Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » -10 kg fórum

-10 kg (beszélgetős fórum)

2011. jan. 27. 12:53
Én most kezdtem táncolni,a jobb közérzet és a -10 ért.:-) Majd kiderül.Zumba és egyebek.
2010. okt. 15. 10:20
Szia! Atkins. -35 kiló. Jelenleg a koleszterszintem extrém magas, egyébként tökéletes a vérképem. Nem igaz, hogy lehet büntetlenül húst hússal, abszololút nem... Nem mondom, hogy az Atkins kizárva, inkább azt, hogy ha Atkins, akkor a disznohus kizárva!
2009. máj. 26. 13:08
Szia én a 90 napost űzöm, már a második etapba léptem Már csak 5 kiló van hátra.
2009. máj. 8. 17:43
Hajrá! Én mindenkinek szurkolok, aki fogyni szeretne, fő az elszántság, akaraterő, akkor menni fog hidd el. Na meg nem árt egy kis torna vagy kocogás tényleg. Ha elkezdesz mozogni, biztos újra elindul majd a fogyás és eléred azt, amire vágysz. :)
2009. máj. 7. 19:18
Én szerencsésnek mondhatom magam,mert 21kilót fogytam le egy év alatt.Csak annyit csináltam,hogy kevesebbet ettem,mint előtte,de minden ettem.Volt olyan,hogy süti volt a napi menü,azon kívül semmi mást nem ettem.A mozgáshoz túl lusta voltam.90kilóról indultam most 68.8-69kiló között mozgok.Az álomsúly 65kiló,de egyszerűen nem megy le több kiló.A legkevesebb,ami voltam kb.2hónapig az 67 volt.Most elszántam magam és elkezdek majd tornázni,vagy ha sikerül rávenni Páromat,hogy jöjjön velem,akkor megyek kocogni a gáton.
2009. máj. 7. 18:07
Ja és 10 kg-ot szeretnék fogyni.
2009. máj. 7. 16:16
A pilates-t próbáltam, hát nem az én "sportom". Én inkább ugrabugrálok. :)
2009. máj. 7. 16:15
Én most pontozom a kajákat és utánanézek pár zsírégető dvd-nek. Ki mit tudna ajánlani? Sokaknál olvastam, hogy a Rékáé csak formál, de nem fogyaszt. Én szeretnék fogyni és formálni is a testem. :)
2009. máj. 7. 16:12
Szeretném a tapasztalataitokat megtudni. Ki milyen diétával és mozgással fogyott le több kg-ot?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook