Hajas szalon (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 6. 01:43

Sziasztok!


Bp-en a szalonokból kit/kiket tudnátok ajánlani?

Hajvágás érdekelne..

2015. márc. 15. 15:33

Imádom őket, csak oda járok :) A Nádor utcaiba szoktam menni. Vágattam is, szárítottak és festettek is (hosszú hajam van). Mindig ugyanahhoz a fiúhoz járok. Egyszer 8 hónapig nem voltam nála és még mindig szép volt mosás-vasalás után a hajam. Tömény 2 órát szán rám mindig ha vágatok, nagyon profi. Egy festés-vágás egy egész délelőtt volt, de olyan királyi kiszolgálásban van mindig részem, hogy egyszerűen nem lehet nem szeretni.

Igaz, nem olcsó. Egyszer buta voltam és elmentem máshová, 1/3-ba került a mosás szárítás és kb. 45 perc alatt megvoltak velem várakozással együtt. Sajnos amikor szerettem volna magamnak megszárítani és kivasalni, rettenetes volt. Inkább felcsatoltam a hajam és bejelentkeztem a Hajasba. Szerintem megéri az utolsó forintot is.

Ha valaki esetleg kíváncsi, szívesen megadom a fodrász nevét priviben. (Ez nem reklám, magam is csak egy egyszerű maximálisan elégedett vendég vagyok nálunk.)

2011. jan. 6. 15:08
na, kedves Hoxa, ezt kösz! ősszevonásra került a kérdésem, egy döglött fórumba.
2011. jan. 6. 11:37

Sziasztok!

A Hajas Szalonokkal van valakinek tapasztalata? A budait néztem ki magamnak, de nem ismerem a fodrászokat. Járt már valaki közületek esetleg ott, vagy másik Hajas szalonban?

45. Kovu91
2010. okt. 13. 00:15

Sziasztok! Elég régen nem írt ide már senki, de talán még nem teljesen halott ez a fórum.


Én olyan két és fél éve járok a Lacihoz, kéthavonta, és még soha se kaptam ugyanazt a frizurát tőle. Mindig belevisz egy kis csavart, egy kis újdonságot. Ja és eddig mindig megvoltam elégedve vele:) Nagyon is! Nekem ő a legjobb a fodrász!:)

2010. febr. 10. 21:29

Sztem Hajas jó frizurákat készít,az már csak ízlés dolga hogy kinek mi tettszik!na és manapság mi olcsó...frizurát akar az ember vagy csak egy egészségügyi vágást?!!nem mindegy...

És lenne egy kérdésem is..a Hajas oldalán van egy olyan réz hogy kereskedés.és én szeretnék is rendelni de valami úton módon nem megy...

Crazy colour hajszínezőt szeretnék de nem adja ki hogy hova kell beírni a termék kódját..esetleg ha valaki tudna ebben segíteni nagyon megköszönném...

43. Manilu
2009. dec. 27. 14:52
Bódis-arts szépségszalon,VI.ker,révay utca,itt nagyon jó fodrászok vannak,és a fenekedet is kinyalják
42. 99279bb06f (válaszként erre: 40. - 99279bb06f)
2009. dec. 27. 14:52
..és ha már munkaidőben dolgozik egy fodrász, akkor a kasszába pénznek kell lenni - tehát fizesse meg. Ilyen egyszerű ez bárhol a világon. Mi azért nagyon sok "fekete munkát" végeztünk a munkaidőben, amihez még ezalatt a néhány év alatt nem szoktunk hozzá, hogy már nem lehet. Más világot akart az ország többsége, megkapta! Akkor miért is ez a sírás-rívás?
41. Manilu (válaszként erre: 39. - Laszlozsu)
2009. dec. 27. 14:50
Én is fodrász vagyok,és nállunk is így ment,hogy egymásnak ingyen csináltuk a haját,de természetesen,ha melír,festés vagy ilyesmi volt,akkor az anyagárat ki kellett fizetni,ami szerintem természetes,Hiába ő a Hajas Laci neki is pénzbe kerül az anyag...
40. 99279bb06f (válaszként erre: 39. - Laszlozsu)
2009. dec. 27. 14:50

mindketten másról beszéltünk, de csak azért, mert nem volt egyértelműen írva, hogy kit kellett kifizetniük.

Az,hogy a munkatársak egymás haját csinálják meg, ez csak a szoc.-ban volt szokás ingyen csinálni. Mindenütt külföldön csakis a munkaidő után, szabadidőben lehet egymás haját megcsinálni. Nem pedig a munkaidőben, amikor esetleg amiatt megy el a vendég, mert nincs szabad fodrász.

2009. dec. 27. 14:36

Azt hiszem Te értelmeztél félre valamit. Tudod én bármilyen fodrászüzletben azt láttam, hogy a fodrászok, kozmetikusok egymást pénz nélkül szépítik. S ez itt is így működött. Nem maga a mester csinálta a haját, hajukat, hanem egymásnak. Csak ha ezt a mester látta, akkor ugyanúgy be kellett fizetni a kasszába bármelyik dolgozójának. Ez azért nem egy élelmiszerbolt.

Az hogy az alkalmazottak hogy voltak fizetve, az pedig megint egy más kérdés.

38. 99279bb06f (válaszként erre: 37. - Laszlozsu)
2009. dec. 27. 14:26
Te dolgoznál ingyen? Milyen hülyeség ez! Hát persze, hogy ha bemegy dolgozni, akkor kap fizetést, és nem az alkalmazottai fizetik ki őt, hanem ő is munkát végez, nem? Miért kell mindent félremagyarázni??????
2009. dec. 27. 14:10
A férjem nagynénje húzott le jópár évet az említett szalonban. Ő nem fodrász, pénztáros volt. A haját természetesen ott ápolták. A mester minden alkalmazottjától megkövetelte a kifogástalan külsőt. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de semmi extra. Bármelyik fodrász készít ilyet. Ja, és ha az üzletben volt a maistro, akkor még ki is kellett fizetniük.
2009. dec. 27. 13:44

Én Zuglóban járok fodrászhoz.

Festés+mosás+vágás= 5500Ft.

Elégedett vagyok vele,szépen dolgozik:)



Sok helyen a "nevet" kell megfizetni,de ez csak az én véleményem.

35. Jenyi
2009. dec. 26. 21:21

Kedves Anyuci91!

Én nem tartozom a felső tízezerhez mindössze 21éves vagyok és erre gyűjtöttem.Én mindössze azt mondtam megérte elmenni.

2009. dec. 25. 16:43
Kedves Jenyi! Ez a hires menő fodrászüzlet, ahol a felsőtizezer jár meg a médiasztárok és közismert emberek, aki megengedheti magának az csak járjon oda ezért a 17 ezer forintért majdnem ötször lehetne vágatni és a frizurával kapcsolatos szolgáltatásokat igénybe venni és ez a hely teljességgel megfizethetetlen ennek a Hajas Lászlónak nagy szerencséje volt, mert nagyon jó helyre került és igy könnyű jól fizető pénzes kuncsaftokat szerezni ő már kialakitotta a jó kapcsolatait. Természetes, hogy aki jól áll pénzügyileg sz megteheti, hogy velük csináltatja a haját. Ez természetesen magánügy odamegy mindenki ahova akar. Elnézést kérek előre is sziasztok.
33. Jenyi
2009. dec. 23. 14:40
Én tegnap voltam a hajas szalonban(Erzsébet téri) daueron és vágáson és szuper jó volt.Mindenki nagyon kedves volt és figyelemes.Megérte az ott töltött 3 óra és a 17ezer forint.Én csak ajánlani tudom
2009. dec. 1. 21:04

MARGIT KRT 91 EGY JO REGI FODRASZ UZLET DE,,,,VANNAK JÖ FODRASZOK,KI KELL PROBALNI,ES NEM DRAGA

TEL:2123146

2009. dec. 1. 21:00
sziastok,lenne egy jo ötletem,en egy fodrasz szallonba dolgozom es itt vannak nagyon jo fodraszok,olcsök is MARGIT KRT 91,ez egy jo nagy fodrasz üzlet es a neve az KONTUR BUDAI SZÖVETKEZET
2009. nov. 6. 22:15

Most jöttem a Hajas szalonból és gyakorlatilag nem történt semmi, ahogy bementem

úgy jöttem ki, a különbség csak annyi, hogy 17ezer forinttal kevesebb van a

bankszámlámon és 3 órát elszúrtam a semmire. Melíroztattam, vágattam,

száríttattam és nem látszik semmi. A hajam eredeti színe gesztenyebarna, az volt

a kérésem, hogy legyen szőke melír, de természetes, ne nagyon fehér szőke, a

festő kislány csak azt felejtette el közölni, hogy a szín amivel fest pontosan

egyezik az eredeti hajszínemmel. Aki teheti kerülje a Hajas szalont legalábbis

az Erzsébet térit, életem legrosszabb fodrászélménye

29. e3e5c810b9 (válaszként erre: 28. - Mandy8)
2009. okt. 15. 18:38
Húúú, nagyon sajnálom! Nekem nem a Hajas vágta, hanem egy fiatal csaj és kb 17ezerrel olcsóbb is volt és én teljesen meg voltam elégedve a hajammal. Végülis nekem azóta van frizurám... De már hallottam, hogy a Hajas nem is olyan tuti, mint ahogy tűnik, csak jó szereplőkéje.
28. Mandy8
2009. okt. 15. 15:17

A feleségemmel tegnap voltunk a Nádor utcai szalonba, és a "mester" próbált vágni. Ahhoz képest képest, hogy közel 5 órába telt a festés, vágás és egyéb műveletek, nem beszélve a 37000 Ft-os számláról, olyan "munkát" és szolgáltatást kaptunk, hogy azt nem lehet jellemezni a jó ízlés határain belül. Voltunk már néhányszor a szalonokba,és eddig mindig meg voltunk elégedve de most akkorát CSALÓDTUNK mint még életünkben soha. Az egészben az volt az érdekes, hogy ahol élünk Békéscsabán, sok mesterfodrász volt kíváncsi arra mit fog alkotni a híres "sztárfodrász" a feleségem hajával. Nem tudnám megmondani melyik volt nagyobb a döbbenet vagy a csalódottság úgy, hogy akkor még sem mondtuk nekik meg mennyibe is került ez nekünk.

Valaki írta ezen a fórumon, hogy " a név és a minőség nem jár együtt. . . "

NAGYON IGAZA VOLT!!!

27. e3e5c810b9 (válaszként erre: 26. - 99279bb06f)
2009. júl. 13. 12:05
Igen tényleg, ráadásul a vőlegényemnek nagyon tetszik, imádja!:D És lehet, hogy csak beképzelem, de úgy veszem észre, hogy az utcán is jobban megnézik az arcom. És nem azért mert feltünő lenne a hajam!
26. 99279bb06f (válaszként erre: 25. - E3e5c810b9)
2009. júl. 13. 11:59

Örülök, hogy meg vagy elégedve.

Ez az amit mondtam, hogy biztos lehetsz benne, hogy a nőiességedben meg fog erősíteni az a frizura, amit ők készítenek neked.

2009. júl. 13. 11:54
Na voltam a Hajas szalonban, egy lánynál (Böbe), és nagyon meg vok elégedve!:) Festett, vágott. Vadiúj frizum van, én meg nagyon örülök neki. 40 nem volt, inkább a fele, bár nem mondom hogy ez sem sok, de nekem nagyon megérte, mert végre frizurám van, nem csak haj a fejemen.
24. Csigusz 79 (válaszként erre: 23. - Gyöngyi)
2009. jún. 28. 18:02
ÚÚÚÚÚ :-O hát én levágnám magamnak.
2009. jún. 28. 17:43

Egy jó tanács, ha a Hajashoz mész nagyon sok pénzt vigyél magaddal.

Jól dolgoznak, de egy hosszú haj festése, melírozása és vágása 40 ezer forint!!!

22. f238bc8cd9 (válaszként erre: 21. - C4cd20e0ca)
2009. máj. 27. 09:13
elküldtem a privit nektek
21. c4cd20e0ca (válaszként erre: 19. - F238bc8cd9)
2009. máj. 25. 18:55
Szia! Nekem is megírnád? Köszi előre is! :)
20. e3e5c810b9 (válaszként erre: 19. - F238bc8cd9)
2009. máj. 25. 14:52
megírnád priviben hogy kik ők és hol lehet őket megtalálni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook