Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Pharmatex gyógyszeres hüvelytampont? Mi a tapasztalat? fórum

Használt már valaki Pharmatex gyógyszeres hüvelytampont? Mi a tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2
49. pemete (válaszként erre: 44. - L.Niki18)
2009. máj. 9. 18:14
Cebiont vettem neki, mindig azt veszek, meg nasivint:) Meg calcium pezsgőtabit,majd abból is kap estére egy felet.
48. hidewatch (válaszként erre: 47. - 282baceb1f)
2009. máj. 9. 17:29
Én is így voltam, ez egy olyan mellékhatása a fogamzásgátlónak, amit egy orvos sem mond el, mielőtt felírja az embernek. Végülis, ha elmegy a kedvünk a hancúrozástól, keveseb esély van a terhességre, ergo hatékonyabb a gyógyszer :D:D:D
2009. máj. 9. 16:51

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.Ki próbáltuk bevált és nem csipett,de az óvszer az biztosabb szerintem.Előzőleg a Yadint szedttem de a libidóm O-ra csökkent ti is voltatok igy?

Azért hagytam abba szegény férjem:-(

46. hidewatch (válaszként erre: 43. - Pemete)
2009. máj. 9. 15:28

Pemete, itt minden le van írva :)


[link]


Itt pedig a használati útmutató, és a végén, hogy mit kell látnod, ha belenézel :)


[link] ?to=haszn

2009. máj. 9. 14:49
Elírtam bocsi: Cebion cseppet, de tuti ismered...!
44. L.Niki18 (válaszként erre: 43. - Pemete)
2009. máj. 9. 14:47
Gyermekednek vegyél Cebon cseppet vagy mltivitamint, ezt minden nap lehet használni, és a Béres csepp is nagyon jó! De a Béres cseppet én kisfiamnak étvágyjavítóként használom mert alig eszik. De mióta szedi a Béres cseppet azóta jobb az étvágya is! Ezt Cebion csepel kell neki adni mert az köti le. Ja, és nem voltunk azóta betegek sem, pedig nekem és páromnak fájt a torka és nem kapta el a kisfiúnk sem. Érdemes használni! Jobbulást neki! Én az orrcseppből a Nasivint szeretem! :-)
43. pemete
2009. máj. 9. 13:14

És mi a különbség? Hogy működik, írd már le lécci!!! Most teljesen felcsigázódtam:)

Majd este, ha visszajöttem elolvasom, most megyünk szerzünk a gyereknek C vitamint, meg orrcseppet, mert szegény megfázott:(

42. hidewatch (válaszként erre: 40. - Pemete)
2009. máj. 9. 13:09
:) nagyon hasznos kis cucc, akkor is, ha az ember gyereket szeretne, és akkor is, ha éppen pont nem :) Tök egyszerű használni, és jó móka nézegetni a mikrószkópban az eredményt. Amúgy nyállal (is) "működik" :), én azzal használom, és könnyű megkülöböztetni a két állapotot (peteérés- nem peteérés)
41. hidewatch (válaszként erre: 38. - L.Niki18)
2009. máj. 9. 13:06

Igen, a krém nem csíp, és sztem jobban eloszlik, mint a tabletta és a kúp. Olvastam más fórumokon is, hogy a tabletta és a kúp mellett sokan estek teherbe, a krémmel kapcsolatban még nem hallottam ilyet, de ki tudja. De a krém tényleg nem csíp, szerencsére semmilyen reakcióba nem lép az emberrel :))), ezt mások is írták.


De azért óvszer mellett sztem nem kell ennyire óvatosnak lenni. Ha megfelelően alkalmazza az ember, akkor nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy valami baj történjen. Ha pedig kiszakad, akkor azt észre lehet venni, és akkor lehet 72-órán belül intézkedni, de erre nagyon kicsi az esély.


Ha én szültem, szerintem spirálom lesz (a gyógyszer nálam sem jöhet szóba), édesanyámnak 25 éve beválik, semmi panasza rá.

40. pemete (válaszként erre: 39. - Hidewatch)
2009. máj. 9. 13:04
Köszönöm, ezt nem ismertem, de majd utánanézek. Ezzel már elég tutik leszünk:)
39. hidewatch (válaszként erre: 35. - Pemete)
2009. máj. 9. 12:58

Nekem is elment a libidóm, mintha nem is lett volna.


Amúgy létezik egy kütyü (gyógyszertárban lehet kapni, a neve PG 53, kb. 2000-2300 Ft, és örök életedben használható), ami egy mini mikroszkóp, és a segítségével baromi könnyen meg tudod állapítani, hogy peteérésed van-e. Csak azért írtam le, mert hátha nem ismered, és elég megbízható kiegészítése a megszakításos módszerneknek. Így a két módszer együttesen már sztem bőven 99,99... % -os.


Amúgy Niki, ha nem csak egy módszert alkalmaz az ember, akkor a kettő együtt jól kiegészíti egymást, nem azt mondom, hogy a %-aik összeadódnak (ez eleve kizárt), de elég jó a hatékonyságuk, együtt. Egy módszer nem módszer :)

2009. máj. 9. 12:43
Ja igen, a spirált is akartam mondani, csak nem jutott eszembe hirtelen a neve. Attól én is idegenkednék. Nekem inkább akkor tabletta (tudom neked nem lehet). Egyébként a Pharmatex kúpról és a tablettáról elég sokan panaszkodnak, hogy csíp...! De a krém azt nem hinném, hogy csípne. Szerintem az egy próbát megérne nem? Hisz csak egy krém. Kényelmes, és megbízhatóbb óvszerrel együtt!
37. pemete
2009. máj. 9. 11:51
Az a baj, hogy ezekben a pharmatex cuccokban már nem bízom. Plusz a hüvelytabi is úgy csípett, meg mart meg minden, hogy az már nem emberi:( Egelőre maradunk az óvszernél, aztán hátha bejön valami új. Elgondolkodtam egyébként a spirálon is, de valahogy nem vagyok kibékülve a gondolattal.
36. L.Niki18 (válaszként erre: 35. - Pemete)
2009. máj. 9. 11:45
Hát igen megértelek ha neked ennyire sok és rossz mellékhatások jöttek elő ne is szedj gyógyszert nem azt írtam! De ha tényleg nem akarsz gyereket és abortuszt sem, akkor jobb ha biztosra mész! Krém+óveszer mindig, akárhányszor szeretkeztek! Ez csak egy jó tanács!
35. pemete
2009. máj. 9. 11:22
Hát az lehet, hogy nincs 98%, de legalább nem vagyok dilinyós a hormonoktól. Meg nem nő oda is szőröm, ahová nem kéne, hogy a többiről ne is beszéljek. Egyébként szerintem az óvszer nem egy rossz dolog, én teljes mértékben ki vagyok vele békülve. Ennél iztosabbra nem tudok menni, mert mint azt már mondtam volt, nagyon sokféle dolgot kipróbáltam már, és sajnos nem bírja a szervezetem. Szerintem nem olyan mókás 20 kilót felszedni 1 év alatt úgy, hogy semmivel nem eszel többet , mint előtte, meg nem olyan mókás 18 évesen szőrt növeszteni a hasamra, meg 20 évesen undorodni a szextől. És ha az óvszer ellenére is becsúszna egy gyerek, akkor majd eldönteném mi legyen. De hidd el nagyon örülnék, ha találnék valami jó megoldást.
34. L.Niki18 (válaszként erre: 33. - Pemete)
2009. máj. 9. 11:15
Jól van de akkor miért nem mész biztosabbra a védekezéssel? Vagy mindegy, hogy lesz vagy nem lesz abortuszod? Hisz te írtad, hogy nem nagyon jönne jól egy gyrek szóval nem akarsz mg most. Csakhogy ahogy ti védekeztek ne haragudj, de az nem egy biztos védekezés. Nincs 98 %-os az tuti! Legyen 60-70% a biztonsága. Hát ti tudjátok...!
33. pemete
2009. máj. 9. 10:31
Háááát nem egészen esne most jól mégegy gyerek, hog őszinte legyek, de elég nagy biztonsággal meg tudom mondani mikor van peteérésem, és ezzel egész jól kizárható, hogy teherbe essek. Igazándiból én nem nagyon szeretnék mostanában szülni, majd csak max egy naggyon távoli homályos időpontban, amikor már kihevertem az első szülésemet, mármint lelkileg.
32. L.Niki18 (válaszként erre: 29. - Hidewatch)
2009. máj. 9. 10:29
Hát igen igaz, nem mindenkinek válik be!
31. L.Niki18 (válaszként erre: 30. - Pemete)
2009. máj. 9. 10:28
Oké megértem. Akkor most ti úgy vagytok a pároddal, hogy ha eseeleg teherbe esnél akkor semmi probléma, jöhet a baba? Mert így ez akkor tökéletes védettség! :)
30. pemete (válaszként erre: 28. - L.Niki18)
2009. máj. 9. 10:11
Figyi én szedtem mercilont, yadint, gracialt, lindynettet ezektől mindtől volt valami bjom, próbáltam a hüvelygyűrűt, nem volt jó, kipróbáltam az injekciót, annak nagyon durva mellékhatásai vannak. Kipróbáltm ezt a pharmatexet, erről már beszéltünk. Most már nem akarok próbálkozni, elegem volt a szőrösödésből, libidónélküliségből, hízásból, vérzésből, hajhullásból. Ha megint teherbe esek, akkor így jártam! De direkt odafigyelek arra, hogy azokon a napokon, mikor kb a peteérésem van, csak az óvszer jöhet szóba, vgy no szex. Szóval nem valósznű, hogy terhes maradnék.
29. hidewatch (válaszként erre: 28. - L.Niki18)
2009. máj. 9. 09:31
Niki, neked bevált, de nem mindenkinek válik be ugyanaz :) Én 4 félét próbáltam, de az én testem rosszul reagált mindre (mindegyiktől más lett a bajom), és sajnos hosszútávú problémáim is lettek belőle. Az első tablettára, amit szedtem azt mondták, hogy alig van bene hormon. Nem vált be, mert folyamatos közti vérzésem volt tőle. Sajnos vannak, akiknek nem válik be a gyógyszer. Én lennék a legboldogabb, ha ez nem így lenne :)))
28. L.Niki18 (válaszként erre: 25. - Pemete)
2009. máj. 9. 09:16
Amúgy hidd el, hogy a yasminelle tablettának nincs mellékhatása. Mindegy én nem akartam beleszólni persze. És ha megint teherbe esel?
27. hidewatch (válaszként erre: 25. - Pemete)
2009. máj. 9. 09:16
Ezt abszolút megértem, én sem szednék soha többet fogamzásgátlót. Könyvet tudnék írni az általam tapasztalt mellékhatásokból :)
26. bared
2009. máj. 9. 07:35
irigyellek benneteket, és ez most minden cinizmus nélkül mondom,esküszöm! bárcsak nekem is ilyen gondom lenne(( ahelyett, hogy kézzel - lábbal babáért küzdök(( mindenesetre tanulságos volt a sok hsz., mert ha megint szóba kerül a társaságomba, legalább tudom mondani, hogy milyen tapasztalatotok van, és mekkora a biztonsági foka...
25. pemete (válaszként erre: 23. - L.Niki18)
2009. máj. 9. 07:32

Majd ezt én érzem, meg tudom:) Kinek mi jön be. Én sem akarok senkit meggyőzni arról, hogy úgy védekezzen ahogy mi. Nekünk ez így megfelel, bevált, ezek a pharmatex cuccok meg háááááááát mondjuk azt, hogy nem igazán váltak be:)

Meg én nem fogom megint mindenféle hormonnal tömni magamat, semmi szükségem egy rakás mellékhatásra, amiket eddig megtapasztaltam pont elég volt.

2009. máj. 8. 21:21
nekem bejött.jobb mint a hormon tabletták rizikó meg mindig van ninsc 100%-os védelem!max98%
23. L.Niki18 (válaszként erre: 22. - Pemete)
2009. máj. 8. 19:11
Eddig...ami késik az nem múlik!
22. pemete
2009. máj. 8. 17:56
Hát eddig én így még nem lettem terhes, nekünk ez működik:)
21. hidewatch (válaszként erre: 20. - L.Niki18)
2009. máj. 8. 15:31
Igen, szerintem is úgy a legbiztosabb.
2009. máj. 8. 15:28
De pemete nem ezt írta. Hanem azt, hogy vagy óvszer vagy megszakításos. A krémet nem írta, hogy használja, avagy sem. A megszakításosnál legalább a krémet kellene használnia majd a végén az óvszert ahogy te is írtad!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook