Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ugyanaz az álom-már több, mint egy éve fórum

Ugyanaz az álom-már több, mint egy éve (beszélgetős fórum)


2010. szept. 19. 22:06
wazze, töröld már ki a 20 évvel ezelőtt kezdett fórumokat!!! mindig ilyenekre válaszolok, mert elfelejtem megnézni, hogy érvényes-e még... :S :S :I :I :P :O :<
2010. szept. 19. 22:05

Nekem is volt ilyen visszatérő szerű álmom...

Egy pasi volt, akit ha "megláttam", elvesztettem az agyam... Engem szeretett, engem imádott, tökéletes volt, nagyon helyes, és közben titokzatos... Huh... :) Viszont sose beszéltünk... :O Mindig csak kerestem, keresett, néha találkoztunk, láttuk egymást és akkor boldog voltam...

Most, hogy írok róla, j

2010. szept. 19. 22:04

Nekem is volt ilyen visszatérő szerű álmom...

Egy pasi volt, akit ha "megláttam", elvesztettem az agyam... Engem szeretett, engem imádott, tökéletes volt, nagyon helyes, és közben titokzatos... Huh... :) Viszont sose beszéltünk... :O Mindig csak kerestem, keresett, néha találkoztunk, láttuk egymást és akkor boldog voltam...

Most, hogy írok róla, jut eszembe hogy kb. 3-4 hónapja "láttam" őt utoljára, és azelőtt meg nagyon nagyon sok ideje.

De én pl. mindig is ilyen "figyelem és titokban szeretem"-féle csaj voltam, fiatalabb koromban is. Jobban szerettem "rajongani" és imádni, mind imádva lenni, viszonzást kapni - alkalmazkodni... :S Persze sokat szenvedtem, de jó is volt. Szerintem nekem ez jött ki az álmaimban, hogy ott volt egy olyan pasi, aki csak az imádat, de nem elutasítás és nem is a viszonzás - ami a vágy végét is jelentené... Szerintem örülj, hogy van egy ilyened... :) Ez valahol szerintem te vagy...

4. gabcsyka (válaszként erre: 2. - Fbab8271ce)
2009. máj. 7. 14:48
Szia! Nem volt ilyen sokkal idősebb szerelmem, az apuval tök normális viszonyunk van...viszont a férjem fiatalabb tőlem, de csak két évvel...nem tudom mit jelenthet, de olyan furán érzem magam ébredés után...
3. c3194ec9c7 (válaszként erre: 1. - Gabcsyka)
2009. máj. 7. 13:55
Ez egy jóslóálom szerintem.
2009. máj. 7. 13:50

Érdekes...valami tudat alatti dolgozik, nem túl gyerekes a párod, h komolyabb férfira vágysz? Milyen apukáddal a kapcsolatod?

Nem lehet valaki(régi szerelem) a múltból?

hirtelen ezek jutottak eszembe...

2009. máj. 7. 13:43

Sziasztok! Állandóan azt álmodom, hogy egy jólszituált független 50-55 év közötti úriember feleségül akar venni, és a kislányomat is szereti, mindig ajándékokkal halmozza el. Hiába mondom, hogy férjnél vagyok, "ő" folyamatosan kérlel, hogy legyek a felesége, és legyünk egy család a lányommal együtt.

Szerintetek ez mit jelent, jelent egyáltalán valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook