Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pénz számolva, asszony verve jó? fórum

Pénz számolva, asszony verve jó? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pénz számolva, asszony verve jó?

2010. jan. 21. 11:52

Elég durva adatok, szerencsére nem ismerek, vagy nem tudok olyat a közelemben, aki ilyen helyzetben élne. A szüleimet, nagyszüleimet, rokonaimat soha nem láttam, hogy kezet emeltek volna egymásra.

És a párom sem olyan típus, hogy megütne egy nőt (mást sem), és persze én sem bántom őt :)

2009. nov. 22. 21:43
Ne már!!
2009. aug. 26. 14:32
Mi 14 éves házasok leszünk decemberben, de nálunk sem volt ilyen:)
2009. aug. 26. 14:27

Én 11 éve vagyok a párommal és sosem emelt rám kezet. A szüleim sem csináltak még ilyet pedig már 29 éve élek boldogan. Nekem a családomban ami nagyon nagy ilyenre nem volt példa, hogy a férfi meg üsse a nőt vagy fordítva a nő üsse a férfit.

Lehet ezzel régi módiak vagyunk, de ez igy van.

2006. dec. 11. 17:54
A statisztika szerint ma Magyarországon minden héten meghal egy asszony a férjétõl vagy partnerétõl elszenvedett bántalmazásban!A bulvársajtó felhívja rá a figyelmet, tanúi lehetünk áldozatvédõ kampányoknak, mégis: a családon belüli erõszak egyre gyakoribb. A rendõrségi feljegyzések alapján a családon belüli erõszak 90 százaléka az apa italozó életmódjára vezethetõ vissza.

Ugrás a teljes írásra: Pénz számolva, asszony verve jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook