Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Apartman, önellátással, mit vigyek itthonról? fórum

Apartman, önellátással, mit vigyek itthonról? (beszélgetős fórum)


10. zsuzso100 (válaszként erre: 9. - Efike)
2009. máj. 8. 20:14

Oda nagyon nem kell kaja, ha minden nap gyrost esztek se gáz, legalábbis ha szeretitek, olcsóbb és meleg és friss!

Bár én még nem voltam, csak hallottam. Ha vinni akartok, akkor zacskós tészták, levesek, ezek kis helyet foglalnak, pár konzerv készétel, Norbis készétel...amit szerettek. De én oda nem vinnék.

2009. máj. 8. 20:02
Köszi a tippeket! Sajna nem saját kocsival megyünk, buszos út lesz Görögországba....
2009. máj. 7. 16:57

Mindent,amit csak ki lehet vinni.

Én a tea,kávéfőző nélkül el sem indulok.

Olaszországba,még ágyneműhuzatot is vinni kellett,ahol voltunk.

2009. máj. 7. 16:36
pénzt pénzt és pénzt
2009. máj. 7. 16:27
Mi is apartmanba megyünk, viszünk konzervkajákat, fasírtot, mivel kocsival megyünk elfér.
2009. máj. 7. 16:26
Merre mentek? Hogyhogy nincs a közelben bolt?
2009. máj. 7. 15:43
Pl., lehet vinni paradicsomot, paprikát lecsónak tarhonyával. Paprikáskrumplinak valót virslivel.
3. d58b988bee (válaszként erre: 1. - Efike)
2009. máj. 7. 15:42
Zacskós levesek mi szoktunk lesütni lefagyasztani húsokat, ilyesmit.
2009. máj. 7. 15:42
Attól függ, mennyi pénzt van lehetőségetek költeni. Ha nem akartok minden nap étteremben enni, vigyetek mindenképp konzerves kajákat, amiket könnyen fel tudtok melegíteni.
2009. máj. 7. 15:36

Halihó!

Szeretnék ötleteket kérni a következő szitura: Egy olyan külfüldi apartmanban, aminek közelében nincs semmilyen bevásárlási lehetőség, van viszont felszerelt konyha, mit vinnétek feltétlenül magatokkal egy hétre, két fő ellátásához?

Kösz előre is a tippeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook