Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bécsi diéta fórum

Bécsi diéta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
234. ZzI14
2017. máj. 28. 12:17
Sziasztok! Én pár éve csináltam, akkor azt hiszem 6-7 kilót adtam le. Én nem lett rosszul soha, mondjuk ülőmunkát végzek, szóval semmi megterhelőt nem csinálok egész nap. Akkor nem mozogtam hozzá, de most rendszeresen járok futni, kíváncsi vagyok most mi lesz az eredmény :) Sajnos felszaladt pár kiló az utóbbi hónapokban. Én a mennyiségekre nem nagyon figyeltem, pl. spenót főzeléknél, vagy salátáknál, abban úgyis nagyon kevés kalória van és az energia meg kell. Nem tudom, hogy egészséges-e vagy sem, de annyit tudok, hogy nekem sajnos a 90 napos diétához meg társaihoz nincs türelmem és kitartásom.
2017. ápr. 13. 07:17
Csinalja vki ezt a diétát? Ez valami csoda!az 5.nap reggelén vagyok es eddig 2kilo! Ugy hogy eddig barmit csinaltam meg se mozuldult.ja es nem vagyok kibírhatatlanul éhes es nem faj a fejem ahogy pl a level dietatol.jovo héten új köröm indul hétfőn nem csatlakozik valaki?
2017. jan. 8. 19:44

Sziasztok,

Sokszor fogyokuraztam,szerintem büszkek lehetünk magunkra,hogy eltudjuk hatarozni magunkat es megtudjuk tenni.

En ugy csinaltam,hogy soha ne kelljen többet tefogynom mind 5 kg.

Meg ami fontos hogy a vascora es a regelli kozott 14 ora teljen el.

Most en is nekifogtam a becsi diettanak.

Tudjatok e hany dkg -ot kell vagy lehet az etelekbol enni?

Sok sikert...

2013. nov. 2. 17:14

Szevasztok!

Tavasszal én is végig-csináltam, rólam is lement 5 kg. Kb. 3 hét múlva vissza is jött belőle 3, majd egy hónap múlva elveszett a maradék 2 is, szóval ez a kemény 2 hét nekem egyáltalán nem érte meg.

2013. nov. 2. 12:19

Sziasztok!

Hétfőn kezdem a diétát. Már végigcsináltam egyszer, de most megint rámférne. Akkor 5 kilót fogytam vele, remélem most is lemegy egy annyi! :)Valaki még kezdi hétfőn?

2013. okt. 16. 18:15
Sziasztok!3 napja kezdtem el,eddig nem esett nehezemre betartani..Talán azért írom le itt,hogy méginkább ellen tudjak állni a kísértésnek..Az utolsó nap végén fogok csak a mérlere állni.Majd megírom mi az eredmény! :)
228. waPolla
2013. aug. 4. 16:12
Sziasztok! Én ma tartok a 12.napnál, eddig 4 kiló ment le. A tegnapi joghurt-gyümölcs helyett bűnöztem. Kis adag lasagne, pár szem pattogatott kukorica és egy tenyér nachos sajtszószban volt a vacsora... bűntudatom van. Remélem nem rontja el annyira, hogy visszahízzam a dupláját. Este és reggel is tornáztam. Amúgy minden este megittam egy csésze szűz teát. Félek, hogy visszahízok. De már nagyon éhes voltam :D Sok sikert!
227. Vica 33
2013. aug. 2. 10:25
A bécsi diétán kivül nekem semmi nem jött be! most kezdem megint!nemrég szültem majd kiv vagyok mennyi megy le!:D sajna most bazi nagy vagyok! amikor tényleg betartottam akár 30 kg-ot is fogytam! de egyszer csak ugy összecserélgettem a kajákat és 2 kg-ot fogytam 2 hét alatt! majd most betartom! :D sok sikert mindenkinek!
226. Vica 33 (válaszként erre: 223. - Csak egy lány :D)
2013. aug. 2. 10:22
szerintem kávé helyett egy nagy pohár cukormentes teát mondjuk feketét! a tej nem éppen jo! az a lényeg hogy meleg legyen igy telitetséget érsz el vele!
2013. jún. 23. 22:17
én holnap kezdem, bár én szerdán hagytam abba, azaz 4 napja a Neera 10 napos léböjtöt. Ezután bármilyen diéta áldás, mert ehetek:)Bár nem tudom, mennyi megy le,vgy jön -e fel, mivel eszek mostmár. Aggódom mert nem akarok visszaszedni semennyit, léböjttel 4 kilo ment le. Csak vissza akarok állni az egészséges étrendet. Úgyhogy holnap az elso nap a bécsi vel, Kezdő kiló: 53,8 kg. hajrá! (spenótos változat)
224. 90e707fee0 (válaszként erre: 223. - Csak egy lány :D)
2013. máj. 13. 15:06

Szerintem most vagy igazán növésben, fejlődöben a szervezeted, szükséged van tápanyagra, ne kezdj el ilyen drasztikusan diétázni!

Inkább csak a diéta lényegét kövesd: kevés szénhidrát, több fehérje, zöldség, gyümölcs. És ha már szénhidrát, akkor inkább teljes kiőrlésű lisztből. Ha ezt nagyjából betartod, és mellé még mozogsz is, előbb-utóbb látod majd az eredményt :)

2013. máj. 11. 12:24
Sziasztok...elszeretném kezdeni a bécsi diétát....csak az a bajom hogy én nem kávézok mivel 14 éves vagyok. Szerintetek mivel tudnám helyettesíteni a kávét ???...Én a tejre gondoltam,de ha esetleg van ötletetek adnátok !? Bár nem tudom hogy a korom miatt belekezdjek-e :/
222. hidasin
2013. máj. 7. 13:43
Sziasztok! Én nemrég kezted ezt a diétát. Most tartok a 2. napnál. Teljesen jól vagyok, nekem nem hiányzik a tízórai és az uzsi. Eddig ,mindent betartottam és igyekszem a 2 hetet ennek fényében végigcsinálni! Mérlegre meg csak a végén fogok ráálnni, mert ha esetleg nem megy úgy ahogy szeretném, biztos, hogy elveszi a kedvem :( Sok sikert mindenkinek!
2013. ápr. 12. 22:24

Sziasztok!

Ma volt a 7. napom (első hét). Megmértem magam este, és 2 kg-mal kevesebbet mutatott a mérleg :) Szerintem nem rossz. Ha valaki 100%-ig betartja, biztos többet fogyna. Én szoktam enni 1-2 almát, meg kávét 1dl tejjel. Ráadásul néha 1-1 kis csokika is becsúszik. Szóval ennyi csalással "csak" két kiló. Így nem szenvedős. Tudom a csokit el kellene felejtenem. Mondjuk én sportolok mellette, de valahogy így is jobb lenne ellenállni a csokikának. Kár, hogy függő vagyok.

Na, azért én megpróbálkozom a 2. héttel is :)

220. cukorgyermek (válaszként erre: 219. - Blanketta11)
2013. ápr. 11. 19:15
hát szívből kívánok kitartást, én annyira utáltam az egészet hogy maradtam az egy hétnél. a végeredmény pont 3 kiló, az utolsó két napban valamiért stagnáltam. nem mellesleg az alvással is nagyon nagy gondjaim voltak, órákat fetrengtem a saját gyomorkorgásom miatt... na de ennek már vége, most ismét szép az élet és indulok zsírégető aerobicra :D
2013. ápr. 11. 15:15

Sziasztok, most vagyok itt először és amikor belekedztem ebbe a diétába titeket olvastalak és innen merítettem erőt. Most ebből az energiából és kitartásból visszatöltök kicsit:

168 cm vagyok és 70 kiló voltam amikor elkezdtem ezt a diétát és most tartok a második hét első napján (nagyon-nagyon szenvedek) de megéri, mert a mérleg már csak 66 kg-t mutat.Nem mindig tudom teljesen betartani, néha áthágok néhány szabályt és nagyon minimálisan sportolok mellette, de így is jó az eredmény. Már csak a maradék 6 napot kell kibírnom :)

218. cukorgyermek (válaszként erre: 217. - Szofityen)
2013. ápr. 9. 21:24
köszi szépen, de hát én is gratulálok neked, a heti három edzés már bőven jó. mondjuk én is tornázok mellé minden nap, gondolom ez is közrejátszott, mozgás nélkül nincs jó diéta ugyebár :) de én is szenvedek ne aggódj. és majd meg is kéne tartani :/
2013. ápr. 9. 21:08
Nagyon ügyes vagy!!! :) Ááá, én azért nem bírom ezt a napi 3 étkezést, tízórai és uzsonna időben már nagyon éhes vagyok. Azért a kalóriákat kiszámolom, hogy ne nagyon menjek 1000-1100 fölé. Meg mondjuk én heti háromszor edzem is, és most kezdek majd el futni :) De gratulálok neked!
216. cukorgyermek (válaszként erre: 215. - Szofityen)
2013. ápr. 9. 20:19
nekem ez az utolsó előtti napom, épp fő a tojás a konyhában. nem tagadom hogy az első négy nap nekem kemény szenvedés volt, és nem feltétlenül az éhezés miatt, hanem mert folyamatosan szédültem. kínozni meg nem fogom magam, úgyhogy eszem ágában sincs a második hetet megcsinálni... de öt nap alatt 3 kiló már lement, mondjuk én egy dekát se csaltam :)
2013. ápr. 9. 11:09

Sziasztok!

Én szombaton kezdtem el a diétát. Nem tudom miért hétfőn és szerdán kell, de én nem akartam várni :) Az étkezéseket betartom, de tízóraira és uzsonnára azért 1-1 almát, joghurtot, ilyesmit szoktam enni.

Ti hogy álltok? :)

2013. ápr. 4. 21:35
már régóta szemezek ezzel a diétával, tegnap döntöttem el hogy belevágok, ma van az első napom. napközben elég szenvedős volt mert nem szeretem a spenótot... persze se marhahúst se zellert nem kaptam, úgyhogy csirkét és karalábét vacsiztam. őszintén remélem, hogy ennyi változtatás belefér. a szerdát már előre utálom :D
2013. márc. 22. 19:16
ja és mindent beszeretnék tartani ugy hallottam csak akkor lehet sikeres, ezért kérnék tanácsokat hogy készititek el a steaket és a grill csirkét?
2013. márc. 22. 19:14
Szia. Én holnap kezdem, ma még bevacsizok:)) ugy hogy holnaptol veled tartok:)te hogy készited el a steaket? és a grill csirkét?
2013. febr. 20. 13:37

Sziasztok!

Most kezdtem a bécsi diétám,de nem először :)

Ki tart velem? :)

2013. febr. 15. 12:31

4 napot már kipipálhatok. Most ebédelek éppen: natúr hal paradicsommal :)

65,4-ről indultam, most 62.4-nél tartok. 58 kg a cél, ha a második hetet is így végigcsinálom, akár még meg is lehet! Hozzáteszem, hogy változtatások nélkül, szigorúan betartva. 3 cukorral ittam eddig napi 2-3 kávét, most rájöttem, hogy cukor nélkül is meg lehet inni :) Ez a tipikusan 'minden fejben dől el' szitu: miért ne tudnám megcsinálni?

Egyébként ez életem első diétája, mivel imádok enni, mindent és bármikor... ha nekem sikerül, akkor bárki végig tudja csinálni. Azért a holnapi grillcsirkét már nagyon várom! Kitartást minden diétázónak.

2013. jan. 8. 14:09

Most elkezdtem én is tegnap. Nekem mondjuk kicsit más az étrend pl ilyen, hogy zsemle nincs benne csak mondjuk abonett, de majdnem ugyan az.

Imádok enni de ezt a plusz 5 kilót ami rajtam van muszáj leadni. :) Remélem ki fogom bírni. Bár az túlzás, hogy éhezés nélküli, mert reggel a falat kaparom az éhségtől.

Amúgy hány nap kell ahhoz, hogy annyira összeszűküljön a gyomrom, hogy nem érzem olyan erősen az éhségérzetet? Bár elég valószínű, hogy ez mindenkinél más.. de nálatok, hányadik nap volt?

2012. dec. 11. 12:19

Elnézést a dupla posztért.

Én amikor a Bécsi Diétát csináltam 3-4kg távozott rólam jó esetben. Most egy más módszert alkalmazok (ezzel fogyott le az egyik szomszédom is). Az első hetet követően + 1 nap lement rólam -7kg.


Nem az a lényeg hogy kínozzuk és éheztessük magunkat, de nem is az a fontos hogy sokat mozogjunk. Na meg ha le is fogyunk a Bécsi Diétával ha abbahagyjuk hajlamosak a kilók visszajönni, de ha egy olyan étrendet követünk amit megszokunk, tehát nem olyat ami 1-2 hétre szól akkor a kilók nem fognak visszajönni.


A naplómat bárki megnézheti, a mérlegelőm is nyilvános.

2012. nov. 29. 20:04
Én hétfőn kezdem el. :)
2012. nov. 26. 13:15
14 nap után 5kg ment le!
2012. nov. 14. 22:56
Második héten tarok......3 napja :-2.5 kg
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook