Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon erős hányingerem van, rosszul vagyok mit tegyek? fórum

Nagyon erős hányingerem van, rosszul vagyok mit tegyek? (tudásbázis kérdés)

16. kanada
2009. máj. 6. 11:28

Sziasztok!


Nagyon köszönöm nektek a tanácsokat!

Most jobban vagyok már! Vettem a gyógyszertárban B vitamint és be is szedtem!

Délután megyek a házi orvoshoz!


Üdv.

15. d94544bae9 (válaszként erre: 4. - Kanada)
2009. máj. 6. 09:54

Szia!


Az én tanácsom, hogy a gyógyszereket, addig ne is szedd, amíg nem beszéltél erről a dokival!

Itt még egy pár jó tanász:

A borsmenta érzésteleníti a gyomor nyálkahártyáját, ezért jó hányinger és hányás ellen.

A B6-vitamin mérsékli vagy enyhíti a hányingert.

Illetve a Szakemberek azt javasolják még, hogy hányás ellen szopogassunk jégdarabkákat, vagy igyunk apró kortyokban vizet, míg a hányinger el nem múlik.

Jobbulást neked!

2009. máj. 6. 09:47
Ilyenkor a gyógyszert abba kell hagyni! Lehet allergia is, érzékenység a gyógyszerre. Utána ha teheted fordulj orvoshoz. Ahogy kimegy belőled a gyógyszer, jobban leszel. B6: gyógyszertárban recept nélkül kapható
2009. máj. 6. 09:43
Nekem gyógyszerszedés nélkül szoktak ilyen rosszulléteim/hányigereim lenni. Nagyon kibírhatatlan :( De ahogy tapasztaltam az segít ha magadbatuszkolsz egy kis szénsavas vizet. Minél többet, annál jobb szerintem
2009. máj. 6. 09:37
milyen gyógyzert szedsz,és mióta?
11. kanada (válaszként erre: 10. - 0d32c1589e)
2009. máj. 6. 09:25

Köszönöm! Ha délutánig kibirom megyek a háziorvoshoz!

Hullámokban jön a hányinger!!

2009. máj. 6. 09:24
Az orvossal tudsz majd írattatni B6 injekcíót is. Ez ampulla amit csak letörsz és kis folyadékkal is be lehet venni. Ez a legjobb! Érdemes otthon ilyent tartani.
2009. máj. 6. 09:19

Köszönöm!!


Ittam 2 pohár hideg vizet! Több most nem fér belém!

Ha jobban leszek lemegyek és veszek dedalont, vagy B vitamint!

2009. máj. 6. 09:18
Hányinger ellen még a dedalon is jó.
2009. máj. 6. 09:17
Ha van otthon B6 vitaminod oldjad fel vízben,mert úgy gyorsabban használ és azt vedd be. Szerintem is menj orvoshoz.
2009. máj. 6. 09:17

Ha nagyon rosszul vagy hívd fel az ügyeletet, vagy behívnak, vagy mondanak valami okosat.

Addig is marad a kóla.

2009. máj. 6. 09:16
Igyál sok sok hideg vizet + B6 vitamin + feküdj le és próbálj meg pihenni 3-4 órán keresztül (ha időd engedi). A hideg víz segít. Tényleg :)
2009. máj. 6. 09:16

Erős gyógyszereket kell szednem és tegnap kezdődött a rosszullét! Tegnap elmúlt de, ma korán reggel óta nagyon rosszul vagyok mit tegyek? A gyógyszereket nem merem bevenni már!

A háziorvos délután rendel oda sem tudok menni most!!


Köszönöm!!!


SEGITSETEK!!!!!!!!!

2009. máj. 6. 09:15

Ha nem szeretnél gyógyszert bevenni, akkor egy pohár Cola-t próbálj meg elkortyolni.Előtte keverd ki belőle a buborékot!!


Jobbulást!

2009. máj. 6. 09:15
Nagyon egyszerű: menj orvoshoz!!!!!! Ilyennel nem szabad szórakozni!
2009. máj. 6. 09:14
Nagyon erős hányingerem van, rosszul vagyok mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook