Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A leghatékonyabb zsirégető dvd-ék? fórum

A leghatékonyabb zsirégető dvd-ék? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 9. 19:47
Szerintem is Rubint Réka az 1ik legjobb. Nekem Norbi Kickbox Aerobic nem vált be, Bíró Icái nem rosszak, de a leghatékonyabb eddig Rubint Réka: Napi 20 perc. A cím ellenére összesen 4*20 perces az edzés, amik a kritikus testrészeket mozgatják át. Én már 8 kilót fogytam vele, és az utolsó pár kilót pedig futással és diétával szeretném leadni. (almaecet napi 3x 1evőkanál 2dl vízbe:1éhgyomorra, 1 ebéd előtt, 1 lefekvés elött valamint du. pedig már csak gyümik meg zöldség)
2010. febr. 11. 06:43
Sziasztok! Én Bíró Icát ajánlom combra és fenékre. Bár nem az a tipikus zsírégető torna,viszont formálódni szépen lehet tőle. Egy időben én is ezt csináltam. Aztán ellustultam és most megint 8 kiló plusszal küzdök. :( Most a Norbi- Kiképzést és a Kickbox1-et csinálom felváltva,igaz még csak egy hete, de már most látványos:)
19. azxy
2009. nov. 18. 18:32

húú, ez jó:) épp tegnap vettem meg Réka Add önmagad c. DVD-jét... meg is csináltam a combot végig,utána jól lenyújtottam, de mégis alig bírok leülni:) köszönöm a válaszokat!

Zanzi ha nem sértelek meg a kérdéssel, te a combodról hány centitől szerettél volna eredetileg megszabadulni?

2009. nov. 18. 17:11
Én Rubint Rékáztam,a kifejezetten combra és popsira való tornáját csináltam és 2 hónap alatt 5 cm-t vékonyodott a combom.Én csak 2x csináltam egy héten,de ha többször csinálod és mondjuk hetente 2x legalább fél órát lassan futsz(kocogsz),akkor biztosan jobb eredményt érhetsz el.
2009. nov. 18. 17:07
Én is RR mondom de idegesítő a nő én mindíg zenét hallgatok alatta... de a torna szupi
2009. nov. 18. 16:50
Rubint Réka, lassú futás, diéta
2009. nov. 18. 16:50
Rubint Réka tornái. Van kifejezetten combra és popsira, kemények, de hatásosak.
14. azxy
2009. nov. 18. 16:49

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik fitness DVD a legjobb, ha a combomból fogyni szeretnék? (A változás centiben, nem kilóban.)Ha lehetne, olyan tapasztalatokat/tippeket/ötleteket várok, amik kifejezetten vékonyítanak, nem erősítenek és izmosítanak ( minimálisan persze jöhet, de nem ez a cél). Rubint Réka jó erre? Vagy az övétől nem ez a hatás várható? Előre is köszi.

13. Cepheus (válaszként erre: 2. - 656f03db60)
2009. máj. 7. 11:05

Valóban nem fogysz le a dvd-ktől, de a mozgástól igen.


Egy jól összeállított dvd gyakorlatait nem tudod magadtól kitalálni, hacsak nincs hozzá képzettséged. Előnye, hogy minden izomcsoportot megmozgat, nem csak a klasszikus, unalomig ismételt gyakorlatok vannak benne, és szabott az ideje, tehát jó érzés végigtornázni, olyan, mint egy edzés, ahol edződ is van.


Kimondott zsírégető hatásúnak az aerob, szívfrekvenciát jelentősen megemelő mozgásformákat és a nagy ismétlésszámmal, kis súllyal végzett gyakorlatokat mondják. Béres Alexandra kazijai közül (én azokat ismerem nagyjából) a Vitalitás és a Lendületben című egyértelműen ilyen gyakorlatokat tartalmaz.

12. zsuzso100 (válaszként erre: 11. - Vaczila)
2009. máj. 7. 08:27
Nekem tetszik.
2009. máj. 7. 06:03
Capuera aerobikot próbáltad már? Czanik Balázsnak van 3 ilyen dvd-je.
10. 656f03db60 (válaszként erre: 9. - 656f03db60)
2009. máj. 6. 18:31
Ezalatt azt értettem, hogy egy idő után lemegy a zsír, ha folyamatosan edzel. Később, ha még kitartóbb vagy, már izmosodik is. Nem is úgy értettem, hogy rögtön izmos leszel... :DDDDD Szép is lenne.
9. 656f03db60 (válaszként erre: 8. - C78cbe8b58)
2009. máj. 6. 18:28
Ezért égetsz először, és rendszeresen. Szálkásítani kell, majd utána.
8. c78cbe8b58 (válaszként erre: 7. - 656f03db60)
2009. máj. 6. 18:15
ne haragudj,nem kötekedni akarok,de a zsír nem alakul át izommá:D!Én már csak tom!Járok gyúrni és van egy kis pocakom nem nagy ,de hiába gyúrok rá még nem alakult át izommá!Sajnos:d
2009. máj. 6. 18:11

Utána néztem google-ban, és találtam is ilyen cikket, amit te mondasz. De vegyük például a férfiakat, akik gyúrnak. Nyilván először lemegy a zsír nagy része(nem mind gondolom), és utána a folyamatos erősítéstől már átalakul izommá. Szerintem.


Bár értem, hogy mire gondolsz.

2009. máj. 6. 18:08

sziasztok!A felülés nem jó zsírégetésre,igaza van meacska-nak!:)Kiscsaj 16,neked azt tudom mondani,hogy helyi zsírégetés nincs!Tehát csak a hasról nem tudsz lefogyni,az egész testedből tudsz csak,de 2kgmmért nem kell!Jó vagy te úgy,hidd el

!

5. d879a0c5b4 (válaszként erre: 4. - Kiscsaj16)
2009. máj. 6. 18:05

A felülés nem jó zsírégetésre...

Pár éve én is csináltam, minden nap 250-et és meg sem látszott, úgyhogy abbahagytam... Pedig sovány voltam, középen a csík kicsit amúgyis látszott, csak picit láthatóbbá akartam tenni a kockáimat :)

4. kiscsaj16 (válaszként erre: 2. - 656f03db60)
2009. máj. 6. 18:03
Én pedig ugy hallottam h helyi fogyás nincs ha felüléseket csinálok attól nem fogok lefogyni hanem csak az izmam tömege nő meg ezért lenne szükségem 1 jó zsirégető dvdre
3. kiscsaj16 (válaszként erre: 2. - 656f03db60)
2009. máj. 6. 18:02
Igen igen azért is félek keményebb tornákba fogni mert ha mégtöbbett fogyok melltájékról hát akkor nem lesz szükségem melltartóra
2009. máj. 6. 17:57

Kövezzetek meg...:D


Nem a dvd-től fogysz le. Nem értem miért vesznek az emberek annyi fitnesz kazettát, dvd-t. Ugyanazokat lehet saját kútfőből is végezni, nem kell fizetni érte.


Ha pocakról akarsz leadni, akkor sok felülést kell csinálni. Bár én is mindig attól tartok, hogy felül azért maradjon valami. : )

2009. máj. 6. 17:53
A leghatékonyabb zsirégető dvdék? Kinek mi vált be. Nem kéne sokat leadjak max 2kgt ami sajnos a hasamon csipőmön belsőcombomon van onnan pedig tényleg nagyon nehéz fogyni. Van valami ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook