Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Piros az orrom! Mit tegyek? fórum

Piros az orrom! Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 26. 15:43
Ne igyál többet:)
2009. szept. 11. 19:14

Ha "borvirágos", arra nagyon jó a rutascorbin! C-vitamin és érvédő van benne, mert ez a hajszálerek hibája. Van vmi gyógynövény, ami jó rá, de most passz, melyik:S


Ha sminkelsz, először korrektort kenj rá, s csak arra az alapozót/púdert! Úgy nem tűnik vakolatnak:)

2009. máj. 6. 17:55

Allergiás vagyok, nincs olyan nap, hogy ne viszkessen az orrom, és az arcom. Igyekszem nem dörzsölni, de néha nem lehet megállni. Ha hozzá sem nyúlok órákig akkor is piros, sőt néha már lila. Nagyon zavar. Mintha borvirágos lenne az orrom...

Nem szoktam magam sminkelni, de egyébként biztos több réteg vakolat kellene rá ha ezzel próbálnám eltüntetni, nem bírnám elviselni ... Egyébként szedek allergia gyógyszert, használ is - mert különben ki sem tudnék menni az utcára úgy folyna a könnyem.

Nem tudom mit csináljak, hogyan szüntethetném meg a pirosságot. Lehet, hogy nem csak az allergia a probléma? Valami más is okozhat ilyen pirosságot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook