Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem szimmetrikus a buksi? fórum

Miért nem szimmetrikus a buksi? (beszélgetős fórum)


7. Agines (válaszként erre: 6. - Platty666)
2009. máj. 5. 07:18
Aranyos vagy. Igaziból ő már nagy, 1 éves nemsokára. Most voltunk fodrásznál és most lett így rövid hajjal szembeötlő a két fél között a különbség. Már attól féltem, hogy duzzad az agya vagy valami nagy baj van. :(
6. platty666 (válaszként erre: 1. - Agines)
2009. máj. 4. 21:39
Ne aggódj, valószínűleg csak a magzati fekvésből adódik. De azért megnyugtatásul kérdezd meg az orvosotokat. Az én fiam szinte "kifli" formában feküdt kb. féléves koráig, mert egy csúnya "szobatársat" kapott - egy hatalmas miómás daganat fejlődött mellette. Aztán két-háromévesen már semmi nem látszott ebből. Fontos, hogy ne hagyd, hogy mindig ugyanazon az oldalán aludjon, ha kell, fordítsd el a fejecskéjét alvás közben is. Nem ébred fel, ha jól alszik, viszont így kigömbölyödik a buksija. Az enyém egyébként nagyon szeretett hason aludni, és amikor ébren volt, korán emelgette is a fejét. Amikor már elindul, minél többet engedd szabadon kúszni-mászni, négykézláb menni, később furkározni, mert ez e legjobb orvosság. Ha az orvos ajánlja, a terpesztett pelenkázás is sokat segít. Sok sikert!
2009. máj. 4. 21:34
Ne aggódj,ha más gond nincsen:)
4. Agines (válaszként erre: 2. - 2d5a00656a)
2009. máj. 4. 21:28
Már beparáztam. Köszi a megnyugtatást! :))
2009. máj. 4. 21:27
Akkor jó. Ő még csak 11 hós és császáros volt. Köszi. :))
2009. máj. 4. 21:21
A magzati korban a fej fekvése miatt elnyomódott a puha koponyacsont.Kinövi majd,lehet hogy évek alatt:)/Az én kisebb fiam 2 éva latt nőtte ki a homlokából a "szeméremcsontomat:)"/
2009. máj. 4. 21:17
Mitől lehet az, hogy ha egy kicsinek a buksija nem szimmetrikus, hanem a bal oldala nagyobb hátul, min t a jobb picit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook