Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándékötlet: Egyedi fényképes falinaptár fórum

Ajándékötlet: Egyedi fényképes falinaptár (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ajándékötlet: Egyedi fényképes falinaptár

2011. okt. 23. 17:56
Épp a héten adtam át a szüleimnek - házassági évfordulójuk alkalmából - egy családi naptárat. Hatalmas sikere volt, anyukám nagyon meghatódott.
6. Icus
2008. dec. 11. 07:53
Lányok tud valaki ilyen progit? amit otthon is megcsinálhatok a 2009-es évre?
2007. jan. 4. 12:28

én is most csináltam a kisfiamról naptárt!

feltöltöm a képek közé!

2006. dec. 29. 14:52
Hát rajta!Az a legnagyobb öröm, ha Te magad "bibelődsz" vele.Annál jobban értékelik, értékeled:)
2006. dec. 28. 17:36

minden bizonnyal nagyszerű a reklámozott termék is, de aki mégsem tudná beszerezni, és szeretne saját naptárat készíteni: rengeteg szoftver áll rendelkezésre, csak rá kell keresni, feltölteni a képeket, kiválasztani a dizájnt, és nyomtatni a naptár lapjait!

papírboltokban rengeteg féle papír kapható, a spirálozás pedig manapság már bármelyik fénymásolószalonban, vagy bevásárlóközpontban megoldható :))

aki a kész dolgokat szereti, annak pedig ott vannak az online naptárrendelési lehetőségek, ahol csak a 12 képet kell feltölteni, és készen "jön" a naptár az általa kiválasztott üzletbe.

amúgy tényleg jó ötlet saját készítésű naptárt készíteni, lehet, hogy én is csinálok egyet idénre:)))

2006. dec. 28. 17:12

Kipróbáltuk _ebben az évben már másodszorra- a naptárkészítést!És akkora örömöt szereztünk vele!!!!

Nagyon jó ajándék ötlet,de még magunknak is!:)

1. Hoxa
2006. dec. 8. 19:07
Gyermekkoromban, így december táján rendszeresen beállított a kéményseprő. Ellenőrizte a kéményt, átadta újévi jókívánságait és egy falinaptárt a következő évre. Nem volt ugyan a legszebb, mégis egész évben "díszítette" a konyhánk falát, mert praktikus volt.
Aztán sokáig panelban laktam, ahol sem kéményünk, sem falinaptárunk nem volt.
Két éve sikerült családi házba költöznünk. Kitalálod, ki csöngetett tegnap? Igen, Ő volt az.

Ugrás a teljes írásra: Ajándékötlet: Egyedi fényképes falinaptár

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook