Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok jó gasztroenterológust Pesten? fórum

Tudtok jó gasztroenterológust Pesten? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 15. 22:20
Azóta nekem is volt bajom. Schuller Jánoshoz kerültem, aki a Szent László kórházban rendel. Alapos, udvarias és jó ember, végighallgatja az embert, nem sietteti. Azt hittem, ilyen doki nem is létezik... Mindenkinek csak ajánlani tudom.
10. makrai.lilla (válaszként erre: 8. - Aludanyi)
2009. máj. 11. 14:15

van 2 nagyon jó de sztem lehetetlen a bejutás.egyik a prof banai jános Máv kórház.

másik szfehérváron dr madácsy lászló ö is prof.és van vagy 40körüli éves

2009. máj. 11. 13:27

kérdés, hogy mi a baja barátod anyukájának...

akikről én jót hallottam, azok leginkább ibd-re vannak specializálódva.

2009. máj. 11. 09:26

Sziazstok!


Kérlek segítsetek!

Nekem is nagy szükségem lenne egy jó szakemberre!

A barátom anyukájának az élete múlik rajta!

Kérlek írjatok!!!!!!!!!!!

7. loch ness (válaszként erre: 4. - Makrai.lilla)
2009. máj. 7. 11:23
Megírom priviben.
2009. máj. 7. 11:16

írtam privibe még egy pesti lehetőséget.

olvasd el!!!

5. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 3. - Loch ness)
2009. máj. 7. 10:59
Ezt a helyet más szempontból,illetve más orvosi baj miatt is ajánlom!!!! Emberközpontú!!
4. makrai.lilla (válaszként erre: 3. - Loch ness)
2009. máj. 7. 10:58
köszi,mennyibe kerül?
2009. máj. 7. 10:54
Látom, nem vagy budapesti, így gondolom, mindegy, hol ajánlanak neked orvost a városban. A húgomnak a 18. kerületben (Petszentlőrincen) találtunk egy nagyon rendes doktornőt, igaz, magánrendelőben, a Medconnexus Gyógyászati Központban. Volt ideje mindenre, megbeszéltek mindent, egyénre szabottan, szóval teljesen emberszámba vette. Neki is jól jött a rendelő után, hogy embernek számított, nem zavaró körülménynek. Ha beütöd a google-ba a Meconnexus nevét, kiadja az elérhetőségét.
2009. máj. 7. 10:42
Elvileg a gyerekorvosunk az,dolgozik is ebben a szakmában,illetve ezen a területen,de nem tudom,hogy felnőttekkel is :S Holnap megyek hozzá,megkérdezem,őt amúgy merném ajánlani,mert mindent a betegért,egy csupaszív nő :)))
2009. máj. 7. 10:41
Tudtok jó gasztroenterológust Pesten?most már végre ki akarom deriteni mi van a gyomrommal...elég rossz tapasztalataim vannak,voltam a hires Sotén is,hát had ne mondjam..olyat keresek aki valóban foglalkozik is a beteggel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook