Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tegyek a hátamon lévő hurkák ellen? fórum

Mit tegyek a hátamon lévő hurkák ellen? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 5. 17:24
Az a legjobb!Én a lurkómat ápolgatom/hörghurut/ most és ernyednek az izmaim,csökken az alapkalóia fogyasztásom,szóval épp lepukkadok:)Beszámolok mitmondott a férjem a cikkről:)
2009. máj. 5. 17:13
el is megyek most !értelmesen! edzeni egyet, ahogy szoktam:D
2009. máj. 5. 17:12
megírtam
2009. máj. 5. 16:53
Majd írd meg mi a véleményed a cikkről:)
2009. máj. 5. 16:52
Meg csúnya helyzeti előnnyel is bírsz,mert én nem mutatok olyan jól,ha a széles hátizmomra rágyúrva kompenzálom a látványt,míg ti urak...símán elterelitek a tomporról az arányt ezzel:)
18. 47fe723031 (válaszként erre: 16. - 2d5a00656a)
2009. máj. 5. 16:51
de maga a kardio kifejezés az tényleg az erőnléti edzés és nyílván totál értelemszerű, hogy a testnek idő kell bizonyos folyamatokhoz mint ahhoz is, hogy a zsírt cipelgesse a májba és oxidálja stb, rakás időigényes biokémiai folyamat.
2009. máj. 5. 16:49
persze, küld, érdekel:D de annyi cikk van már, sosem tudni mi igaz és mi nem. Kísérletezni kell:D Közöd volt a Wermann családhoz, akkor lehet rokonság:D Annyira nem vészes amúgy nekem sem, csupán ha száraz vagyok teljesen ott akkor is marad kevés amit az alatta levő rohadt izom kiemel, de már rájöttem még nagyobbra pakolom és akkor megint ellentétbe fordulok:D
16. 2d5a00656a (válaszként erre: 15. - 47fe723031)
2009. máj. 5. 16:46

Szia!

Képzeld épp most bizonytalanítottak el a cardio mozgásban való hitemben/cikk/(A férjuram aki bodyedző az ugye mondtam én arccal épp most olvassa:))

Pont ezt taglalja hagodolod átküldöm,sírjál te is egy kicsit:)

Azt a csípőtompori púpot amit írsz/ami maradós/szerintem tőlem örökölhetted,ez a rokonság ékes bizonyítéka:)én is azzal bírkózom azt hiszem egész életemben:)

De a vezérszó a türelem, ez tökéletes zárás volt nálad,úgy hogy én is csak ennyit tudok mondani.

Ja és hogy szeresd ,és becsüld az elért eredményt ,ne pedig kicsinyeld,mert a psziché ugyanolyan döntő,mint a test,és a kitartáshoz kell a türelem és az önszeretet is!!

2009. máj. 5. 16:31

Rég láttalak csalán:D

Azért a kardio túlzás lenne, hisz egy bizonyos pulzustartomány felett a szervezet nem képes elég gyorsan átalakítani a zsírt és a májba oxidálni, hogy energia legyen belőle. Egyértelműen több zsír ég el ha az ember hajtja magát mint az őrült, de közben izomveszteségről is szó lesz.

Aerob tevékenység kell, mint az általad is ajánlott tempósabb séta, vagy egyenletes kocogás, szobabicikli. Átlag embernek kb. 130-as pulzus az ami alatt és közel még a szervezetének van elég ideje hogy a zsírt energiává alakítsa és nem feltétlen fehérjét(izmot), vagy tartalékokat él fel ami az izomban van.

Amúgy szerintem ez alkati kérdés, én marhára lefogyasztom magam, akkor is marad egy kevés husi az hátsó úszógumi helyén.Persze rendes diéta és kis sport mellett ez minimalizálható.

Ja és valóban semmit sem ér a helyi mozgás....rendes aerob kell, nekem pont attól lesz még durvább ha zsíros az oldalam, mert nagy alatta az izom és még jobban kinyomja.

Legyél türelmes, jó diéta, sport, hajrá!

2009. máj. 5. 16:22

A hasamra-gyomromra-nem nagyon megy, hanem hát, kar csípő ja meg az arcom is iszonyatosan be tud hízni...


Remélem már megindul innen is mert így a többinek nem is nagony tudok örülni annyira idegesít ez a hülye hátam..


A futást kezdem majd el ha lejjebb nyugszik a vizsgaidőszakom a nyaram sok-sok futás lesz :))


Köszi Neked is tanácsot :))

2009. máj. 5. 13:18

Szia!

Te egy alma típusú hízású emberke vagy aki a törzsi szakaszra/gyomor hát /hízékonyabb.Ezt könnyebb leadni-felszedni mint a körték csípő -combtávolító-közelítő zónájába lerakódott zsírfelesleget.Ez egy felszíni zsírraktár nincs a szövetek között,így könnyebben nyúl hozzá a szervezet.De mint minden ez sem egyszerű és90%-ban a diétád erőssége dönti el mikor hagyod el ezt a szépséghibát.Kardio tipusú mozgásokkal 50 perc fölött már biztos a zsírégetés./Futás,ellipszistréner,taposoó evező-gép../Ha nem vagy edzett a tempós séta is jó.De a hátizom erősítő gyaksik csak még jobban kiemelik a területet,úgyhogy azt inkább ne.Ugyanis az egy tévhit ,hogy amit szeretnénk fogyasztani ,oda kell mozogni/pl.felülni a a lapos kockahashoz../

Szóval fogyni kell még,hogy lejöjjön,de már jó úton vagy ,hiszen már fogyás közben vagy:)Hajrá,és kitartás:)

12. c3d119894c (válaszként erre: 11. - Kíwa)
2009. máj. 5. 12:21

Na ezt a rudasat kipróbálom.. Meg van 2 1,5 kgós súlyzóm majd azzal is alkotok valamit.


Karom? Hááát...Nem valami vékony..:S az a lógó háj rajta :S blöeee... hátam karom utálom... na meg a csípőmet is..


Lemértem a karomat most én is..32 cm...Am amikor elkezdtem a fogyót -15kgval ezelőtt- volt 35-36cm

11. Kíwa
2009. máj. 5. 12:17

Amit még csinálok, és elvileg jó a hátra is:


Leülsz. Fogsz egy rudat és kitámasztod rá a karod két oldalt. Majd ezzel forogsz jobbra balra. A fejed egyenesen kell, hogy előre nézzen, nem mozoghat, a feneked sem mozoghat. CSak a derékból tekeredsz jobbra balra.


Ez derékra jó és a hátból is vesz le. Én minden nap csinálok belőle 300 at jobbra és 300 at balra. Kb 10 perc.


Ezen kívül még van az edzőteremben a hát pad. Én hasazás után ott is hajlongok 3 szor 10-et.


A párom egyébként azt mondja, hogy látszik az eredmény..:-) ( Én annyira nem látom..) Neked a karod is vastag? Mert nálam az is nagyon durva!!!! 35 cm átmérőjű!!! Amúgy hihetetlen, hogy hátra és karra vagyok hízékony..

Az evezés ha kis súllyal csinálod ( én 4-es fokozaton szoktam) szálkásít, úgyhogy nyugodtan próbáld ki. Én általában 2000 m-et evezek az kb 10 perc.

2009. máj. 4. 18:29

Én is gondoltam az evezésre d nem akarom h még szélesebb legyen a vállam meg a hátam :S


Mindenhonnan megy szépen d én azt se látom a hátamon h egy kicsit is lejjebb ment volna...

2009. máj. 4. 15:14

Én is hasonló problémával küzdök.. Rendkívül hájas a hátam ( mint egy Sharpeinek) és a karom is.


Evezni próbálok rá az edzőteremben.. de nem nagyon használ.. úgyhogy okos és valóban hasznos ötleteknek én is örvendenék!

8. hidewatch (válaszként erre: 7. - C3d119894c)
2009. máj. 4. 14:33
Nekem főleg az oldalamon volt, de hátulról is látszott. Most már egész feszes vagyok oldalt. Ha előre görnyedek, akkor a hasamon persze még van minek gyűrődnie, de majd az is eltűnik :)
2009. máj. 4. 14:11

Hát igen futni kellene járnom csak ebben a ZH meg vizsgaidőszakban eléggé semmire nincs időm :(


Neked is volt a hátadon?

6. hidewatch (válaszként erre: 5. - C3d119894c)
2009. máj. 4. 13:05

Nyugodj meg, le fog :) nekem már majdnem olyan vékony volt a derekam, mint most, de hurkák még mindig voltak. Aztán sokat mozogtam, és szépen eltűnedeztek. Egy még mindig van, de már alig látszik :)


A lényeg, hogy mozogj, és akkor rugalmas lesz a bőröd, szépen összehúzódik, és nyoma se lesz a hurkáknak :)

2009. máj. 4. 12:43

ha olyanom van rubint rékázni szoktam v futni. még 10 kg lenne hátra, csak ugye a többi helyről látványosan lement már sok d innen nem...


remélem megindul majd vmikor :)

4. hidewatch (válaszként erre: 3. - C3d119894c)
2009. máj. 4. 12:41

Hű, gratulálok, ügyes vagy :)


Figyi, sok van még vissza? Mert ha igen, akkor bőven van még időd, hogy onnan is lemenjen. Nekem kb 16 kg súlyfeleslegem volt, ebből már 7 lement, és én most kezdem látni, hogy tűnnek el a hurkák, így, a maradék 9 kilónál. Ha még te sem vagy a finishben, akkor ne aggódj, le fog menni :)


De mindenesetre ha mozgás közben a kezeidet is mozgatod, pl. aerobik közben a kezeddel is nyúlkálsz a levegőben (gyorsan), vagy bármilyen intenzív mozgás közben a kezedet is bevonod a mozgásba (pl térdemelésnél húzogatod hátra, vagy bármi), akkor onnan is menni fog. De csinálhatsz hátizom erősítő gyakorlatokat is.

2009. máj. 4. 12:12
Diétázok már egy ideje 15 kilótól meg is szabadultam. Már alakulok de a hátam az még mindig olyan szörnyű!! Nem vehetek fel egy sima felsőt mert a hátam egy hányás... Nem nagyon akar lemenni onnan...
2009. máj. 4. 10:02

Diétázz, és mozogj, pl. szobabiciklizz úgy, hogy közben magastartásba nyújtogatod a kezed, vagy oldalra, esetleg könnyű (0,5 kg) súlyokkal kiegészítve, gyorsan. A lényeg, hogy a zsírégető tartományban maradj.

Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, és onnan is fogsz.

Ha nem vagy túlsúlyos, akkor nicnsenek is igazi hurkáid :)

2009. máj. 4. 09:56
Mit tegyek a hátamon lévő hurkák ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook