Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utaztatok már 1 éves gyerekkel úgy, hogy hajnal 3-kor volt a reptéren a találkozó? fórum

Utaztatok már 1 éves gyerekkel úgy, hogy hajnal 3-kor volt a reptéren a találkozó? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 11. 15:31

hajnali 3 kor nem, hajnali ötkor igen,nyolc hónapossal indulva.. nagyon sokszor, nagyon remekül, a baba kevéssé vette észre a felfordulást, apuka és én igen..nekünk óriási készenlét volt, de ha tudatosan megtervezel minden lépést, felkészülsz, az égvilágon semmi baj sem lesz!!

Van egy hasonló fórum, oda bemásoltam egy praktikus cikket , ajánlom figyelmedbe..

2009. máj. 11. 15:10

Mi is viszonylag gyakran repulunk a babaval, elso utjan 3honapos volt. Mindig jol viseli magat a repulest, az ejjeli indulast viszont nem szereti. Nalunk soha nem volt gond, ha fel-vagy leszallas kozben aludt, a lenyeg, hogy magadra csatold!

Jo utat!!

2009. máj. 11. 13:53
Köszönöm a tanácsokat, remélem, tényleg sokkal könnyebben megy majd minden, mint most gondolom... :-)
2009. máj. 10. 20:21

En 2 2 ev alattival is repultem mar ilyen lehetetlen idopontban. Ne aggodj, sokkal konnyebb lesz, mint amire szamitasz.:)

Az enyemek fel- es leszallasnal rendszeresen alszanak, de amikor kisebbek voltak, alt. az egesz utat ataludtak.

A gyerekulesrol nem tudok nyilatkozni, nekem a babakocsihoz rogzitheto gyerekulesem volt, igy jott velunk mindenhova.

2009. máj. 10. 11:28

Úgy tudom taxiba nem kötelező az ülés használata.

Buszon trollin meg a villamoson sincs lehetőség bekötni őket:-(.Én már utaztam taxival gyerek ölembe

volt,nem otthonról indultunk és így nem tudtam a sajátunkat vinni.

7. Diana80 (válaszként erre: 6. - Kicsimakk)
2009. máj. 10. 08:44

Szia,

Mi 10 oras repulo utra mentunk az akkor 10 honapos fiunkkal, 2 atszallassal. Nem volt semmi gond, szepen elnezegetett a repteren.

Ha fel is ebred reggel az oltoztetesnel az uton szerintem visszaalszik.

Biztos vagyok benne hogy lehet olyan taxit kerni amibe van gyerekules, ne utazzon az oledbe.

Meg egy jo tanacs:Le-es felszallasnal mindenkepp adj valamit a szajaba(cumi, cumisuveg, itatopohar), hogy tudjon cuclizni.Igy elkerulheto a nyomaskulonbseg miatt kialakulo fuldugulas ami utana meg orakig nyugtalanna teheti a bebit.

A hosszu uton a Fiunk gyerekulesbe ult a mellettunk levo szeken, de a rovidebb utakon az olembe ami nem valami kenyelmes mert kicsi a hely. De 1-2 orat ki lehet birni.


Jo utazast!

2009. máj. 10. 07:50

Köszi, remélem, úgy lesz.

Még egy kérdés: a taxiban, amivel a reptérre megyünk, valószínűleg nincs gyerekülés. Vagy szerintetek lehet olyan kocsit kérni, amiben van? Esetleg az ölemben utazik a gyerek? Erről tudtok valamit?

2009. máj. 9. 19:29
Mármint kinek kellene:-)?Amúgy bizti nem fogja nagyon élvezni, de talán aludni fog végig.
2009. máj. 9. 19:26
Egyébként mi egyszer 10 órát töltöttünk pici gyerekkel a reptéren, azt elég jól bírták.
2009. máj. 9. 19:24
ha szerencsétek van, még az öltözésre sem ébred fel...bár, azt hiszem a gép felszállásánál nem alhat. Szóval babafüggő...hogy mennyire mélyen alszik...
2009. máj. 9. 18:56
Nyaralni megyünk júliusban Görögországba és a charter reggel 5-kor indul. 3-kor lesz találkozó a reptéren. Hogyan lehet ezt egy 13 hós gyerkőccel abszolválni?
2009. máj. 9. 18:55
Utaztatok már 1 éves gyerekkel úgy, hogy hajnal 3-kor volt a reptéren a találkozó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook