Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodai fellebbezés - írt már valaki ilyet? Hogyan kell? fórum

Óvodai fellebbezés - írt már valaki ilyet? Hogyan kell? (tudásbázis kérdés)


21. hotyka (válaszként erre: 20. - Pmjudit)
2009. máj. 6. 15:38
Azt azért írtam, hogy na mit szólsz hozzá, hogy így válaszolt nekem? Erre volt a "na" szócska.:-)
20. pmjudit (válaszként erre: 19. - Hotyka)
2009. máj. 6. 15:35
Az a Na? nem tetszett a végén...
19. hotyka (válaszként erre: 18. - Pmjudit)
2009. máj. 6. 15:21
Én sem rossz stílusban válaszoltam neked, de sajnos ez a hátránya, hogy nem halljuk egymást, félreértettél. Nem gúnyosan írtam ezt, hidd el!
18. pmjudit (válaszként erre: 17. - Hotyka)
2009. máj. 6. 14:18

Bocsi, de én nem ebben a stílusban írtam neked.


Egy ötlet volt, hogy rákérdezz tőle, hogy mit tegyél.

17. hotyka (válaszként erre: 15. - Pmjudit)
2009. máj. 6. 14:16
Mégis mit mondjak? Már a beíratkozáskor is elmeséltem mindent az oviban, a vezetőnek, hogy miért nincs még ottani lakcímkártyánk, meg mindent. De már akkor úgy kezdte, hogy "és ha nem fogom tudni felvenni, akkor mi lesz? Akkor mit fog csinálni?" Na?
16. hotyka (válaszként erre: 14. - Dencsikné)
2009. máj. 6. 14:14
Köszi.
2009. máj. 6. 14:14
Én a helyedben bemennék az oviba és próbálnám ott tisztázni a helyzetet.
14. dencsikné (válaszként erre: 13. - Hotyka)
2009. máj. 6. 14:12
Kérdezd meg az oviba, így el lehet-e intézni. Sok sikert hozzá.
13. hotyka (válaszként erre: 12. - Dencsikné)
2009. máj. 6. 14:06
Szia! Hát éppen lenne...tesómék ott laknak. Erre még nem gondoltam.
2009. máj. 6. 14:01
Szia a sógornőméknél is ez a helyzet. DE. Ők Szigetcsépre költöznek ősszel, de Tökölre szeretnék járatni a lányukat, azt mondták neki, el lehet intézni úgy hogy keres valakit Tökölön akihez bejelentkezik ideiglenesen papíron és azt a lakcímkártyát viszi be Akkor felveszik, utána kijelentkezhet onnan, csak addig kell valakit találni amíg ezt elintézitek. Remélem van ismerősötök ott, és sikerül beiratni.
11. scorpiolady (válaszként erre: 10. - Hotyka)
2009. máj. 6. 13:48
hát elvileg a körzetes gyerekek élveznek előnyt az biztos, tehát muszály a nyakukra járni hogy bevegyék...
10. hotyka (válaszként erre: 9. - Tücsimücsi)
2009. máj. 6. 13:41
Lehet, hogy kötelesek lennének, de mi van akkor, ha iszonyat nagy a túljelentkezés?
9. tücsimücsi (válaszként erre: 8. - Scorpiolady)
2009. máj. 6. 13:05
Igen, ha körzetes, akkor kötelesek én is így tudom.
8. scorpiolady (válaszként erre: 7. - Hotyka)
2009. máj. 6. 12:59
Nem vagyok ilyesmiben jártas, de én a védőnőtől kérnék segítséget. Egyébként tavaly az egyik kismama magazinban részletesen volt erről szó, és arra emlékszem hogy ilyen esetben a legjobb a jegyzőt felkeresni és ő ír valami papírt a körzetes ovinak ami alapján kötelesek bevenni a gyerkőcöt.
7. hotyka (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2009. máj. 6. 12:42
Igen, csak én még sosem írtam ilyet, azt sem tudom, hogyan kezdjek hozzá...lehet furán hangzik, de így van.:-)
6. tücsimücsi (válaszként erre: 4. - Hotyka)
2009. máj. 6. 12:33

Tehát akkor már körzetesek lesztek, akkor muszáj fellebezni. Nem olyan bonyolult ez. Meg kell indokolni. Ennyi.

Az én fiamat se vették fel az oviba, ráadásul nem körzetes, csak szerencsénk volt, nem kellett felllebezni, mert valaki más ovit választott és visszamondta.

5. hotyka (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2009. máj. 6. 12:31
Egyébként az ottani új lakcím szerint igen, körzetes ovi lett volna, oda tartoznánk majd elvileg.
4. hotyka (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2009. máj. 6. 12:30

Ez kicsit bonyolult nálunk, leírom.

Jelenleg Pesten lakunk, de valószínű a nyáron már elköltözünk Pest mellé, de ugye oda még nincsen lakcímkártyánk, csak az új lakás papírjait tudtam bemutatni az oviba, mert ott épül az új lakásunk. tehát ősztől már ott fogunk lakni, ezért nem írattam be itt Pesten oviba. Bonyolult a helyzet, szerinted mit tegyek?

3. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Hotyka)
2009. máj. 6. 12:22
Körzetes oviba szeretted volna beíratni?
2009. máj. 6. 12:13
Sziasztok! Most kaptuk meg az elutasító levelet az oviból, nem vették fel a kisfiamat.:-( Ha valaki írt már ilyen fellebbezést, akkor segítene nekem, hogy hogyan kell?? Mit írjak bele, hová küldjem, stb. Előre is nagyon köszönöm, nagyon sürgős és fontos lenne!
2009. máj. 6. 12:11
Óvodai fellebbezés - írt már valaki ilyet? Hogyan kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook