Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a 10. hétig megúsztam rosszullét és hányás nélkül, van esélyem arra, hogy ez már így is marad? fórum

Ha a 10. hétig megúsztam rosszullét és hányás nélkül, van esélyem arra, hogy ez már így is marad? (beszélgetős fórum)


18. szisi (válaszként erre: 17. - Pintyőke72)
2009. dec. 27. 22:20
Ú, a 30 tényleg soknak tűnik, az azért egy olyan plusz súlytöbblet, amit akkor nap mint nap két lábon kell cipelni... De gondolom azóta azért már lement, legalábbis a legnagyobb része! Én nagyon keveset híztam, 6 kilót, és a szülés délutánján már mínusz 8 kilónál tartottam, de a végét már én is nagyon vártam, nem úgy mozog az ember, mint baba és pocak nélkül... Nekem az alvással voltak gondjaim, nem tudtam úgy feküdni, hogy kényelmes legyen...
2009. dec. 27. 22:15
én egyikkel sem hánytam.(mindkettő fiú). Nem is "éreztem",hogy babám lesz, teljesen úgy éltem, dolgoztam,mint a terhességem előtt. Egyedül a 30 kg plusz, ami kegyetlen volt.
16. szisi
2009. dec. 27. 22:05

Ezek szerint te is gyarapítod a szerencsések táborát! =o)

Nekem sem volt az ég világon semmilyen tipikus "terhestünetem" sem: soha nem hánytam, nem volt émelygés, nem voltam rosszul szagoktól, illatoktól, nem kívántam semmilyen ételt jobban a másiknál, nem éreztem kényszert arra, hogy kettő helyett egyek, gyakorlatilag csak a pocakom nőtt! =o)

Megúsztad te is, ne aggódj, már nem fognak előjönni!

15. Ritkó
2009. máj. 5. 19:12

Örülj neki, hogy nem hánytál :)

Én nagyon rosszul voltam a 7. héttől a 12. hétig. Napjában többször hánytam, semmit se tudtam enni, fogytam is 10 kg-ot, pedig amúgy is vékony vagyok.

14. Pankakukac (válaszként erre: 13. - Drnéni)
2009. máj. 5. 16:47
Hihihi ez aranyos. Jó fej lehet a dokid:-)))
13. drnéni (válaszként erre: 9. - Pankakukac)
2009. máj. 5. 16:45
Most én se hányok, csak délután puffadok és émelygek. Pedig a lányommal hánytam, mint a lakodalmas kutya. Én is aggódtam emiatt, de az orvosom kiröhögött, és azt mondta, ha ez megnyugtat, felír valamit, amitől hányok.
2009. máj. 5. 16:43
Úgy tűnik meg fogod úszni.:))) Nekem sem volt egyik gyerkőcnél se ilyen problémám.
2009. máj. 5. 16:36
Köszi Szamó! És neked is gratulálok! Annak idején mi beszélgettünk ha jól emlékszem és olvastam a naplódat is. Örömmel látom, hogy sínen vagy!!!! Gratulálok!
10. Szamó
2009. máj. 5. 16:33
Örülj neki és élvezd a kismamaság minden örömét!!!!!
2009. máj. 5. 16:18
De jó, most megnyugodtam. Már azt hittem, velem van gond (vagy a babámmal), hogy én ebből kimaradok.
8. 1c535e6d43 (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. máj. 5. 16:17
Mázlista! Lehet, hogy meg fogod úszni.
2009. máj. 5. 16:17
Én sem hánytam, max pici émelygés volt. A védőnőm akkoriban azt mondta, nem törvényszerű h mindenki hány. Örülj neki :)
2009. máj. 5. 16:16
Remélem igen!Bár én sem voltam nagyon rosszul és hányni sem hánytam.De egy időben nem bírtam bizonyos szagokat(illatokat),ételeket italokat és savas volt a gyomrom, mintha kissé másnapos lennék.Ez a középső időben volt és enyhén jelentkezett.De amit végig nem bírtam az újhagyma és a rexonám:-(!
2009. máj. 5. 16:13

Köszi! Csodálkoztam, mert én meg voltam győződve, hogy a hányás együtt jár a várandóssággal. Érdekes ez számomra.

És semmilyen tünetem nincs, ami erre utalna. Ha nem lenne már bizonyított a baba, el sem hinném:-)))

4. Cand Ida (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. máj. 5. 16:12
Úgy tűnik igen :)
3. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. máj. 5. 16:07
szerencsés vagy!Igen!
2. danama (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. máj. 5. 16:07
igen :-P
2009. máj. 5. 16:03

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ha a 10. hétig megúsztam rosszullét és hányás nélkül, van esélyem arra, hogy ez már így is marad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook