Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megfáztam. Nem érzem semminek sem az ízét! Mit tehetek ellene? fórum

Megfáztam. Nem érzem semminek sem az ízét! Mit tehetek ellene? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 7. 10:29
Köszi! Próbálkozom. Mézes-citromos teát iszogatok.
2009. máj. 7. 09:42
mielőbb gyógyulj meg
2009. máj. 7. 09:37

Az éttermen én nem vettem észre semmi újítást. De jobban főznek, mint régebben. Annyi volt a rossz az egészben, hogy sokat kellett várni a kajára, de minden friss volt. (Torkos csütörtökön a Vigadó étteremben voltunk, és hidegen hozták ki a kaját). A pincérek nagyon aranyosak és helyesek. :) Nekem bejött. Rengetegen voltak, voltak,akik nem is tudtak már leülni. Nekünk szerencsénk volt. Jobb foglalni szerintem. MI nemdohányzó részen voltunk, ott kevesebben voltak, de a dohányzó részen többen, de így is teltház volt.

Sajnos a jövőhét nem jöhet szóba, mert párom elutazik egy hétre a munka miatt. :(

25. aniani63 (válaszként erre: 24. - E5f926c705)
2009. máj. 6. 22:01

:o)

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat és az ár is igazán baráti!

Igen,a jobb helyeken kérés nélkül is becsomagolják a maradékot és ez nem ciki! :)

Sokan voltak?Milyen lett a felújítás?

Ha holnap nem jön össze újra,még a jövő héten is megejthettek egy ilyen estét,akkor már biztosan Te is élvezni tudod az fini ízeket. :)

Szerintem mi is el fogunk nézni,nem nagyon voltunk mostanában,nekem is bejön olykor,ha nem én főzök.Legutóbb lemaradtunk a "torkos csütörtökről",ezért itt a pótlás lehetősége. :)

2009. máj. 6. 21:19
Most értünk haz az étteremből. Nagyon jó volt. Élőzene volt. Én ettem marhagulyás levest, ami párom szerint nagyon finom volt, így lehet holnap is megyünk és ő is azt fog enni. meg 2 személyes fandango tálat kértünk, én alig ettem belőle, párom evett bőven, de még haza is tudtunk hozni,mert,ami kimaradt azt be is csomagolták nekünk. Kaptunk ingyen sangriát(üdvözlőitalként), meg étvágyhozó kenyeret, vmivel( nem tudom megmondani mi volt, rá kellet kenni a kenyérre). Alkoholmentes koktélt ittunk, 3at. Összesen 4000et fizettünk, de én nagyon jól laktam és párom is, és holnapra is megvan az ebédem. :) Vagyis ha párom hamar hazaér holnap,akkor holnap is elmegyünk. :)
23. aniani63 (válaszként erre: 22. - E5f926c705)
2009. máj. 6. 17:25

Írj majd feltétlenül,hogy mi ott a helyzet! :))

A C.itt van tőlünk nem messze,voltunk párszor,a gyereknek ott volt a ballagási ebédje.Nem egy nagy durranás,vannak jobb helyek. :) pölö:Calico Jack,Belga hmmm...csak nagyon extra alkalomra! ;DDD

A Mihálynapin--mint gyermek--én főtt kukoricáért kunyizok,meg van az a nagy sarki füstös,talán balatoni sütöde,na,ott szoktunk enni.Nagyon finomakat készítenek!Ja,igen nem gondolod,hogy vásár napon főzök! ;DDDD

2009. máj. 6. 17:16

Szerintem megmaradt, de nem tudom, majd ma minden kiderül.

Sajnos máskor nem jó,mert párom túlórázni fog holnap, pénteken én dolgozom este, hétvégén pedig a mihálynapin fogunk jól lakni a tervek szerint. Legalább már a héten nem kell sokat főzni. :)

Ti tervezitek,h meglátogatjátok az éttermet? A Cassablanca-ban voltál már? Én oda is el akarok majd menni, azt hallottam, hogy jó.

21. aniani63 (válaszként erre: 20. - E5f926c705)
2009. máj. 6. 17:05

;))

Szintén zenész!


Nem vagy jobban?Nem lehet a mai vacsit kicsit elcsúsztatni 1-2 nappal,hogy Te is élvezd az ételek ízét?Ilyenkor kár belénk a hamika én ezt szoktam mondani! ;P

Egyébként maradt az étteremnek a mediterrán stílusa?

2009. máj. 6. 16:49
Igen. itt lesz mellettünk. Remélem jó idő lesz. Vásárolni nem sok mindent fogunk, inkább csak nézelődni és nasizni. :)
19. aniani63 (válaszként erre: 18. - E5f926c705)
2009. máj. 6. 16:44

Jajj de jó,hogy említed!;DDD Teljesen elfelejtettem!

Aha,szoktunk,bár az őszi talán jobb.Ti mentek?

2009. máj. 6. 16:38
Én is erre gondoltam . De mi nem foglaltunk. majd este megírom,h volt-e hely vagy nem. Remélem lesz. Mihálynapira mentek hétvégén?
2009. máj. 6. 16:37
Szerinted akkor most őrület van?Ajánlatos foglalni helyet előre?
2009. máj. 6. 16:32
Hallgasd a rádió max-ot, ott szinte minden órában bemondják.
15. aniani63 (válaszként erre: 14. - E5f926c705)
2009. máj. 6. 16:27

Aha,az is nagyon jó és az áraik is megfizethetőek.

Most néztem a F.-nak az oldalát,de szerintem ez nem a legfrissebb.Nem találtam utalást a változásra,a kedvezményeket sem jelöli.

Mi általában 2 sz.vegyes tálakat szoktunk kérni,szerintem azok nagyon kiadósak. :)

2009. máj. 6. 15:57

Pompeji-ben én nem jártam.

Úgy tudom, hogy új szakács is van. A héten 40%, jövőhéten 30% engedmény lesz. Hétfőn,szerdán, pénteken élőzene.

Nekünk a Paripa tetszett nagyon, főleg páromnak.

13. aniani63 (válaszként erre: 9. - E5f926c705)
2009. máj. 6. 15:44

Áááá,én nem is hallottam!Akkor nekünk is ott a helyünk! ;DD

Régen ott nagyon jól főztek!Nem tudod,hogy csak átalakítják vagy a séf is más?Esetleg tulaj váltás?

Nekünk a Pompeji volt a törzshelyünk,nagyon nagy hiba volt megszüntetni!!! :((

12. aniani63 (válaszként erre: 10. - Zsófyc)
2009. máj. 6. 15:39
Ez tényleg jó,mert természetes penicillin,főleg annak,aki gyogyiérzékeny!Nekem nagyon beválik,ha szükséges. :)
2009. máj. 6. 15:29
Ezt nem vállalom be, mivel gyűlölöm a fokhagymát. Hiába nem érzem az ízét,azt akkor sem tudnám lenyelni. Sőt a vöröshagymát is utálom.
2009. máj. 6. 15:21

Az én anyukám tuti receptje: felvágsz apróra egy gerezd fokhagymát, kiskanálba rakod, mézet csurgatsz rá, majd bekapod, és szétrágás nélkül házipálinkával leküldöd. Esküszöm mindenre yo!!! Ha nem szereted a pálinkát akkor teával nyeld le. Így ha nem rágod szét fokhagymaszagod sem lesz:)

Sok sikert:)

2009. máj. 6. 15:16
Fandangó, nem reklám akar lenni, de a héten 40% engedmény van mindenből,mert megújult. Én eddig nem rajongtam érte, de remélem jó lett.
2009. máj. 6. 15:13

Nahát lizi,most nézem,hogy Te is debreceni!

Merre készültök enni,ha nem vagyok indriszk....? ;D

7. suzanne7 (válaszként erre: 4. - E5f926c705)
2009. máj. 6. 15:07
Azzal is megpróbálhatod:o).Jobbulást:)!!!
2009. máj. 6. 15:04
nem érzed az izét......akkor tök mindegy mit rendelsz...:)))))
2009. máj. 6. 15:03

Rhino pumpás orrspray csodákra képes! :)

Jobbulást Neked!Ugye,hogy van ilyen?Rám eléggé kétkedve néznek,ha ezt mondom,amikor meg vagyok fázva. ;D

4. e5f926c705 (válaszként erre: 2. - Suzanne7)
2009. máj. 6. 15:02
Csak lime van itthon,az is jó citrom helyett?
2009. máj. 6. 15:00
Én is hasonló cipőben vagyok.Javaslom üssetek össze otthon valami finomat,lehet hogy jobban esne.Nem érzed az ízét?Na bumm!Attól még lehet jót enni,nálam ez nem akadály.
2009. máj. 6. 15:00

Szia!

Egy nagy evőkanál méz belecsepegtetsz egy fél citrom levét és azt megeszed!Ezt csináld meg napi 2x kb. 2-3 napig és kutya bajod sem lesz:)!!!

2009. máj. 6. 14:58
Kb 1 hete megfáztam, és azóta nem érzem semminek sem az ízét. Régebben ez max 2 napig tartott. Mit tehetek ellene? Már nem vagyok olyan beteg, csak köhögök és az orrom folyik. Ma étterembe megyünk, hogy fogok így egy jót enni? Valakinek nincs valami ötlete, ami gyorsan működik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook