Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan válasszunk orvost, ügyvédet? fórum

Hogyan válasszunk orvost, ügyvédet? (beszélgetős fórum)

2009. dec. 18. 21:24

Ügyvédet csak beszélgetés után. Nem hiszek az ajánlásban. Lehet hogy valakinek jó volt, de mivel minden ügy más, így nem biztos hogy abban is jó lenne –e amivel megbíznám.

Amikor ügyvéd kell az felelősség. Az ember kiadja magát egy idegennek, aki többé-kevésbé szabadon sáfárkodhat.

Vállalja hogy beszélget, és ha már azért is pénzt kér, akkor mehet a fenébe.

Azt sem bírom, ha első mondatban elmondja hogy miért mennyit kér.

A legszimpatikusabb a sikerdíjas. Legalábbis nekem. Ha van eredmény, akkor kér pénzt, ha nincs akkor meg úgysem ért szart se a munkája. /mint a legtöbb ügyvédé!!!/

És a legfontosabb talán: legyen ember. Érezzem, hogy segíteni akar, és nem a pénztárcám vastagságát méregeti.

Lehet, azért vagyok ilyen pesszimista, mert jártam egy ügyvéd lánnyal 2 éve. 1 évet együtt éltünk. A mindennapjaiban láttam hogy milyen kamu emberek az ügyvédek. Viszonylag jó beszélőke, meg gyorsan vágó ész. Kis szakmaisággal fűszerezve, és már dől is pénz.

2009. máj. 6. 08:21
legyen tapasztalata rutinja és még emberséges is
2009. máj. 5. 13:53

Nekem nagyon fontos, hogy szimpatikus legyen, és jó orvos.

Az előző háziorvosom rettentő ellenszenves volt nekem, és már a tudattól hogy mennem kell hozzá feszült lettem.

A mostanit úgy választottam, hogy az ismerősöktől megkérdeztem melyik doki milyen, és akiről semmi rosszat nem hallottam megnéztem szimpi e nekem.

Persze a férjem azt mondta inkább férfit válasszak, mert azok ált. rendesebbek a nőkkel.

A nődokimat ugyanezen az elven a neten választottam.

2009. máj. 5. 13:50
attól függ ki a jóképű..
2009. máj. 5. 13:39
go-go

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook