Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felmelegített kapcsolatok fórum

Felmelegített kapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 30. 08:38
Szerintem működik. Ha mindkét fél akarja. Kapcsolatunk első 3-4 évében többször elhagyott a párom. Egy hónapnál tovább sose birta nélkülem. Mindig visszajött. Én pedig visszavettem mert másokkal nem volt jó.
35. 63f169ae4d (válaszként erre: 34. - 77304f6156)
2010. szept. 29. 18:42

Szia!

Ezt a hozzászólást nekem szántad?

Esetleg a 25. hozzászólásomra írtad?

Ha igen, akkor légyszi írj bővebben... :)

2010. szept. 28. 19:44

Bocsika, de sztem semmi értelme a világon.

Tapasztalatokkal rendelkezem, igaz nem megcsalás terén, de......, na mindegy, ami nem megy, azt minek erőltetni.

33. 63f169ae4d (válaszként erre: 31. - Fedo)
2010. szept. 28. 19:34
Igen, a megcsalt feleségekről beszéltem, de - átgondolva - pasi is van ilyen bőven...
32. Fedo (válaszként erre: 31. - Fedo)
2010. szept. 26. 09:57

feleség

bocs:)

31. Fedo (válaszként erre: 29. - 63f169ae4d)
2010. szept. 26. 09:57

most a megcsalt felségekről beszélsz?

ja persze, hogy róluk. :D

2010. szept. 26. 09:27
Az estek nagy százalékában halálra van ítélve.Még akkor is, ha nem megcsalás miatt mentek szét, szerintem.
29. 63f169ae4d (válaszként erre: 28. - Fedo)
2010. szept. 26. 09:26

Én még nem voltam feleség, és nem fordult még elő velem ilyesmi... :) Sem megcsalt, sem szerető nem voltam - tudomásom szerint. :D

A környezetemben viszont vannak ilyen házasságok, kapcsolatok. A legtöbb (kb. 95%) esetben azért hunynak szemet a megcsalás felett (és tűrik továbbra is), mert nem akarják feladni a már megszerzett közös egzisztenciát (lakás, autó, nyaralások) vagy félnek az egyedülléttől / újrakezdéstől. A többi valószínűleg balek...

28. Fedo (válaszként erre: 26. - 30696edd32)
2010. szept. 26. 04:57
igaz,hogy lehet újrakezdeni, de akkor mindig a feleség fejében az járhat,hogy ha elmegy otthonról a férje, hogy nem e megint a szeretőjéhez megy e. feleségek, mi erről a véleményetek? az én nős pasim is már többször bukott otthon, a nő mégis megbizik benne. pedig már két éve tart velem a kapcsolata. na erről mi a véleményetek?
27. Fedo (válaszként erre: 5. - Krisztinke)
2010. szept. 26. 04:51
kutyából nem lesz szalonna:D
2010. szept. 26. 00:04
Szerintem mindent lehet, csak akarni kell (mindkét félnek). De nyilván csak akkor működhet a dolog, ha sikerül tiszta lappal indítani, mert ha a későbbiekben a megcsalt fél folyton felhánytorgatja a múlt történéseit, akkor halálra van ítélve a kapcsolat.
25. 63f169ae4d (válaszként erre: 15. - Ramoona)
2010. szept. 25. 23:55

Nem az az igazi, akivel együtt tudsz élni, hanem az, aki NÉLKÜL nem tudsz élni! - nagyon tetszik ez a mondás, mostanában szerintem sokat fogom mondogatni... :) - bocsi, le is nyúlom! :D

Első nagy szerelem volt mindkettőnknek (én 16 - ő 20), akkor még nem vettük elég komolyan a dolgokat. Hipp-hopp eltelt 20 év és ismét egymást kerülgetjük. Ami kiderült: mindkettőnknél mindvégig volt egy kis csücsök a szívében, ahol megfért a másik... :)

Ma beszélgettünk egy nagyot, és olyan volt, mintha össze sem vesztünk volna anno, és az az anno is tegnap lett volna! :)

24. szőkkenő (válaszként erre: 23. - VictorHUN)
2010. szept. 18. 19:23
Milyen igazt mondasz. Az én "drágám" kétszer sírta magát vissza mindenféle dumával, hogy megváltozik, de nem sikerült neki, akárhogy próbálkozott, volt időszak amikor sikerült eltitkolni, és amikor nem akkor borult a bili. Most remélem megtalálta az igazit és azt boldogítja.
2010. szept. 18. 18:18
Csak akkor ha legközelebb is elnézitek egymásnak a félrelépéseket, mert aki egyszer megtette az megteszi máskor is, már csak azért is mert ha az elsőt megbocsátottad akkor a másodikat is megfogod vagy úgy egyenlítesz ki ha te is megteszed. Ha nincsen kifogásod az ellen ha egy kapcsolatba szerető is betársul akkor működhet. De ha valaki ígérget minden szépet és jót hogy nem lesz több és megváltozik, akkor az csak duma
2010. szept. 18. 17:22
Én is újrakezdtem a párommal és nem bántam meg!!!Nagyon jó a kapcsolatunk, mert más alapokra helyeztük, bár itt én voltam a ludas, aki szakítottam vele. Megpróbáltam nélküle, de nem ment. Teljes szívből szeretem, ez a töltött káposztás duma meg nem mindenkinek jön be....
21. sundance (válaszként erre: 20. - 191a25a016)
2009. máj. 12. 20:12

Ez így igaz! Én újrakezdtem a vőlegényemmel, igaz nálunk nem megcsalás volt, más egyéb problémák voltak. Bár ne tettem volna...

Úgy érzem elpazaroltam rá újabb 2 évet az életemből. Ha egy kapcsolat nem működik elsőre, nagy eséllyel másodszor sem fog.

Lehangoló, pláne akkor, ha még szereted, és annyira akarod, hogy működjön...

Hidd el nem érdemes! Menj tovább és találd meg az igazi párodat!

20. 191a25a016 (válaszként erre: 2. - Agis)
2009. máj. 12. 19:37
Úgy látszik melegítve tényleg csak a töltött káposzta jó :(
19. ramoona (válaszként erre: 17. - 191a25a016)
2009. máj. 11. 19:50
Nagyon drukkolok, hogy Nektek is sikerüljön!!!!
18. Nyuszó68 (válaszként erre: 1. - 191a25a016)
2009. máj. 8. 21:48

Szia. Van már egy hasonló fórum,címe: Hűtlenség után együtt.Sikerülhet?

Esetleg olvasgasd.

17. 191a25a016 (válaszként erre: 15. - Ramoona)
2009. máj. 7. 17:14
Olyan jó, hogy valaki még hisz ebben.Az utolsó mondatod nagyon betalált.Remélem nekem is sikerül.
16. 191a25a016 (válaszként erre: 13. - Krisztinke)
2009. máj. 7. 17:11
Hát igen néha úgy érzem, hogy ezt csak én akarom. De pont mikor már feladnám csörren a telefonom, hogy : Unatkozol? Nem igazán tudjuk elendeni egymást, de együtt sem megy.(Nem csoda...4X adtam be a válópert, ő mindvégig azt mondta, hogy nem akar válni. Az utolsó tárgyaláson 5 perccel a kitűzött időpont előtt az mondtam a saját ügyvédemnek: Hm... Kis változás van. Nem válok. Akkora kerek szemeket.Nem voltam képes rá. Úgy érzem hozzá tartozom. Így történt, hogy házasok maradtunk és a dolog, hogy még mindig szóba áll velem egy kis reményt táplál bennem.
2009. máj. 7. 14:42

Szia!

Én még nem olvastam a naplód. de megteszem:-)

Nekünk a Férjemmel 2008 augusztusában volt esküvőnk. 2006-ban jöttünk össze (előtte majd' 2 év legjobb barátok voltunk), 1 év után szakítottunk... majd' 8 hónapig külön voltunk (és együtt-se veled, se nélküled- kapcsolat), Ő összejött egy csajjal, aztán szakítottak, rájött, hogy engem szeret. Addigra nekem lett barátom, ami természeteseén nem működött, nekem is az ex-em kellett. Rájöttünk, minket egymásnak teremtettek... a 8 hónap alatt felnőttünk egy igazi kapcsolathoz, és minden remekül megy. Nem mondom, vannak surlódások, viták, de hát hol nincs??? Rájöttem, igaz a mondás (nem tudom most potosan idézni, de ez a lényege): nm az az Igazi, akivel együtt tudsz élni, hanem az, aki NÉLKÜL nem tudsz élni!!!!

2009. máj. 7. 14:29

Szia!

Én is olvastam a naplód...

Szerintem ahhoz, hogy minden működjön úgy mint régen, először magaddal kellene harmóniába kerülnöd..

Ha a környezeted látja, hogy igyekszel, akkor Ők is sokkal jobban fognak közeledni!

Szorítok, hogy sikerüljön!!

2009. máj. 7. 14:17
Olvastam a naplódat. Ezek szerint inkább csak te akarod felmelegíteni?
12. terek (válaszként erre: 11. - 191a25a016)
2009. máj. 7. 14:12
Nem hangzik hülyén!!!Mond el ezt neki, biztos ő is érteni fogja :) Ha szeretitek egymást,bármin át tudtok lépni :)
11. 191a25a016 (válaszként erre: 9. - Terek)
2009. máj. 7. 14:01

Hülyén hangzik majd de akkor azt hittem nem jó vele.Hogy nem szeret, hogy nem törődik velem. A különélés ideje alatt rájöttem mennyi mindent tett meg értem, és mindent összevetve tudom, hogy vannak hibáink , neki is nekem is. Ennek tudatában szeretnék mindentmegtenni, hogy újra együtt legyen a család. Én tanultam belőle, soha nem tenném többet.


Köszi a sok segítségeskedéseiteket...

10. Zizisicc (válaszként erre: 7. - 191a25a016)
2009. máj. 7. 14:01
Nézd! Egy kapcsolatot mindig két fél juttat el oda, ahol éppen tart, így aztán általában nem egy ember felelős kizárólag, ha történik vmi botlás. Mindkét félnek megvan a maga felelőssége ilyenkor, mindkettőnek van mit átgondolni, és ha ha kell, akkor változtatni. Próbáljátok átgondolni és megbeszélni, mi vezetett idáig nálatok.
9. terek (válaszként erre: 7. - 191a25a016)
2009. máj. 7. 13:57
Szerintem a párodnak kell azt az áldozatot meghozni,hogy megbocsájt!Nem kell eltűrnöd mindent, viszont ha ő is megcsal ezután, egy szavad nem lehet...Inkább azt gondold végig,miért tetted,és akkor megkapod a választ is a kérdésedre!
8. erikpipi (válaszként erre: 2. - Agis)
2009. máj. 7. 13:51
Meg a bableves:))
2009. máj. 7. 13:50
Hát ez az ha mindkét fél odateszi magát... Én tehát kevés vagyok.Jelen esetben én voltam a bűnös, (szerintem nem csak én) akkor most innentől kezdve mindent el kell tűrnöm? Vagy normális esetben a sértett félnek is hoznia kell áldozatokat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook