Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudtok ajánlani jó kineziológust Budapesten? fórum

Tudtok ajánlani jó kineziológust Budapesten? (tudásbázis kérdés)


10. fepi (válaszként erre: 9. - 4b6a2525df)
2009. máj. 5. 23:44
Mennyibe kerül egy ilyen találka?
2009. máj. 5. 11:34

Nekem van egy fantasztikus pesti kineziológus ismerősöm.Közel 20 éve csinálja, de attól fantasztikus, hogy nála egy "ülés" minimum 4 óra.

A kineziológusok általában 1 órát foglalkoznak egy klienssel, majd visszahívják őket. Jártam én is ilyenhez, ilyenkor egy-egy óra alatt egy-egy problémát oldott.

Ez a hölgy pedig a 4 órában (vagy ha vlamivel több, akkor több) végigkérdezi/hallgatja az életed, és ahol gond van, ott megállít, old, majd folytathatod.

Szóval számomra fantasztikus volt, hogy végigmondhattam mindent, ami hosszú életem során nyomasztott, nem kellett egy óra múlva abbahagyni, majd egy vagy két hét múlva ismét egy órában folytatni.

Én csak ajánlani tudom maximálisan, már csak azért is, mert megadja a számát és a net elérhetőségét, és amikor gondod keletkezik megirod neki és válaszol..

Ha érdekel priviben irj.

2009. máj. 5. 10:54
Ez csakis tőled függ. Akármilyen fura is, de a tested elárulja a kineziológusnak, hogy hányszor kell találkozni.
2009. máj. 5. 10:46
És hányszor kell vele találkozni, h megoldja a problémát?
2009. máj. 5. 10:26
Nem hipnózisban csinálja. Teljesen ébren vagy. Az egyik kezét a homlokodra, a másikat pedig a tarkódra teszi. Nagyon érdekes, hidd el:)
2009. máj. 5. 10:07
És ezt hipnózisban csinálja?
4. Tidike (válaszként erre: 3. - Dócy)
2009. máj. 5. 09:50
A kineziológus oldással tud rajtad segíteni. Vannak bennünk szorongások, félelmek mik életünk során nagyon sok gátat és akadályt állítanak. Visszamegy veled a régi időkbe és ott keresi a probléma gyökerét. Érdekes dolog, de használ.
3. Dócy (válaszként erre: 2. - Tidike)
2009. máj. 5. 08:50
SziaMegkérdezhetem miben tud segíteni egy kineziológus?
2009. máj. 5. 08:47

Szia!

Hozzám járt egy jó kineziológus, segített is, igaz Ő Debreceni, de szokott Pestre is járni. Ha gondolod megadom a tel. számát.

2009. máj. 5. 08:44
Tudtok ajánlani jó kineziológust Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook