Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit értelmes mostanában tanulni, hogy legyen munkánk? fórum

Mit értelmes mostanában tanulni, hogy legyen munkánk? (beszélgetős fórum)

2009. máj. 12. 18:41
Informatikus és Szakigazgatási agrármérnöki
2009. máj. 6. 23:38
Informatikát,idegen nyelveket,a legjobb ha kettőt is tudsz szinte anyanyelven!
10. 021ff75d72 (válaszként erre: 6. - Alfoldi13)
2009. máj. 6. 21:33
Egyetértek:NYELVEKET,minél magasabb fokon!
9. bodza55555 (válaszként erre: 7. - N.beja)
2009. máj. 6. 17:07
Ha masszörnek szeretnél menni elöbb mérlegeld,hogy van-e annyi befektetni való pénzed,hogy bérelj egy helységet,persze olyat ahol remélhetőleg vendégkört is ki lehet alakítani.Azonkívűl tudd fizetni a vállalkozoidat,amit akkor is fizetned kell ha egy fillér bevételed sincs.Vagy az otthonodban ki tudsz-e alakítani olyan helyet,amit a köjál is elfogad.Fontos,hogy legyen olyan ismeretségi köröd aki erre vevő,mert idegen emberekből vendégkört kialakítani szinte lehetetlen.Ja és nem árt némi nemü anyag (krémek,olajok,fertőtlenítök,masszázságy,stb...)persze ez függ attól is milyen jellegű masszázsra gondoltál.
8. Kijózanító (válaszként erre: 7. - N.beja)
2009. máj. 6. 15:38

nézzél utána a talp reflexológiának!


[link]

2009. máj. 6. 15:19

Most végeztem középiskolában Veszprémbe!Ott végzetem el Okjs szakot ami ilyen logisztikai ügyintéző!

Az érdekel is! Mellé a nyelvet most a nyáron akarom megnyomatni!De hogy ilyen téren el tudok e helyezkedni nem tudom!

Jelentkeztem fősulira még 2 évre ennek az emelt szintüjére!

Gondolkodtam azon h elmegyek még egy szakmára vmi tanfolyamra!Masszörnek pl szívesen elmennék!

Ilyen téren is válság van?

2009. máj. 6. 15:04
nyelvet..
2009. máj. 6. 14:38

Ha olyan képességeket választhatnál magadnak, amellyel még nem rendelkezel, melyiket választanád és mire használnád?


Én a gyógyításra gondoltam!

2009. máj. 6. 14:23

Pont azt akartam mondani, hogy csak közgázra ne menj! Ott sem könnyű az élet, hidd el.

Ha egyetemen, fősulin gondolkodsz akkor informatikus, vagy egyes mérnöki szakok jók lehetnek.

Ha OKJs, szakmunkásos suliban gondolkodsz, akkor érdemes lehet megkérdezni a helyi munkaügyi hivatalt, hogy mit ajánlanak.

Diplomásnál pedig érdemes lehet elmenni egy állásbörzére, ott nagyjából kiderül kiket keresnek.

2009. máj. 6. 14:18
Informatikust vagy mérnököt keresnek sokat
2009. máj. 6. 14:17
Szia! Ez egy nagyon jó kérdés. Nos igazából nekem a pályaválasztás előtt azt mondták, hogy a gazdasági terület mindig jó, de eléggé telített, úgy mint más területek. Szóval erre én is kíváncsi lennék:).
2009. máj. 6. 14:15

Sziasztok!

Érdekelne mások véleménye a témában!

Hozzá értők mit tanácsoltok?

Sokan mondták h a gazdasági terület még jó lehet de az egyátalán nem érdekel!Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook