Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Grillezés fórum

Grillezés (beszélgetős fórum)


2019. máj. 14. 15:49
Kis méretű gomba szárát kiszedni, megtömni macisajttal vagy sajtkrémmel és betekerni bacon-nel.
2016. okt. 12. 13:12
Az Oázisban most egy csomó grillsütő nagyon le van árazva, érdemes megnézni! [link]
7. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - E28ddc7c9b)
2009. máj. 9. 16:44

Mi is "saslikoltunk" tegnap. :-)


Virsli,császár szalonna,gomba,hagyma váltakozva. Lehet még kolbit grillen sütni, csirkeszárnyat, csirkemellet, cukkinit karikára vágva, sült paprika, sült hagyma, krumplit fóliába tekerni és parázsban megsütni. A gombát (ha apró akkor a finomabb) grillezve megsütni...


A gyerekeknek simán virslit és szalonnát szoktam váltakozva felfűzni pálcára, aztán friss paradicsommal eszik amikor készen van.


Ami még nagyon "bejött" az a grillezett ananász, alma. Pácára kis kockáknak váltakozva ráfűztem és egy kevés citromlével meglocsoltam, majd fahéjjal megszórtam és egy pici mézet csurgattam rá. Grillezés után hamar elfogyott... :-)

2009. máj. 9. 16:30

Mi szoktunk "saslikot" is sütni. Hurkapálcára felfűzve, egy kis hús, kolbász, szalona, hagyma, paprika, gomba, padlizsán, cukkíni,zsengetök, és bármi ami a konyhában fellelhető.

A sorrend olyan amilyen, a lényeg, hogy nagyából egy forma nagyságúra daraboljuk mindent.

2009. máj. 9. 16:20

Paradicsomot a szára felőli részen, bevagdosod, 4 fele, kb. 1 cm maradjon ami nincs átvágva. A vágásokba fűszervajat tegyél. Vaj, só, bors, oregano (majoranna). Ugyan ezzel a fűszeres vajjal leheletnyi vékonyan megkent alufóliába betekerve, mint egy batyu, megsütni. Isteni.

Hasonló képpen lehet burgonyát is készíteni, de az oregano helyett inkább kömény, pertezselyemzöld, törtpaprika.

2009. máj. 9. 15:50
Aki szereti az kb:egy ujjnyira vágott hagymaszeletet is süthet.
2009. máj. 9. 15:48
cézás=cézár
2009. máj. 9. 15:48
Mi cézás és tzatziki salátaöntetet rakunk iylenkor midnenre ami ehető :D
2009. máj. 9. 15:44
Holnap tárcsán szeretnénk sutogetni.Bepácolom a hust ,de szeretnénk zoldségeket,-- is-vagy még mit lehet ilyen partin?/ van: tok,paprika,paradicsom,karfiol,retek/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook