Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Léteznek UFOk? Ha igen miért nem fedik fel magukat? fórum

Léteznek UFOk? Ha igen miért nem fedik fel magukat? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. ápr. 24. 09:11
zt hiszem ez a kerdes mar sok ember fejeben felvetodott.
36. 04e98de912 (válaszként erre: 34. - 8bff41629d)
2014. ápr. 2. 16:34
Egyetértek. Azt se bánnám, ha engem elvinnének innen. :)
2014. febr. 20. 02:41
JA!
2014. febr. 5. 13:15
Értelmes ember már régóta tudja hogy léteznek az UFO-k...Ezer és ezer, hol elhallgatott, hol félremagyarázott bizonyíték van rájuk...Aztán hogy miért nem lépnek közvetlen kapcsolatba is az emberiséggel? Hát...Valszeg ennek az lehet az oka,hogy látják jól, hogy mi folyik ezen a bolygón, meg hogy kiféle-miféle lények lakják...A helyükben én se kapkodnám magam, hogy kapcsolatba lépjek a földi emberiséggel...
2014. febr. 5. 13:07
Igen vannak UFOk és ez egy jó kérdés
32. grizus
2013. jún. 18. 22:19
Azért nem fedik fel magukat, mert a kormányok, a média már jól belénk verték, hogy rosszat akarnak, és az emberek rosszul lennének ha bekövetkezne. Kormányszinten már réges-régen megtörtént a kapcsolatfelvétel, csak titkolják, remélhetőleg már nem sokáig.
2013. jún. 18. 22:05
06.16.-án! Történt.
2013. jún. 18. 22:04

Sziasztok!


Lehet,hogy hihetetlen dolgot fogok ide most leírni de tegnap este nagyon furcsa dolog történt.


Barátommal este a nappaliban filmeztünk (most költöztünk be az új házba még függönyünk sötétítőnk nincsen) hatalmas nagy ablakok vannak a nappalinkban.A lényeg,hogy filmeztünk barátom felkiáltott,hogy az ott micsoda? Megállt még a szívem is,mert azt hittem valami hatalmas bogarat lát!Aztán kérdeztem,hogy hol?Válaszol:Ott nézd már mi a sz@r az?Ki nyitottam az ajtót és annyit mondtam bazd meg....Egy hatalmas nagy fényes tárgy repült először egyenesen,majd cikázva barátomnak kiabáltam,hozd a telefonod berohant kihozta de azzal semmit nem lehetett láni csak a holdat. Majd egy hírtelen mozdulattal megint irányt váltott jött egy hatalmas fény (mintha robbant volna) és eltünt.Barátom be kiabált a hugának,hogy jöjjön már ő is.Ki jöttek nem volt sehol,majd mikor már azt hittük "ennyi" volt beakartak menni én még maradtam,majd kiabáltam eggyet ott van!!!És megint láttuk mind a 3-an.

És ekkor jött számomra az érdekes rész.

Megkérdeztem,hogy ti mit láttok nem beszéltünk össze de mind a 3-an ugyan azt láttuk mondtuk ami a következő: Lebegő,hangtalan,pirosas,zöldes fénnyel villodzó,ablakos körben mozgó tárgy.Rendesen láttuk,hogy nem repülő hanem csészealj formájú,kerek.Majd jött még az érdekes dolog,itt a környékünkön Őrbottyánban sehol nincs repülő tér,erre amikor mi is láttuk ezt a bizonyos "tárgyat" iszonyat mennyiségű repülőgép szállt fel este 23:10perckor és mentek a villodzó lebegő tárgy felé,és folyton csak azt láttuk,hogy volt-nincs.De 3-adjára amikor eltünt még kint álltunk vagy 20-30percig nem láttuk "többé".

De legalább 15repülőgép ment arra felé amerre az "azonosítattlan tárgy" lebegett.

Én katonai családban nőttem fel sok rokonom van kint Amerikában,vagy volt Irakban. Tegnap este láttunk:Helikoptert,Sima repülőgépet,valamint sugármeghajtásos vadászgépet is.... Nah ezek miért mentek arra?És rajban?Még most is ráz a hideg.Nem tudtam hova írjam ezt le gondoltam megosztom veletek. De tudom mit láttam és akkor bizonyosodtam meg amikor mind a 3-an ugyan azt mondtuk (láttuk).

Ha valaki tud valamilyen oldalt ahol ezt szintén meg tudnám osztani kérem linkeljen. Annyira "hihetetlen" érzés volt ezt az egészet látni,hogy mással is megszeretném osztani.


Nagyon szépen köszönöm,hogy végig olvastad.

29. grizus
2013. máj. 13. 03:25
Persze, hogy léteznek. Már rég felvették a kapcsolatot a világ kormányaival, csak azok titkolják ezt előlünk. Erről nem az ufók tehetnek. Ha egyszerre megjelennének felettünk, az emberek a negatív propaganda miatt azt hinnék, hogy ez valami megszálló invázió, sokan pánikba esnének, meghalnának, és ezt a jóindulatú földönkívüliek nem akarják. A kormányokon múlik minden és szívből remélem, hogy hamarosan többet fogunk tudni.
28. klenca
2013. máj. 12. 16:35

Ilyent találtam:

[link]

27. mendra (válaszként erre: 25. - 54840f0fce)
2010. szept. 12. 14:54
Akkor beszélj vele léccci ,hogy náluk most mi az ingatlan piaci árak?
26. 0c49369de6 (válaszként erre: 25. - 54840f0fce)
2010. aug. 13. 10:45
Énis :)
2010. aug. 13. 10:38
Nekem az egyik haverom ufó!!
2010. aug. 13. 10:27
Szerintem létezik földön kívüli élet, más paraméterekkel.
2010. aug. 13. 09:26
Miért nem fedik fel magukat? Mert az alacsonyabb rendűekkel paktáltak le az emberek. Akinek volt része valamilyen típusú találkozásban, nem mer beszélni róla ,mert nem hinnének neki.
22. mendra
2010. jún. 5. 20:57
Megjegyzem amit casela irt,hogy sex stb azt énis kétlem.
21. mendra (válaszként erre: 20. - Tücsimücsi)
2010. jún. 5. 20:53
Ugygondolom vannak köztünk igen de nem mind van itt és tartják a kapcsolatot .Hatalmas és végtelen az univerzum egyszerü agyam felnem tudja fogni ,hogy csak mi lennénk itt mikor millio egy olyan bolygo van amit még felsem fedeztek.
20. tücsimücsi (válaszként erre: 17. - Casela)
2010. jún. 5. 20:46
Akkor szerinted a gabonakörökre mi a magyarázat?
19. mendra
2010. jún. 5. 20:32
Szerintem vannak ufok sött itt élnek köztünk azok a hihetetlen okos tudosok azok az emberek akiknek van valami extra tehetségük azok mind azok világszerte.
18. Deus
2009. dec. 1. 11:24
Léteznek UFO-k: Az UFO szó azt jelenti hogy undefinied flying object tehát ha egy államba olyan légi jármű repül be amit nem tudnak azonosítani azt így hívják.
17. casela
2009. okt. 24. 00:15
Én nem tudom elhinni h van aki találkozott vele,és nem csak álmodta vagy hallucinálta. A nagypapám csillagász,nem hiszem,h léteznek. Esetleg egy másik Naprendszerben vannak még élőlények,de nem hinném h csúnyák vagy torzak,h feltétlenül okosabbak nálunk,vagy egyáltalán mi a fenéért akarnának rosszat nekünk? (Ezt a végét már inkább csak az amerikai filmek miatt írtam.)
2009. szept. 11. 07:52
De hiszen felfedik magukat. A találkozások zöme nem légből kapott és csak annak nehéz ezt elhinni, akik még nem találkoztak velük.
15. Bcicus (válaszként erre: 1. - 8f85ee0c43)
2009. szept. 10. 23:22
Valószínűleg van élet, hogy miért nem fedik fel magukat, pl, mert lehet, hogy ők sem tudják, hogy mi létezünk, vagy ha tudják sem tudnak ide eljutni. Ahogy mi sem tudunk róluk.
2009. szept. 10. 23:15
hogy ez az ufo-téma miért pont a szex és psziché panelben megy, nekem ez a rejtély, nem az ufók léte...D
2009. szept. 10. 21:58
Azért nem fedik fel magukat mert :Félnek tőlünk,...
2009. szept. 10. 17:51
Ez édekes.Legyen szo bármiröl te ezt a szöveget nyomod minden témában.Már találkoztam veled egy-két helyen a mondani valod csak erre terjed ki?
11. 8559ed0e1b (válaszként erre: 10. - 96126be7d9)
2009. aug. 8. 16:33
ez egy jó kérdés:)
2009. máj. 9. 06:34
Ha az ufók olyan baromi okosak, miért csak az idiótákat rabolják el?
9. e87e4cce43 (válaszként erre: 6. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 8. 22:59
:D:D
2009. máj. 8. 21:12

Szerintem ha csak a matematikát vesszük alapul,nem létezik ,hogy nem alakult ki a galaxisban más értelmes élet.De az hogy azonos szinten legyünk az szinte lehetetlen.És a fejlődés iránya pedig kiszámíthahtlan,mivé válunk???Ha szellemi lénnyé/test nélkül/akkor egész más a pálya mintha a saját testünk változik át a saját keretei között.Egy más bolygó lényei pedig nem hiszem hogy humanoidok lennének ,viszonylagos emberi külsővel. Úgyhogy a kérdésedre a válaszom,ha az ufó kérdést kis szürke emberkének kérdezed akkor nincsenek ilyenek.Ha úgy hogy léteznek-e más értelmes civilizációkakkor az hogy hát persze,kizárt hogy ne lennének!!!

Ha az UFO eredetije a kérdés/azonosítatlan repülő objektum/nem gondolnám ,hogy ellenőrzés alatt vagyunk egy másik civilizáció által ,bár néhány sci-fi-ben az a teória ,hogy saját magunk időutazása az ufo jelenség és nem szólhatnak bele a jelenbe ezért nem fedik fel magukat...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook