Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üvegékszer készítés (fusing technikával) fórum

Üvegékszer készítés (fusing technikával) (beszélgetős fórum)


2012. júl. 17. 12:38

sziasztok.

valaki esetleg tudna segíteni abban, hogy mivel lehetne lecsiszolni az elkészített üvegékszerek sarkait? mert nekem mindegyik hegyes lesz...előre is köszönöm.

2011. szept. 29. 03:13
már kiment a divatból,ujabban a bőrből készültek a divatosak
2009. máj. 9. 19:26
Nézd meg azt a lapot, amit erikpipi írt és nézd meg ott az "üvgbolondéria" oldalt. Érdemes!!
2009. máj. 9. 15:20
Szeretem a gyöngyöket és a belőlük készített ékszereket. Hordani és elkészíteni is.
5. erikpipi (válaszként erre: 4. - Angelika123)
2009. máj. 9. 14:36

Nem értem. írd be, hogy www.fusing.lap.hu


Itt még tanfolyam is van:www.hobbymuvesz.hu/tartalom/tanfolyamok-az-ulloi-ut-32-ben


Ha nincs fórum, az valszeg azért, mert aki csinálja, nem szívesen adj aki a titkait. Ha elmennél egy tanfolyamra, ott megtanulhatnád te is, és nyithatnál egy fórumot:DD

2009. máj. 9. 14:05

Andus eddig én is gyöngyben indultam, aztán most megfertőzött ez az üvegláz:-)

Erikpipi, nekem nem jön be csak a google a linken. Én is ott kerestem, de semmilyen fórumot nem dobott ki sajna. Kevesen foglalkoznak vele, vszínű itt sem fogok találni senkit:-(

2009. máj. 9. 13:25

[link]



[link]



Hol kerested? Én egyből találtam neked:)

2009. máj. 9. 13:13
Biztos nagyon érdekes, én gyöngyékszerekkel foglalkozom! :)
2009. máj. 9. 13:12
Mindenhol kerestem, de sehol nincs a témában fórum. Várok mindenkit, aki készíti, aki viseli, és azt is akit csak szimplán érdekel ez az érdekes hobbi .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook