Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt már úgy valaki, hogy csak a sulival és a tanulással foglalkozott, és mikor befejezte, akkor vette észre, hogy nincsenek barátai? fórum

Volt már úgy valaki, hogy csak a sulival és a tanulással foglalkozott, és mikor befejezte, akkor vette észre, hogy nincsenek barátai? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 9. 19:26

Az igazi barátok megértik ha nincs rájuk időd.

Én van úgy, hogy egy hónapig nem találkozom a barátnőmmel. Ő is dolgozik, én is, nem vagyunk egy ritmuson.


A haverjaidtól meg el fogsz hidegülni, ez az élet rendje.

Majd lesznek új barátaid a suliban, a munkahelyeden, stb. Aki fontos, az nem fog elkopni.

9. zani
2009. máj. 9. 19:09
gyakorlatilag igen... nem akarlka elkeseríteni, tudom h az ember 18 évesen azt hiszi h akik mellette vannak azok lesznek örökké a barátai, de sajnos az esetek többségében ez nemígy van.
2009. máj. 9. 19:03
szóval akkor ez az élet rendje?
7. zani
2009. máj. 9. 19:01
az egyetemmel is az a helyzet, hoyg oda sokan nagyon messziről mennek tanulni, 200 km-ről v még messzebb, és ha elvégeztétek, szó szerint eltávolodtok egymástól, ki erre ki arra megy dolgozni, ritkulnak a találkozások, és pár év múlva már csak egy régi kedves barát lesz, akivel néha beszélsz telefonon... mindenkinek jönnek a dolgos és fárasztó hétköznapok, családalapítás, stb. ami elveszi az időt és energiát a baráti csevejektől, buliktól. aztán persze megint jönnek új barátok pl. munkahelyről, lakókörnyezetből, hozzád fizikálisan és lelkileg is közel állókból :)
2009. máj. 9. 18:51

Ott még többet kell tanulni. De szerintem miért ne lehetne barát/nő a tanintézményen belül?. A régiekkel megszakadt a kapcsolat? Ez van.

Mikor férjhez mentem attól a pillanattól kezdve eltüntem/tünk a barátnőm életéből. Bizony eltelt közel 25 év, azóta se sikerült olyan barátnőre szert tenni, akire a legféltettebb titkaimat megoszthatnám. A mostaniak, nagyon kedves ismerősök, de nem érzem barátnőnek. Kollégák...

2009. máj. 9. 18:43
Aki igaz barát volt, van azzal tovább is tudod majd tartani a kapcsolatot. Ám vigyázz, mert van olyan aki leszar nagy ívben miközben azt hitted, hogy csípázta a burádat, miközben nem, mert kellett neki egy tartalék, pótlék. Barátok lesznek újak és a régiek elmennek vagy maradnak.
2009. máj. 9. 18:34

hát csak kérdeztem,hogy van-e valakinek ilyen tapasztalata.végül is most fejezem a gimit,és lehet,hogy elhidegültem tőlük,meg most épp nincs időm találkozni sűrűn velük...

majd jön a nyár,és aztán az egyetem,akkor lehet,hogy jobb lesz a helyzet...vagy nem.

2009. máj. 9. 18:21

hat sajnallak, ha ez igy van,de tudom magamrol hogy a sulihoz, tanulashoz rengeteg ido,m turlem,es megint csak ido kell, ha be akarjuk fejezni..

en is jarok suliba 35 eves fejjel, ne is mondjak semmit, valoszinu en is az agyukra megyek a baratoknak is, meg a csaladnak is, de ha igazan szeretnek, meg kell ertsek, ez neked fontos, marmint a suli, a atanulas, es sajnos toluk kell elvonni a tanulasra szant idot,mert a vizsgakra bizony keszulni kell...

ha nem ertik ezt meg, akkor nem is igazi baratok..

remelem rendbe jon a kapcsolat veluk.

sok sikert,es turelmet.es uj baratokat.

2009. máj. 9. 18:18
Én a családdal ,és nem a sulival jártam így:)
2009. máj. 9. 18:14
Volt már úgy valaki, hogy csak a sulival és a tanulással foglalkozott, és mikor befejezte, akkor vette észre, hogy nincsenek barátai?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook