Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért csinálja az msn-em, 2 embernél, hogy azt írja ki, hogy bejelentkezett aztán rákattintott a nevére és nincs is fenn? fórum

Miért csinálja az msn-em, 2 embernél, hogy azt írja ki, hogy bejelentkezett aztán rákattintott a nevére és nincs is fenn? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 15. 17:36

Én három esetben tapasztaltam ilyet


1. hibás messenger-verzió (ilyet csak egyszer láttam, egy messenger frissítés után, de hibát kijavítota a microsoft)


2. az illető kicsit későn kapcsol, hogy rejtve akart bejelentkezni, vagy be van állítva a gépén, hogy bekapcsoláskor azonnal elinduljon és belépjen a messenger, ilyenkor gyorsan odakap és átállítja Rejtvére vagy kilép


3. összeszedte valamelyik messengeres vírust, ami ugye ellopja a messenger-jelszót, a vírus képes arra, hogy a messenger nem is fut (elég, ha fent van a gépen), a nevében bejelentkezik, sőt üzeneteket küldözget - többnyire vírusos linkeket - a partnerlistáján található ismerőseinek, és teszi mindezt ráadásul úgy, hogy az illető a dologból észre sem vesz semmit.

2010. máj. 15. 15:09

vagy ő letiltott...


nekem is volt, h vkit átmenetileg töröltem de nem tiltottam le.ő továbbra is látott ha bejelentkeztem...


és nem a rejtettre kapcsolástól van..mert ha azt úgy állítaná be vki hogy még a belépő oldalon állítja magát rejtettre akkor eleve rejtetten jelentkezel be és így nem kellemetlen.

2009. máj. 4. 15:40
az nem ő volt mert ritkán van fenn msn-en valószínű hogy vírusos lehet a gépe nem tudom
2009. máj. 4. 12:27
de tom h ez nem a rejtve kapcsolástól van.... :S tök rossz ez így
2009. máj. 4. 12:25
sziasztok nálam is ez van bejelenkeznek majd nem láttom őket... írok nekik és nem válaszolnak :S
11. az álarcos (válaszként erre: 1. - 26e977c0a8)
2009. máj. 4. 12:22
Igen, nálam is van ilyen, nem vírus, hanem adathalászat. Hozzáértők nekem azt mondták, hogy ilyenkor meg kell kérni az ismerőst, hogy változtassa meg a jelszavát, akkor leállnak ezek a "belépések". És ha véletlenül linket kapsz, semmiképp ne kattints rá, mert onnan kezdve az összes ismerősöddel ugyanezt fogja csinálni a te nevedben.
2009. máj. 4. 12:02

vagy nem ír vissza, ha nem akarja, hogy tudd, hogy ott van

az is lehet, hogy csak téged tiltott le :-)

2009. máj. 4. 11:57
Rejtve jelentkezett be az illető,de ha írsz neki azt ő látja és visszaír.
8. Binky (válaszként erre: 6. - Salabakter)
2009. máj. 4. 11:55
ha nem állítod be az előtt vmikor, h legközelebb/mindig rejtve akarsz kapcsolódni, akkor előbb kell kapcsolódnod, és utána elrejtened magad
2009. máj. 4. 11:52
Az lehet,hogy veled nem akar kapcsolatot,és rögtön rejtőzködik:))
6. salabakter (válaszként erre: 2. - Micimacko72)
2009. máj. 4. 11:51
Ha rejtve kapcsolódik,akkor nem látod,ha belép!!!!Azért REJTVE KAPCSOLÓDÓ.
2009. máj. 4. 11:12

De ha valaki rejtve kapcsolódik, akkor gondolom ilyenkor amikor belép az illető, akkor az ismerősei azt nem láthatják, hiszen épp ez a lényege...

Hacsak nem elérhetőként lép be, majd utána állítja át magát rejtve.

Vagy ez akkor is úgy van, amikor eleve rejtve kapcsolódik? Aki ismerősei épp ott vannak, akkor látják a rejtve kapcsolódó ismerőse belépését?

4. bnedora (válaszként erre: 1. - 26e977c0a8)
2009. máj. 4. 11:09
igen, ez lehetséges
2009. máj. 4. 11:05
talán rejtve vannak fenn,én is ugy szoktam!
2. micimacko72 (válaszként erre: 1. - 26e977c0a8)
2009. máj. 4. 11:05
azért, mert rejtve kapcsolódik igy nem látod őket
2009. máj. 4. 11:04
Lehet vírusos az msn-em pls segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook