Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan jó lenne, ha gyermekünk egy jó párt találna magának.. fórum

Olyan jó lenne, ha gyermekünk egy jó párt találna magának.. (beszélgetős fórum)


2010. júl. 27. 22:41
Hát, jó lenne, bizony.
2010. ápr. 6. 17:49
ez változatlanul fontos lenne
23. badonyimariaeva (válaszként erre: 21. - Alfoldi13)
2010. márc. 17. 19:10
Azért nem kell a felnőtt gyerekek életébe beleszólni és akkor nincs harag, se vita!
22. Rozália (válaszként erre: 21. - Alfoldi13)
2010. márc. 16. 11:39
És akkor legalább mondhatod, hogy a "hálátlan" gyerek.
21. alfoldi13 (válaszként erre: 20. - Badonyimariaeva)
2009. szept. 5. 12:21
tudni persze ,hogy tudom de kussolni nem...igy amit érzek sajnos kijön belőlem és sok felesleges vita is ebből ered...
20. badonyimariaeva (válaszként erre: 18. - Alfoldi13)
2009. szept. 2. 20:17

Biztos,hogy jobb lenne, hidd el!

Hallgatni arany!

2009. szept. 1. 23:53
miközben irogattam kiment egy égő és elment vele az áram minden ok nélkül...teljes setétség támadt..gyufa gyertya...
2009. szept. 1. 23:45
én nem birom megállni pedig biztos jobb lenne hallgatni...
17. badonyimariaeva (válaszként erre: 16. - Alfoldi13)
2009. szept. 1. 23:26

Ez, az!

Én nem szoktam szólni az én gyerekeimnek, bár az enyéim már elég nagyok, saját életüket élik.

De annak idején sem szóltam csak egyszer a lányomnak és már betört a feje!

Azt mondta, hogy az Ő élete, hagy élje úgy ahogy szeretné.

Hát úgy él!!!

16. alfoldi13 (válaszként erre: 14. - Badonyimariaeva)
2009. szept. 1. 23:21

hidd el hogy nagyon nehéz csendben maradni is nekem általában nem is siklerül...

és az is igaz ez sok felesleges vita oka...

15. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2009. szept. 1. 23:17

Hol vannak már azok a gyerekek akik hallgatnak a szüleikre?

Mindegyik megy a saját feje után,nem számít nekik semmi, csak önállóan élni.

Nekem ez a tapasztalatom.

14. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - Alfoldi13)
2009. szept. 1. 23:11

Hidd el, hogy nem érdemes beleszólni, hogy kit válasszanak maguknak, mert tegyük fel, hogy azt választaná akit mi szeretnénk és nem jól működne, egy életen át hallgathatnánk, hogy miattunk ment tönkre az élete.

Ezek a mai fiatalok már könnyen neki esnek a szülőnek, nem úgy mint a nagyanyáink korában, akkor ahhoz mentek akit kiszemeltek neki.

13. alfoldi13 (válaszként erre: 11. - Agis)
2009. szept. 1. 10:34
sajnos vagy nem is sajnos nekem ez gyakori problémám hisz a sok gyerek sok kapcsolat amibe persze igy vagy ugy de állást kell foglalnom és imádkoznom ,hogy megfelelően alakuljon majd.. még ha nem is kedvem szerint megy vagy alakul ami közel se számit egy apának csak legyen boldog a gyereke..nem irhatom hogy felhőtlen minden gyerekempárjával a kapcsolatom de örülök ha ők boldogok még ha én sose választottam volna némelyiket még a család közelébe se...
2009. szept. 1. 10:32

Igen... ez egy teljesen természetes óhaj... sóhaj. Csak mi tudjuk, hogy mennyi szeretetet, törődést és figyelmet "raktunk bele" az ifjú emberbe, és szeretnénk, ha ez nem veszne kárba. Mivel valaki az első helyet majd átveszi tőlünk... és szeretnénk, ha legalább annyi szeretetet adna a gyerekünknek, mint előzőleg mi adtunk.... és talán nekünk is juttatna valamit...

Kedves Alföldi... látod Te is, hogy hullanak szét kapcsolatok... házasságok... hogyan fordulnak (vagy nem is fordulnak) fiatalasszonyok a párjuk szüleihez... urambocsá fordítva... szóval jogos a féltés, a félés.

... hááááát reménykedjünk! ;)

11. agis
2009. szept. 1. 10:17
Nem értem miért kell a topicindítót lerohanni...nem azt írta, hogy hol lehet párt találnia a gyerekének, vagy ő maga szeretne neki párt találni...inkább egy teljesen jogos kérdést vetett fel. Egy szülő legnagyobb öröme az is lehet, hogy a gyereke jó, és boldog kapcsolatban él...és ezt csakis jó párral lehet megvalósítani, nem?!
10. alfoldi13 (válaszként erre: 8. - Badonyimariaeva)
2009. szept. 1. 10:11
ugy látom én még sokat kéne tanulnom töled vagy megkukulnom...de ugy van ahogy az előttem szóló mondta egy apa nem akarhat rosszat..és az élettapasztalata mutatja a veszélyt lássd alkohol stb...vagy épp a származás...és kitudja mit kéne ideírnom még...
9. bnedora (válaszként erre: 8. - Badonyimariaeva)
2009. aug. 31. 21:38
Szerintem pedig néha nemárt, ha figyelmezteti bizonyos dolgokra a gyermekeit. Jobb megelőzni a bajt, mert a végén neki lesz rosszabb. Az lenne az igazi, ha hallgatnának is a fiatalok a szüleikre. Nem hiszem, hogy rosszat akarnának nekik.
8. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Alfoldi13)
2009. aug. 28. 15:20

Az lesz, akit választ magának!

Nem tudom, hogy miért akarsz Te állandóan beleszólni a felnőtt gyermekeid életébe?

Csak saját magad utáltatod meg ezzel!

Én soha sem szóltam bele, hogy kit választanak a gyermekeim maguknak.

Azt akit Ők választanak el kell, hogy fogadjuk és ha lehet, már pedig lehet,gyermekként szeretni!

2009. aug. 28. 14:16
mennyire sok függ ki lesz a gyermekünk párja itt erről irjunk...
6. alfoldi13 (válaszként erre: 5. - Sundance)
2009. máj. 13. 20:15
hát nekem sok gyerekem van és bizony ez gyakori probléma.. vissza vissza térő...
5. sundance (válaszként erre: 4. - Alfoldi13)
2009. máj. 9. 19:06
Azt próbáltam megtudni, hány éves a fiad vagy a lányod, akinek mindenképpen párt szeretnél találni. Egy szót sem értettem abból, amit válaszoltál! :)
2009. máj. 9. 13:19
inkább ugy kérdezzd hány éves nem? mert ez a probléma nálunk napirenden van szinte folyamtosan...
2009. máj. 9. 13:07
Hány éves a csemete?
2009. máj. 9. 08:58
A remény hal meg utoljára...
2009. máj. 9. 08:53
Ki talán még bennünket is el tud fogadni mint lehetetlen szülők...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook