Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tud valaki valamit arról a diétáról, amiben egy port kell feloldani tejben (TD) és két hétig csak azon szabad élni? fórum

Tud valaki valamit arról a diétáról, amiben egy port kell feloldani tejben (TD) és két hétig csak azon szabad élni? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 5. 13:27

Szerintem a T...ó diétára gondolsz.

Ezekkel a villámdiétákkal vigyázni!Jojo efektus,duplán jön vissza!Inkább hosszabb ideig tartó ,kíméletes diétát kellene tartani,mozgással.

2009. máj. 5. 13:20

tapasztalat : két hét alatt fogytam vele 6 kg-ot -csodálatos volt, aztán két hónap múlva 10 kg-mal voltam több, pedig odafigyeltem arra mit eszem


nem érdemes kipróbálni

2009. máj. 5. 13:05
van róla topic:)
2009. máj. 5. 13:02
Újabb csoda termék!Nevetséges,hogy mivel kábítják a fogynivágyókat!Kikészül a szervezeted,ha nem viszel be rendes tápanyagot!
2009. máj. 5. 13:02
"Fehérjeturmixal diétázók ide"- ez a fórumnak a címe...
2009. máj. 5. 13:01
Fogyózz inkább ésszerűen.
2009. máj. 5. 12:59
Sziasztok! Kezembe került ma egy kiadvány. 2 hétig csak ezen a poron szabad élni!(sajnos nem írhatom le a nevét) Tud valaki valamit erről a porról, hatásáról, vagy mellékhatásáról! Jó és rossz tapasztalatok is érdekelnének!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook