Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A kalória házhoz jön fórum

A kalória házhoz jön (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. dec. 12. 21:04
a duna plazaban nyílt meg újra:)
7. d77e128ed9 (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2006. dec. 12. 21:01
de azóta nyitott már valahol máshol ha jól tudom...!?
6. emagdi (válaszként erre: 3. - Zena01)
2006. dec. 12. 13:37
Norbinak volt egy ilyen kísérlete (Moszkva téren nyitott egy Update gyorséttermet), de kudarcba fulladt, azt nem tudom pontosan hogy miért.
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Verocsxx)
2006. dec. 12. 13:36

Ha ehhez tudod tartani magad, az mindenki számára csak követendő példa lehet, jól csinálod!!! :))

Nekem azzal van a problémám, ha előre nem tervezem meg, hogy aznap mit és mikor fogok enni. Ilyenkor általában addig halogatom a kajálást, míg már farkaséhes leszek, és ilyenkor a legegyszerűbb és leggyorsabb ételhez jutási lehetőség valamelyik pizzás etető (amit mellesleg imádok is, úgyhogy nehéz ellenállni).

McDonaldsban már régen nem voltam, de volt olyan időszakom régebben, amikor teljesen rá voltam kattanva a FishMac-re, és állandóan azt ettem.

2006. dec. 12. 11:59
Én pont ezért rendelek ebédre Gastroyaltól, ott meg van adva mi hány kalórai, ha fitness kaját rendelsz. Tehát tudod kontrolállni valamennyire. Reggeli vacsi pedig turmix, amit szintén tudod, hogy miből is van. Semmi nasi és megvan a napi vitaminadag is. Bár néha én is azért bemegyek a McDonalds-ba, mert sajna szeretem. De igyekszem egyre kevesebbet menni.
2006. dec. 12. 11:55
Soha nem voltam még McDonaldsban, meg hasonló helyen, nem szeretem a gyorsételeket és a gyorsbüféket. Ahol lakom egymás hegyén-hátán vannak ezek. De senkinek nem jutott eszébe olyan gyorsbüfét csinálni, ahol cukormentes ételek vannak és teljeskiörlésű liszt.
2006. dec. 12. 10:58

abban igaza van a cikknek, hogy a rendelésre szállított ételek általában egészségtelenek, hízlalnak. de finomak, és nagy előnyük, hogy készen eléd rakják.

amúgy ugyanez elmondható lenne a legtöbb étteremben árusított ételről is sajnos :((



egyik bekezdés kétszer került bele a cikkbe, az egyiket ki kellene törölni :))

2006. dec. 8. 19:15
Rendeljünk pizzát? Esetleg egy kis kínait? Gyakran hangzik el ez a mondat a legtöbb munkahelyen és otthon is.Fejből tudod kedvenc pizzériád vagy kínai éttermed házhoz szállító szolgálatának számát? Fel tudsz sorolni legalább öt éttermet, ahonnan egy órán belül megérkezik a rendelésed? Üdvözlünk a rohamétkezők klubjában!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook