Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet nagyobb cicit növeszteni? fórum

Hogyan lehet nagyobb cicit növeszteni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
82. **Rita** (válaszként erre: 81. - D1cc056cf3)
2009. máj. 21. 10:12
kb kétszer elmagyaráztam már Neki én is hogy mit is jelent amit leírt(70-ből 80-as )
81. d1cc056cf3 (válaszként erre: 80. - **Rita**)
2009. máj. 21. 10:06
Hát lehet, de ha más bekukkant ide, ne higyje azt hogy így nő a melle:) Azok a tabik szart sem érnek, max megduzzadnak a cicik, de az is csak míg szeded. Nincsen mellnővesztő szer! Vannak jókis tornák, bár azokis csak feszesítenek.
80. **Rita** (válaszként erre: 79. - D1cc056cf3)
2009. máj. 21. 10:00
Úgyse hiszi el ;)
79. d1cc056cf3 (válaszként erre: 59. - Dóci83)
2009. máj. 21. 09:58
Igen, ha 70-ről 80-ra nőtt az azt jelenti magyarán szólva hogy a hátad térfogata nőt. Mert a mell alatti méret az a hátad szélességének mérete, azért kell azt mérni hogy utána a melledre tett mérőszallag kiderítse mennyivel jobban "domborodik" a cici. Szóval neked B-ről C-re kellett volna nőni mivel az a cici mérete, nem a szám!!!!
78. Gine (válaszként erre: 77. - **Rita**)
2009. máj. 15. 15:05

Hát ez az!

Meg kétlem,hogy jót tesz a szervezetnek,ha túl sokáig szedi vki!

77. **Rita** (válaszként erre: 75. - Gine)
2009. máj. 15. 15:01
ha működne, és tartós lenne a hatása, és nem kéne folyamatosan szedni ;)
76. Gine (válaszként erre: 59. - Dóci83)
2009. máj. 15. 15:00
Fotód van róla??
75. Gine (válaszként erre: 74. - **Rita**)
2009. máj. 15. 14:58

Hát igen!A forma meg kicsit sem mindegy!

Szerintem sokan csak el akarják hinni,hogy nőtt a mellük,pedig nem is.Esetleg kicsit híztak,s dúsabb lett.

Ha lenne ilyen bogyó,nem sokan feküdnének kés alá:)

74. **Rita** (válaszként erre: 73. - Gine)
2009. máj. 15. 14:54

Nincs egyenlőre jobb megoldás.

Az új őssejtbeültetés ( ami még persze iszonyú drága)se lesz tökéletes hiszen a formát az nem tudja megváltoztatni.Képzelj el egy kicsi csőmellet azt hiába növeszeted az eredmény egy nagy csőmell lesz.Vagy ugyanez a helyzet a kúp formájú mellekkel

73. Gine (válaszként erre: 72. - **Rita**)
2009. máj. 15. 14:50

A lényeg,az implik szerepét egyenlőre semmilyen "csodaszer" nem fogja átvenni:)

Bár átvenné,de ezt meg a multicégek nem fogják engedni!

72. **Rita** (válaszként erre: 71. - Gine)
2009. máj. 15. 14:09

érdemes megnézni a táblázatot

nagyon sok lánynak nem volt semmi változás

volt egy pár akinek teltebb lett

volt akiknek picit nőtt de aztán 3-6 hónap múlva visszament hiába szedték a bogyót, vagy kenegették

és csak nagyon kevesen írták azt hogy tartós változás következett be.

71. Gine
2009. máj. 15. 14:00
Régen még én is hittem az ilyen "csodaszerekben",mert hinni akartam,de ma már tudom,nagy humbuk az egész.Csak a pénze vagy az egészsége megy rá az embernek.
2009. máj. 15. 13:57
2009. máj. 15. 13:56

Remélem nem fognak érte az nlc-sek megharagudni, de ez egy hasznos táblázat azoknak akik természetes módszerrel szeretnék megnövelni a mellüket.

[link]

2009. máj. 15. 13:48

"A mellnagyobbítós módszerekről:


Gyógynövény kivonatok:

Különböző árfekvésben találhatunk készítményeket a boltokban. Tartós hatást nem láttam még egyetlen készítménytől sem. A legnagyobb veszély pedig az, ha valamely hormonhatású szert kevernek a készítménybe. Sajnos hazánkban a gyógyszernek nem minősülő szerek vizsgálata nem elég szigorú. A részletes vizsgálatokhoz szükséges anyagi és erkölcsi háttér pedig nem mindig megbízható.


Hormon készítmények:

Ezekkel kétségtelenül érhetünk el nagyobbodást mellünkön. De ne feledjük el, hogy milyen áron! A jelentős hormontartalmú készítményeknek nem csak a mellre, hanem a belső női nemi szervekre is hasonló aktiváló hatása van. Tartós alkalamzásuk bizonyosan jelentős mellékhatásokkal is jár, amik csak később derülnek ki. A hormontartalmú szerek hatása a mell méretére viszont csak addig tart amíg a szert szedjük, sőt egyes készítményeknél addig sem, mert szervezetünk hozzászokhat a magasabb hormon szinthez és tartósan nem tudjuk becsapni mellünk hormon receptorait.

A hormonkészítmények közül csak a fogamzásgátlók ellenőrzött szedését ajánlom, azt viszont megbeszélhetjük nőgyógyászunkkal, hogy a gyógyszer kiválasztásakor erre a hatásra is legyen figyelemmel.


Hipnózis:

A hipnózissal elérhető eredmények igen kétségesek. Általában nem is orvosok hirdetnek ilyen közreműködést. A világ egyes részein az okkult tudományok sokkal népszerűbbek mint hazánkban, bár kétségtelen, hogy már olvastam budapesti hirdetést is "mellnagyobbítás kézrátétellel".

Mit is mondjon erre a szakember? Talán csak annyit, hogy ha hatása nincs is, legalább jóleső érzés. Sőt az egészségre sem káros!


Melltorna:

Tornával erősíthetjük a mellizomzatot a mellkasfalon, ennek lehet kedvező hatása melleink formájára is és kissé növelheti a mell méretét is. Legjelentősebb hatása azonban a testtartás előnyös változásának van.Vigyázat, mert a torna nem megfelelő alkalmazása és túlzott mellizom erősítés a mell zsírtartalmának csökkenésével is járhat és a hatás fordítva is elsülhet.


Szívó rendszer:

Kisérleti stadiumban lévő mellnagyobbító rendszer.Klinikai alkalmazása még nem általános.Kemény falú külső búra alatt a mellek folyamatos szívásával a mell kötőszövetes állományának sejtszaporulatát lehet elérni.

Az ormótlan búrák folyamatos 3-6 hónapos alkalmazásával a mell méretének 10-15 %-os nagyobbodását sikeresen végezték.

A módszer sikerét jósolom az elkövetkező években, annak ellenére hogy alkalmazása nagyon kényelmetlen, ára pedig a mell műtét árához hasonlatos lesz. Vajon kiváltja a mellprotéziseket? Biztosan nem váltja ki. Sőt egyre népszerűbbé fogja tenni a plasztikai műtétet, mert aki ilyen elszántan akarja a mell korrekciót, az végül igazi eredményt akar majd látni. Ez pedig a plasztikai műtéttől várható."

2009. máj. 15. 13:48
rendelek már is egy tucattal
66. **Rita** (válaszként erre: 64. - C82ca0b957)
2009. máj. 15. 13:47

vagy

[link]

65. **Rita** (válaszként erre: 64. - C82ca0b957)
2009. máj. 15. 13:45

pl.

[link]

64. c82ca0b957 (válaszként erre: 59. - Dóci83)
2009. máj. 15. 13:40
Szia! És mi a neve ennek a csodabogyónak? Hol lehet kapni? Mennyibe kerül? :)))
63. **Rita** (válaszként erre: 62. - Dóci83)
2009. máj. 15. 08:22

Azt hiszem nem értettél meg


70-es voltál az azt jelenti a mell alatti körfogatod 70 cm volt

Most 80-as lettél vagyis a mell alatti körfogatod 80centiméter lett

2009. máj. 15. 08:16
nem híztam tölle ha arra gondoltál...Átlagos testalkatom van,én ha hiznék se nőne tölle a cicim...a tej mirigyek duzzadnak meg ettöl a szertöl.nem hizik az ember.
61. **Rita** (válaszként erre: 60. - **Rita**)
2009. máj. 12. 15:05
Vagyis ha 70A-ból most 70C lennél az jelentene két méret növekedést
60. **Rita** (válaszként erre: 59. - Dóci83)
2009. máj. 12. 15:01

Dócika klassz, hogy neked bejött :)

de

ha a 70-esből most 80-as lettél az azt jelenti hogy nem csak a melled nőtt hanem a mell alatti körfogatod is.

A szám a mell alatti körfogat( cm) a betű jelenti a kosárméretet

2009. máj. 12. 14:34
Helló,én szedtem mell növesztő kapszulákat,és két mérettel nőttek tőle a melleim..mondjuk nem egy olcsó dolog,de nem is őrült drága..meg lehet próbálni.én ajánlom...mellékhatása nem volt neki,meg a cicijeim azóta is akkorák amekkorára megnőttek tőle.Két gyerkőc után eltüntek,alig volt 70-es most 75 B 80-as melltartókat veszek.:-)
58. Gine
2009. máj. 11. 17:23
Implanttal:D
2009. máj. 11. 11:02
Az én méretem is 70B vagy 75A, elég picikék, de a páromnak a tenyerébe pont belefér:) Engem is zavar sokszor, de nem műtettném meg, mivel nem is szeretnék nagyokat max egy mérettel, azért meg felesleges, észre sem vennék a változást:) Fogamzásgátlót szedek, kicsit több mint egy hónapja, a melleim nem nőttek inkább megduzzadtak így formásabbak. A hízás rámfér ez az egy reményem van még...:)
56. **Rita** (válaszként erre: 55. - 9e7527505c)
2009. máj. 11. 08:16
Az igazság odaát van ;)
2009. máj. 9. 08:55

Szerintem szép vagy!

Nekem nagy, kisebbet szeretnék, hol az igazság????

2009. máj. 8. 22:30
Talán ujra kellene születni? :P
53. Marjann (válaszként erre: 51. - **Rita**)
2009. máj. 8. 17:20

Így van!


Mondjuk ha valakinek akkora a melle, h a bimbó épp, hogy látszik azt megértem...de egyébként...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook