasztalatotok van?
7. e475b894d7 (válaszként erre: 5. - Kijózanító)
2009. máj. 9. 20:40
Vastagbél gyulladásra a polarizált fény a normál kezelés mellett jó lehet, de úgy hiszem, hogy a tünetmentesség után is kezelni kell egy életen át. Ezt egy előadásosmon hallottam, amikor is felállt orvos és ezt ecsetelte - mára jól ismert barátom. Nemrég készítettem ilyen készüléket - nem bioptron, annál valamivel erősebb a polarizáltsága és kisebb a hőkibocsátása, olcsóbb... a bolgomra tettem egy rövid leírást.
2009. máj. 9. 20:35

Nekem a hüvejk ujjam fertőződött el, még kiskoromban. Elég csúnya volt. Biztosan sokan emlékeztek, hogy régen a centrifugát sokan kézzel állították le, mert a teteje elég hamar letört.

Na nagymamám is így tett, amit én kilestem és egy alkalommal gondoltam majd én megállítom.

Csak azt nem láttam úgy hat évesen, hogy előtte a konnektorból ki kellett volna húzni, így mire észrevette a nagymamám, addigra lement a fél hüvejkujjamról a hús, mert nagyon meg akartam már állítani.

Szóval kötés.... minden volt, de pár nap múlva nagyon hogy úgy mondjam szaglott. Ekkor a második szomszédban lakott egy aranyos rendes roma család és az anyuka tett nekem rá kenyérbelet és bekötötte. Ez egy két nap alatt helyrehozta, majd rohamosan beindult a gyógyulás.

Bár mindíg emlékeztem erre a dologra, nem hittem el. A kutyám lábán egyszer akadt egy seb, ami ugyancsak elfertőződött és úgy döntöttem megpróbálom. Ugyanaz történt! Kiszívta a sebet, az kitisztult, majd iszonyat gyorsan beindult a gyógyulás!

2009. máj. 9. 20:06
esetleg tud valaki vastagbél gyulladásra valamilyen természetes gyógymódot?
4. supin (válaszként erre: 3. - Aniani63)
2009. máj. 9. 19:57
A mézes fokhagymát torokra és köhögésre ettem. Jó!
2009. máj. 9. 19:54

Szia!

Én penicillin érzékeny vagyok.Tüszős mandulagyulladásra szedtem természetes gyógyszert,ami kis kanál mézbe foghagyma reszelék.Kicsit kegyetlen,de nagyon hatásos! ;D

2009. máj. 9. 19:51

Ha úgy érzed bizonyított az hogy természetes gyógymódoddal meggyógyultál írd le mire mit szedtél.


Sok hozzászólást várok.


Ismeri valaki a medvetalp gyógynövényt? Szedted már az betegségedre? Meggyógyultál tőle?

2009. máj. 9. 19:49
Betegségedre milyen természetes gyógymódot használtál amivel meggyógyúltál? Írd le tapasztalataidat, és hogy mire mit szedtél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook