Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bimbóvédő krémben melyik a jó? fórum

Bimbóvédő krémben melyik a jó? (beszélgetős fórum)


16. Vikó 26 (válaszként erre: 11. - Eva0304)
2009. jún. 5. 20:19
Igen ez is sokat használ tényleg,szopi után ne töröld meg a cickót,nyomj rá pár csepp tejecskét,nagyon sokat használ ez is!
15. Vikó 26 (válaszként erre: 12. - Fildus)
2009. jún. 5. 20:17

A DM-es tényleg nagyon jó és tényleg ajánlott használni,mert nagyon el tud ám durvulni az a csöpp bébi a cickón,el tudja intézni rendesen!

Szóval HASZNÁLD MINÍG,nagyon sokat segít!!!

14. rencsilany (válaszként erre: 12. - Fildus)
2009. máj. 8. 09:58
csatlakozok!én is csak dicsérni tudom!:)
13. misz
2009. máj. 7. 19:55

Helló!

Az én védőnőm a Bepantent ajánlotta, mert nem kell lemosni szoptatás előtt. A szülészeten is azt adtak.

Üdv.

12. fildus
2009. máj. 7. 19:33
A DM saját márkáját a BabyLove-os bimbókrém nagyon jó, csak ajánlani tudom, és az ára is elfogadható (ezer alatt) és nem kell lemosni!
2009. máj. 7. 19:30

Szia!



Én nem használtam "hivatalos" bimbóvédő krémet. Nekem nagyon érzékeny volt a mellem, még a szeretkezéskor is inkább kellenetlen volt a mellbimbóm érintése, mint izgató. Ezért jó előre készültem a szoptatásra, utánajártam a kérdésnek. Doulám szoptatási tanácsadó, bíztam benne és a tanácsait követtem. Tudomásul vette, hogy nagy csodák nincsenek, a mellbimbómnak meg kell edzsődnie. Antibakteriális hatásának köszönhetően az anyatej a legoptimálisabb és valljuk be a legkézenfekvőbb szer a bimbó védelmére. Amikor pedig úgy éreztem, hogy ez a kezelés nem elég, akkor szoptatás után, mikor már rászáradt az a néhány csepp tej, bekentem egész vékonyan gyógyszertári körömvirágkrémmel. Ez a következő szoptatásig szépen beszívódott, ami esetleg maradt volna rajta, azt a baba nyugodtan leszopogathatta volna. persze ehhez hozzátartozik, hogy két óránál gyakrabban nem szoptattam, mert a babám hasfájós volt és ezen csak rontott volna a túl gyakori szoptatás.

Jó bő lére eresztettem a dolgot, de szívügyem a kérdés :)

Szép szülét kívánok neked és kiartást szoptatáshoz (mert azért azt be kell vallani, hogy kell hozzá némi eltökéltség, de megéri!


Üdv: Éva

2009. máj. 7. 16:21
Köszi a válaszokat.
9. 4af30810d1 (válaszként erre: 7. - Pussycatgirl)
2009. máj. 7. 08:33
Egy csomóra ráírják, hogy nem kell lemosni, szerintem a Garmastan leírásában is az van, de azért én mindegyiket lemosnám vagy letörölném...
2009. máj. 7. 07:54

én avent-eset használta, azt nem kell lemosni, de nem igazán vált be.ja, és jó drága.

1 hétig kentem.

2009. máj. 7. 07:36
Le kell mosni őket, mert én olyat szeretnék amit letörölni sem kell, vagy azért letörölni mindet lekell?
6. Niki1 (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. máj. 6. 18:35
Nekem a Garmastan nagyon bevált.
5. Tonettó (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2009. máj. 6. 18:24
Nekem is a bepanthen vált be
4. Gecam (válaszként erre: 3. - 4af30810d1)
2009. máj. 6. 18:21
Nekem is!!:)
3. 4af30810d1 (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. máj. 6. 17:53
Garmastan!!! Nekem nagyon bevált!:) Szülés után a legjobb barátom volt hetekig..;)
2009. máj. 6. 17:51
Nekem Bepanthent adtak a kórházban. Nekem bejött.
2009. máj. 6. 17:50

Üdv mindenkinek. Az lenne a kérdésem, főleg aki már használt, hogy melyik bimbóvédőkrém a jó, valamiet mindenképp szeretnék venni, de elég tanácstalan vagyok mert elég sokfélét találtam.

Segítségeteket előre is köszönöm!

35 hetes kismama.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook