Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Salátadiéta fórum

Salátadiéta (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. dec. 15. 19:58
Ja és ha nem akarjátok hogy elfogyjon a melletek diéta alatt, akkor jó, ha mellizom gyakorlatokat is végeztek! Nekem eddig bevált pedig nem vagyok nagy keblü, de ami van, nem fogyott el a kipróbált diéták alatt! Bár mindenkinek más a véleménye!
2006. dec. 15. 19:57
Ez igaz, a mozgás a tuti! De egyébként 70%-ban a kaja 30%-ban a mozgás teszi ki azt, hogy hogyan nézel ki! De az vagy amit megeszel, tartja a mozgás! Bár volt egy ismerősőm, hamburgereket meg tiszta hízlaló kajákat evett és nem hízott semmit! Max mikor bejöttek az ünnepek de akkor is 1-2 kg majd leadta simán!
9. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - Verocsxx)
2006. dec. 12. 10:46

"Mert a mozgás ugye diéta ide-vagy oda, de kell."

Ez itt a kulcs, aki sokat mozog, többet is ehet:) Mondjuk nem mindegy mit, de rendszeres sport beiktatása mellett nem kell éhezni, még akkor sem, ha valakinek fogynia kell.

8. Verocsxx (válaszként erre: 6. - Elvira1)
2006. dec. 12. 10:43
Ha hírtelen fogysz, és nem fokozatosan, akkor ha befejezted a diétádat biztos is, hogy vissza jön, és az egészségre is káros. Megterheli a szervezeted. Próbálj meg olyan megoldást találni, ami életmód változtatással jár és lassú, de biztos fogyás. Én ezért iszom a turmixot. Heti 1 kg minusz és nem terheli meg a szervezetet. A mozgást is beiktatom januártól. Mert a mozgás ugye diéta ide-vagy oda, de kell.
2006. dec. 11. 14:22

Ez nem szigórú diéta, hanem szar...


Összejöhet 6-7kg, de jórészt nem zsír lesz...

Ráadásul az egészségét is veszélyezteti, aki így és ennyit eszik

2006. dec. 11. 13:56
Nekem tettszik a dieta ,lehet hogy kiprobalom,bar tenyleg szigoru,nem szeretnek par nap alatt ennyit fogyni,mert lehet hogy duplan visszajon.
5. Verocsxx (válaszként erre: 3. - Kisgé)
2006. dec. 11. 10:29
Van, hogy tényleg összejön a 6-7 kg fogyás, de az nagyon megterheli a szervezetet. Vigyázzni kell vele, egészségügyi problémák adódhatnak.
4. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - Kisgé)
2006. dec. 11. 08:40

A 6-7 kilós fogyást egy 65-70 kilós átlagos alkatú 165 cm körüli nő két hetes null kalóriás diétával ér el.


Nyilván ez 6-7 kilós fogyás két hét alatt (normális esetben) nem is cél, de maga a nyers ételek fogyasztásának előtérbehelyezése, a könnyű ételek, főleg a könnyű vacsorák, nagyon jó ötlet. Bár, nem ártana egy kis edzés és több fehérje, hogy az izmok ne épüljenek le, mert ugyan a mérlegen tényleg kisebb számok fognak megjelenni, de szemmel sokkal kevésbé látványos, illetve a zsírszázalék még nőhet is.

3. kisgé (válaszként erre: 2. - Gyopár)
2006. dec. 10. 08:58
Igen, jók a receptek! A 6-7 kg fogyást túlzásnak tartom, mert megint nincs figyelembe véve, kinek mennyi feleslege van. Még 20 kilónál sem hiszem a 6-7 kiló fogyást!
2006. dec. 10. 08:51

Azt gondolom, ez jó ötlet lehet.


Néha hétvégi/ünnepi nagyevészetek után szoktam csinálni, hogy pár napig csak salátát vacsorázom, s máris "megkönnyebbülök". Egyébként mindent rendesen szoktam enni, tehát csak a vacsoránál korlátozom magam. 1-2 kiló feleslegnél így is működik.


Majd kipróbálom ezeket a recepteket is.

2006. dec. 8. 20:29
Ha betartjuk a diétát, a két hét alatt 6-7 kg-ot lehet fogyni. A salátákban az a jó, hogy finomak, könnyűek, egyszerűen és gyorsan elkészíthetőek, és még kilókat is könnyen leadhatunk a segítségükkel. Jöjjön most egy ízletes, élvezetes és vitamindús fogyókúra tehát – az ünnepi kalóriadömpinget megelőzve!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook